MindCrime (Power Thrash) - Ankara

gitaristimiz girayın bizleri buralarda bırakıp gitmesi dolayısıyla yaz sezonunda geçiçi olarak sınıf 64' ten berkay bize eşlik edecek kendısıne cok teşekkur ediyoruz..ayrıca kendısını cok seviyoruz :p

hadi bakalim gencler sizlere kolay gelsin
umarim hepimiz icin verimli bi yaz olur. kendinize iyi bakin . bu arada berkay a da slm lar
metal up your ass

berkaya cok teşekkürler.. yazın bişe eşlik edecek...

saol giray umarım iyi geçer... sensiz nası olcak bilmiyorum... hadi bakalım... :metal

Çıkın çalın kafamı bozmayın. Konser verin, aktif olun, beste yapın, amuda kalkın, stüdyoyu temiz tutun, çalışın gençler....
Bu arada 2. hihat güzel olmuş davula... Headliner rullaz...

Berkaycim Hosgeldin aramiza,artik calismaya baslasak iyi olur ..gerci bende büt. stressi var hala ama dur bakalim :)
Ayrica Karaleke grubu ve ankara piyasasinin dev isimleriden:):p:) Can,seninde destegini bekliyoruz.

sonunda yazın onca soruna rağmen geri döndük :D sağlık,okul,amerikada amelelik(giray geri döndü heyyyoooooo) sorunları geride kaldı angarya eskisinden de daha iyi olarak karşısınızda olacak biraz zaman sonra tabi 3 ay yattık olsun o kadar :D...

Dip bardaki Metul Up konserinde kadro değişikliği nedeniyle yer alamayacak olan Origam'ın yerine Angarya sahne alacaktır buradan herkese duyurulur! :)

Umarım bizim için iyi bir geri dönüş olur gayette sağlam sert geri dönüyoruz aslında :D yarın görüşmek dileğiyle tüm gruplara başarılar

Yarınki konserde Angarya'yı görmek de çok güzel. Nihayet izleyebileceğim. Sadece bir defa stüdyolarını izlemiştim gizlice. :LOL:
Güzel parçalar var, özellikle de benim sevdiğim bir şeyler...

Geri