Deep Inside (Doom Death) - Ankara

Tebrikler arkadaslar..Yorumlardan anladigim kadari ile eglendirmissiniz insanlari. Guzel olmus.
Ses sistemi ile ilgili tartismalari okudum. Turkiye'de her is zor dogru ama nasilsa Turkiye'deyiz diye iyi gitmeyen isleri kabullenmeyi ya da dile getirmemeyi erdem saymayalim. Mekanlar, konserlere ev sahipligini hayir olsun diye yapmiyorlar, hic olmazsa iyi bir ses sistemi saglayabilirler.

Fatex, beni sahneden gormen epey uzun bir zaman alabilir hatta bu hic gerceklesmeyebilir, ama Yamuk Pirenses sinerji yaratmak icin umarim orada olur birgun :) Okuyunca, daha bir depresti vatan hasreti...Ofiste, kulaklikla dinledigim Fear Factory, arkadaslari rahatsiz ediyor...Yurdum rockerlarini ozlediiiiiim...

Bizde senin gibi ilgili,samimi,sıçak,sadece sevdiği için msj atan insanları özledik ;) Keşke bizi canlı izleyebilseydin :( Ama belli olmaz belki gelirsin ingiltereden buraya :D yorumların ve ilgin için çok çok öpüyorum seni :) sözüm söz online olduğun sürece ilk bestemizi ilk sen dinliyceksin :metalhead

:metalhead heavy metal :metalhead

Beyler 7sinde ne olduğunu biliyorum :twisted: hadi bakalım herkes orda olucak beklenen gün çabuk geçer... lethe warken konserler daha bir içten oluyor... :) ;)

FAHRİ Bİ BİRA SÖLESENE :LOL:

SisterMary demiş ki:
Tebrikler arkadaslar..Yorumlardan anladigim kadari ile eglendirmissiniz insanlari. Guzel olmus.
Ses sistemi ile ilgili tartismalari okudum. Turkiye'de her is zor dogru ama nasilsa Turkiye'deyiz diye iyi gitmeyen isleri kabullenmeyi ya da dile getirmemeyi erdem saymayalim. Mekanlar, konserlere ev sahipligini hayir olsun diye yapmiyorlar, hic olmazsa iyi bir ses sistemi saglayabilirler.

Fatex, beni sahneden gormen epey uzun bir zaman alabilir hatta bu hic gerceklesmeyebilir, ama Yamuk Pirenses sinerji yaratmak icin umarim orada olur birgun :) Okuyunca, daha bir depresti vatan hasreti...Ofiste, kulaklikla dinledigim Fear Factory, arkadaslari rahatsiz ediyor...Yurdum rockerlarini ozlediiiiiim...

SisterMary walla sinerji yaratmada üstüme yoktur,çok pis sinerji yaratırım we senin de bunu farketmiş olman ayrı bi hoşlukumuş. :D Ya ne diim söylediklerinle inan onere oluyorum çok saol.İnşallah FateX ikimizi bir görür bigün sahneden.(duygulandım lan! :cry: )

:metalhead :twisted: DEEP INSIDE :twisted: :metalhead

Fan Yengeniz!!! :twisted:

fun konusunda bazı şeyleri düşünüyorum... bende...
yakında bi sürpriz olurmu bilmem ama......
:D
merak ettim nerdeymiş..bu 7 mayısdaki konser...
izlemeye geleceğim ve sanırım daha sonra uzun bir süre daha konser izleyemeyeceğim...neyse.......(benden fun olurmu acaba düşünüyorum)

SisterMary walla sinerji yaratmada üstüme yoktur,çok pis sinerji yaratırım we senin de bunu farketmiş olman ayrı bi hoşlukumuş. :D Ya ne diim söylediklerinle inan onere oluyorum çok saol.İnşallah FateX ikimizi bir görür bigün sahneden.(duygulandım lan! :cry: )

[/quote]

Sagolasin Yamuk Pirenses...Biraraya gelsek demek sinerjimizle yamultacaz ortaligi :) Ben de duygulandim...Alpay, zor be taa burdan sizin konsere gelmek. Dun aksam alternative rock konserine gittim, guya konserdi. Bu kadar berbat bir ses sistemi gormedim, seyirci daha da alem. Sinerji minerji kesmiyo buralarda...Deep Inside'la gurur duydum valla, dunku konseri gorunce.

SisterMary demiş ki:

Sagolasin Yamuk Pirenses...Biraraya gelsek demek sinerjimizle yamultacaz ortaligi :) Ben de duygulandim...Alpay, zor be taa burdan sizin konsere gelmek. Dun aksam alternative rock konserine gittim, guya konserdi. Bu kadar berbat bir ses sistemi gormedim, seyirci daha da alem. Sinerji minerji kesmiyo buralarda...Deep Inside'la gurur duydum valla, dunku konseri gorunce.[/quote]

SisterMary eywallah!Dediin gibi walla.Biraraya gelsek sinerjimizden siner ortalık. :p Ayrıca DEEP INSIDE ile gurur duymamak herşeyden önce günah. :)

Not:İzmir'e gelin ulan! (lütfen) :)

:twisted: Fan Yengeniz!!! :twisted:

sisternary ve yamuk pirenses çoook çoookk teşekkürler ilginiz için yorumlarınız bizi böle tabiri mümkünise sevindirik yapıyor :metalhead bestelerimiz artık olmak zorunda ;) olucakta :twisted: tümünüzü öptüm kocaman ;)

yakında acayip haberler geliyor arkadaşlar :roll: deep inside dinlemekten sıkılmazsınız umarım :D çünkü sahnelerde yatıp kalkıcaz bu gidişle :x :eek: 8O :twisted: :metalhead

:twisted:

11 MAYIS PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 14:00 DA GAZİ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİNDE DEEP INSIDE SAHNEDE...

:metalhead

Girişler ücretsizdir ;) bekliyoruz tüm manyakları :twisted:

Yarı Gazi MMF'li sayılırım ben de...yakında fahri mimar diploması alacağım inşallah...Orada olamayabiliriz aynı gün konserimiz var ama olsun siz Gazi'yi biz Ankara Üni. yi sallayalım temelinden...Başarılar arkadaşlar...
Saygılar...

bua rada gazide iki şenlik var... ona göre....
deep inside ikiside sahneye çıkcak...bir aksilik olmazsa
(organizasyonda bir proplem olmazsa tabi)
gaiz deki şenliklerde başarılar ama 11 mayısdaki şenliklerde ben yokum....
ona göre....

Geri