Deep Inside (Doom Death) - Ankara

alpago demiş ki:
Storm_Warrior demiş ki:
cts2i5yt.jpg

Arkadaşlar bu sefer bensizsiniz :!:

Yokluğumda ustam Yekta kafa sallamada yerimi aratmayacaktır eminim :metal

Bu arada adını bildiğiniz S ile başlayan ve 4 harften oluşan şahsiyet gelirse,benden çok selam söyleyip telefon numaramı vermeyi unutmayın :twisted:

Metal Bless You...

andaçın oralarda internet kafe bulursam bide ''Ulaann başlıyor konser '' die yazacam :LOL: :LOL: ;) bu arada 5 ... :p

hepinize başarılar arkadaşlar yine bi şenlensin ortalık ;)

:metalhead

darklethe demiş ki:
andaçın oralarda internet kafe bulursam bide ''Ulaann başlıyor konser '' die yazacam :LOL: :LOL: ;) bu arada 5 ... :p

hepinize başarılar arkadaşlar yine bi şenlensin ortalık ;)

:metalhead

Biraz ileride sağda RTK int. cafe var.Ayrıca biraz abartmadık mı ? :roll:

;)

Konserde görüşürüz..

Tebrik ediyorum dostlarım çok güzel çaldınız lakin ses sistemi rezaletti(acaba ses sistemi var mıydı)...Damage Inc. bence gecenin parçasıydı...Teşekkür ediyorum herşey için...Başarılar...
Saygılar...

FateX demiş ki:
Afiş bugun koyuldu konser yarın .. Bu desteği görmek güzel .. :metal

Bizi yakından takip eden arkadaşlara bi dahaki konsere güzel bir sürpriz yapalım mı eyy Deep Inside üyeleri :LOL: Deep Inside tişörtü , girly fln :metal

SMITD sensiz konser olurmu ya :metal Sanırım 21:00 gibi sahnede olacağız yetişebilirsen bekleriz ..

Nickin fateks diye mi okunuyor?

Aksi Eksi Konserdi Ama mükemmel Eğlendim yine biz bizeydik :D Dikkat zabıta bızzzzzz :D

Herşey için sağolun dinleyenlere bize katlananlara :twisted:

Bu arada şeyi soracağım bizim grubun ismi neydi Fahri :D :D :LOL:

Evet zabıta olayını unutmuşum...Aramızda vergisini vermeyen müzisyenler var...Kaçak müzisyen çalıştırıyorlar ben gözlerimle gördüm videoya kaydettim...Yakında buraya koyarım videolarınızı...Tekrar teşekkürler damage Inc. gayet hoştu gerçekten...
Saygılar...

Deep Inside yine olağan üstü performans gösterdi çok kaliteli güzel bi konserdi fakat ses sistemindeki sorunlardan dolayı bi takım aksaklıklar oldu ama ona rağmen Deep Inside yine kendini gösterdi.Öncelikle alpayı ve tüm grup elemanlarına teşekkür ederim beni kırmadıkları için.Kadircan sana bi bira borcum var unutma :) Tekrar teşekkürler görüşmek üzere...

Ben böyle berbat grup görmedim. Hele böyle laubalisini duymadım bile.. Bide grubuz die cıkmışlar ya helal olsun.. Cok kötüydü beyler, sanırım gitarı felan daha yeni elinize aldınız.. Ben beyenmedim, her dakikanız sorundu.. Ama keyifliydi :)..

Geri