Charvel / Jackson Başlığı

Arkadaşlar çok geçmiş olsun sizlere. ben sadece bir soru sorcaktım bu durumda ne cevap verirsiniz bilmiyorum ama şansımı deniyorum. Duydumki bana ya mart ta yada şubatta jackson kevin bond gitar geliyor. Şu laylaylomda 3000 milyarlık olan gitar, acaba içinizde bu gitari bilen varmı gerçi ben gelir gelmez ilan verip satcam forumda ztn güsel bir gitarim var ikincisi fazla gelir sıfır satmak daha kolay hem.

Triviumts demiş ki:
Arkadaşlar çok geçmiş olsun sizlere. ben sadece bir soru sorcaktım bu durumda ne cevap verirsiniz bilmiyorum ama şansımı deniyorum. Duydumki bana ya mart ta yada şubatta jackson kevin bond gitar geliyor. Şu laylaylomda 3000 milyarlık olan gitar, acaba içinizde bu gitari bilen varmı gerçi ben gelir gelmez ilan verip satcam forumda ztn güsel bir gitarim var ikincisi fazla gelir sıfır satmak daha kolay hem.

Ben 2000 ytl ye almıştım zamanında. Hardcase'li falan geliyorsa aldığın fiyata sat bence kargoyu falan da ekleyip.

masterofpuppetsasd demiş ki:
Triviumts demiş ki:

Ben 2000 ytl ye almıştım zamanında. Hardcase'li falan geliyorsa aldığın fiyata sat bence kargoyu falan da ekleyip.

Sen nerden aldın 2000 milyara ben baktım 3000 milyarlar istiyorlar türkiyede ztn belli birşey yok gelirse satcam ama...

Triviumts demiş ki:
masterofpuppetsasd demiş ki:
Triviumts demiş ki:

Sen nerden aldın 2000 milyara ben baktım 3000 milyarlar istiyorlar türkiyede ztn belli birşey yok gelirse satcam ama...

İstanbul laylaylom müzik. Kıvılcım'ın karşısındaki dükkan.

Valla abi aslında almak lazım raları ama alınca napcaz ki ben internete güvenemem bir, ikincisi hadi güvendik gitar geldi kuryeye sen kapıda bekle ben bi yarım saat gitarı deneyecem sağında solunda bir bozukluk, hasar, üretim hatası varmı bir bakıyım mı diyecem? Türkiye' de kimsenin bunu bekleyeceğimi sanmam...

ACHILLIEUS demiş ki:
Valla abi aslında almak lazım raları ama alınca napcaz ki ben internete güvenemem bir, ikincisi hadi güvendik gitar geldi kuryeye sen kapıda bekle ben bi yarım saat gitarı deneyecem sağında solunda bir bozukluk, hasar, üretim hatası varmı bir bakıyım mı diyecem? Türkiye' de kimsenin bunu bekleyeceğimi sanmam...

Kesinlikle sana katılıyorum dostum :D Ancak bu bekleyişin de 1 yılı geçme ihtimali var biliyoruz ki.Onun için herkesin organize olup LLL ile görüşmesi gerekirse tebligat çekmesi ile zorda kalacaklarını düşünüyorum.

Beyler bence bu meseleyi özelden halletmeniz sizler için daha hayırlı.Msn'lerinizi falan alın bir şekilde oradan iletişim kursun mağdur durumdakiler.Firma bu başlığı takip ediyor ve her hareketinize karşı hazırlıklılar.Şimdiye kadar yazılanlar bile sizlerin aleyhine.Firmadan KV2 sipraişi verip de çok uzun zaman sonra parasını geri alan benim de arkadaşım.Size tavsiye olarak bu işi ne kadar çabuk hallederseniz o kadar iyi diyebilirim...

Hellhound çok haklı.Hiçbir hak kendi paranızın uzun süre elde tutulup kullanılmasına izin veremez.Olayın bu zamana kadar sarkması çok büyük terbiyesizliktir...

Ben bütün arkadaşların msnlerini toplamaya başladım.İlgili arkadaşlar msnlerini bana ö.m ile ulaştırırlarsa sevinirim.

Ayrıca bende paramı geri almaya karar verdim :)
En kısa zamanda gidiyorum İstanbul'a parayı almaya..

Ayıp konuşmayın, haklıyken haksız olmayın :)

Gidip dükkandakilerle konuşun burda birşey hallolmuyor. Organize olun ya da bireysel olarak gidin hakkınızı arayın. Aylardır bu aletleri bekliyorsunuz. Sanırım Ekim ayı denmişti ilk başta. Kanunen hakkınız olması gerekiyor.

Adamlar bunu anlayan insanlar değil hala teslim tarihi vermiyolar.
İnsanda bi utanma olur 4 ay geç kaldı aletler.
Herkese hakkını aramayı öneriyorum yani paranızı geri alın derim eğer aradığınızda ''haftaya yola çıkıyor'' yalanını tekrar duymak istemiyorsanız.

İlgili arkadaşlar bana msnlerini ulaştırsın lütfen tekrar ediyorum bunu.

Ayrıca hala LLL'yi savunan zihniyeti de esefle kınıyorum...

savunmuyorum, daha iyi bir alternatifim yok sadece sercancım. ha indirim tabi ki isteyeceğim, orası ayrı ama paramı geri alınca o ayardaki gitarı bulacağımıda hiç sanmıyorum, orasıda ayrı. :)

Geri