Kaygan Zemin(punk rock) -İzmir/İstanbul

sonunda canlı dinlediiim! "yaz askları"ndan baska sarkınızı bılmedigimden blink nostaljisi yasamakla yetındım, :oops: 5-6 yıl önceye gittim geldim. bi dahaki konsere adam'ın sarkısını ıstıyorum, yazdım peceteye... :roll: bı de demo istiyorum, imzalısından.. 8)

merhabalar... dun aksam ritz den cıkarken duvardaki afiş dikkatimi çekti. harcıalem kilink kaygan zemin fln...diğer grupları biliyorum fakat sizi nette görmüşlüğüm var o kadar.neyse cıkacagınız mekana girmeye calıştık biraz kalabalık olunca erkek sayısısda fazla olunca :D
neyse yapılan eleştiriler gayet guzel, birde birinciliğiniz varmış onuda yeni öğrendim.en kısa sürede canlı izlemeye gelicem...
basarılar...

Aerogatic demiş ki:
merhabalar... dun aksam ritz den cıkarken duvardaki afiş dikkatimi çekti. harcıalem kilink kaygan zemin fln...diğer grupları biliyorum fakat sizi nette görmüşlüğüm var o kadar.neyse cıkacagınız mekana girmeye calıştık biraz kalabalık olunca erkek sayısısda fazla olunca :D
neyse yapılan eleştiriler gayet guzel, birde birinciliğiniz varmış onuda yeni öğrendim.en kısa sürede canlı izlemeye gelicem...
basarılar...

12 kasımda bir tane daha olacak galiba.ya haber veririz burdan.
çok teşekkürler.konserde elimizden geleni yapmaya çalıştık.
bide zaman yetmedi küçük kız'ı çalamadık.neyse sağlık olsun dostlar.bi daha ki sefere.

12 kasımda izlemeye gelicem eger izmirde olursam.gerçekten cok övdüler...birde izmir için 16 kasımda bir sürpriz daha varmış galiba tam tarihi bilmiyorum ama ankaradan sokak köpekleri fln dediler umarım oda gerçekleşir...
neyse bilgilendirdiğin için saol.. görüşmek üzere...

demolar audiophile'a ve adore'da mevcut.
cok eglenceli bir konser oldu yaa.. biz eglendik..
sanirim ordakiler de.. :D
çok güzel seyirci vardı katılımcıydı herkes..
yeni projeler de var önümüz de ama kesinleşene kadar susmakta fayda var tabi.. siteyi takip ediniz..

www.kayganzemin.com

Geri