Bozuk Para

Yılbaşında ve ondan sonra oradayım bir süre, Emrah görüşürüz. Benim telefon numaram sende olacaktı yoksa Sertaç'dan alırsın.

Kukla garip bir gruptur bu arada, ne yapacağı hiç belli olmaz...

Abi yılbaşında evden çıkmadan trt izledim biraz. Biletinin son üç hanesi 668 olan ilk üç kişi telefon edince 5 milyar kazanıyordu. Bilete bir baktım 661 :( dellendim...

bu arda geyiği bi yana bırakıp bozukpara hakkında konuşalım arkadaşlar sertaçşimdiyanımda adamı sokağa cıkardık sonunda amacok seksibirkorsegiymiş yıkı8ldım yani taş olmuş ehehe ayrıca bozuk para süper besteleryapmış sertaç yataktayken bütüngün sıkıntıdan 5 beste yapmış iyleşsede tamolarakaramıza dönseler ayrıca kaanaulaşan varsa haber versinöldümükaldımıbide bozukparanın botumburnuna adlı şarkısı vardı güzeldi dinledimde şimdi

dalga gecmeyin atarım kafanıza celik korseyi (plastik ama )görürsünüz cinkoyu piyanogoyu burda bunalıma girdik kötürüm hayat die bi kitap yazmaya başladım
emrahcım botum burnunada güzel şarkıdır evet KOŞMAK istiorum top oynamak istiorum akranlarım gibi skank yapmak istiorum
dönüşüm acı olacak

küçük kardeşimiz mülayim sertaça yardım elini uzutamk istiyen hayır sever vatandaşlarımız şu numaradan ulaşa bilirler
+4561238721
UNUTMAYALAIM O ÇOCUKLAR BİZİM TÜRKİYENİN GELECEÐİ

Ayrıca hayır sever vatandaşlarımız Sertaç'ın tedavi için Uganda'ya gitmesi gerekiyor. Ona yardım elinizi uzatın. Heap numaraları: PunkBank: 822947-322 , SkaBank: 8112324-43 , SpermBank: 31313131

Geri