Twist Off (Alternatif Rock) - Ankara

grubu ilk defa hacettepede dinlemistim baya iidiler.cok begendim cok sewimlilerr ;) basarılarınızın dewamını dilerimm... :)

bulut bence sen bası bateriyi bırak mandolin çalmaya başla .evet evet
mandolin çal.
miç olmadı benim sazı alcan zaten konserlerde saz çal :D

Evet Arkadaşlar Son Dakika Haberleri Ardıardına Kesilmeden Devam Ediyor :twisted: Giriş Ücreti 3 YTL Yapan Angel Organizasyon'un Üzerine Birde BaRaka Music Performance Hall 'dan Bir Güzellik Geldi...

BİRA O GÜNE ÖZEL 3 YTL OLACAK

İYİ EÐLENCELER MÜZİK SEVERLER :twisted:

Bir Hatırlatma Yapmak İstedim :twisted:

Gelen Herkese İyi Eğlenceler ;)

afiyigitandemrah3vj.jpg

güsel olmuş beee:D arkadaslar bize gelecek hafta uyku yok pazartesi hacettepe mezuniyet balosu,salı baraka, her carsamba yolcu rock, persembe bari bişe olmasa da uyusam:p herkesi bekliyoruz arkadaslar özellikle de barakaya.. emrah kardesim özenmiş we hiçbir fedakarlıktan kacınmamış.. eee biz de sahnede hiçbir fedakarlıktan kacınmıcaz tabi ki.. güsel olcak.. tWİST-OfF İYİ YOLDA....

twist-off kardeslerım benim konserlerınızde basarılar dılıyorum buarada pazartesi günü aynı baloda çıkıcaz basarılar hepınıze buarada bulutu bi ayrı kutluyorum anlamıssınızdır twist off tayfası neden böle dedığımı görüsürüz arkadaslar

kardesımbass ı bıdakıp konserlerınde baterı çaldığın için ayrıca tebrıkettım seni buarada nedjimaya tekrar gidelım bugünküortam güzeldı sana bi rakam yazıcamanlarsın ne demek isterdığımı 53 :D turuncu kelebeğe selam söle kardesım

kardesim benim bass gitarı bırakıp konserlerınde bateriye oturduğun için ayrıca tebrıkettım gerçekten çok yeteneklısın ayrıca pazartesı baloda costuralım hep beraber turuncu kelebeğe selam söyle :D ve bugünün tarıhını bi yere atalım nedjima olayından dolayı tekrarlayalım nedjimayı :D :D :D

kardeslerim bugünkü konserınızı dınlemekten zevk aldım el ele verıp hacettepelı arkadasları costurdukk aynı organızasyonlarda çıkmaya devam ederız umarım

kardeslerım yine çok iyiydiniz sahnede hepınızı tekrar tebrık edıyorum kardeslerim yarın yolcu rock bardakı konserinizde basarılar dılıyorum ben o saatlerde stüdyoya kapanmıs olcam biliyosunuz alanyada program yapmaya gidicez dınleyıcılerı costuramıycam ama serdar o görevi en az benım kadar yapar:)

mersine gidiyorum tatil yapmaya..1 hafta mersinde kalcam sonra ankaraya dönüyorum..ankarada yerleşik hayata geçiyorum...

görüşmek üzere...

twist off hazırlanın...yeni repertuvarı devreye sokma zamanı...twist-off patlayacak...

hadi hayırlısı....

bencede mikail bir an önce gel de toplayalım repertuarı,grupta bazı deişiklikler oldu.. dawulcu we gitarist deişti.. cok daha iyi oldu bence.. her carsambada yolcudayız... mutlaka gel,, hade görükürüz...

Geri