fungu

malesef fungu ankara nın en iyi gruplarından biri olmasına karşın hakettiği değeri görmüyor, umarım herşey sizin için daha iyi olur. belkide böylesi daha iyi yaptığınız müzik herkesin anlayacağı (özellikle ankara için) türden değil ama elite bir dinleyici topluluğu oluştuacağınıza çook eminim. catwalk ark larım olmasın karşın bu hafta fungu yu dinleyebilmek için gölge deydim we çok da başarılı buldum (tarih tekerrür etti sonu nu göremeden gitmek zorunda kaldım) özellikle bir bowie şarkısını orijinalinden daha güzel çalmak her gruba nasip olmaz. erdem i ztn eski stüdyo fierro günlerinden biliorm deftones çalıp aynı anda çokta güzel söyledini görünce hayran kalmıştım kısaca mükemmel bir gitarist üstüne birde zeynep in farklı we şahane yorumu eklenince süper işler çıkıo ortaya. umarım her hafta musallat olup uğur getirsin diye werdiğim madeni paralar için bana kızmıyorsunuz. gölge yede bi teşekkür Catwalk+Fungu uyumu çok iyi ama okuyan dinleyiciler warsa ilk grubu izledikten sonra gitmeyin çok şey kaçırıyorsunuz!!

PS: ben daft punk çalıodunuz gibi hatırlıorm hala çok mu sarhoştum o zmn acaba ehuah :D

Çok merak ettiğim gruplardan birisi fungu . Ama programlar nedeniyle gelipte izliyemiyorum . Cuma gününden başka birgün bir yerde sahne alıyormusunuz?

yaklaşık 1ay önce gölgede izledim sizi,bir daha fırsatım olmadı.bencede ankaraya fazlasınız..birgün josef k. ile aynı sahneyi paylaşmanız beni gururlandırır.çok fazla abartmadan,space rock zeminli bir müziği harika vokalinizle harmanlamayı düşünmezmisiniz,bir deneyin bence...uçurursunuz..tanışmak ümidiyle...

durmadan okumama rağmen sayfaya bişiler yazmak hiç aklıma gelmiyo:)artık işe bi start verme zamanıdır!!doğucum çok teşekkür ediyorum sana güzel düşüncelerin için bu arada verdiğin uğur paraları işe yaramıyo sanma sakın; )

big_muff demiş ki:
durmadan okumama rağmen sayfaya bişiler yazmak hiç aklıma gelmiyo:)artık işe bi start verme zamanıdır!!doğucum çok teşekkür ediyorum sana güzel düşüncelerin için bu arada verdiğin uğur paraları işe yaramıyo sanma sakın; )

nie yazmadığını bende çok merak ediyordum isabet oldu :roll:
yarın görüşmek üzere
çok içten başarılar!!!

bugün erdem bey e werdiim söz üzerine dinlemek istedim iki şarkıyı peçete yerine forum a yazmayı uygun gördüm
umarım ukalalık gibi olmaz
emiliana torrini - if you go away
notwist - another planet

90'LAR GECESİ

YOLCU BAR-Kızılay Ank
20:00'dan itibaren
Klipler, konserler....
6 ytl (ilk içki dahil)

canlı canlı:
JOKER
Kulak pası silecek!

Grubunuza başarılar. :)

Not:
JOKER
Her cuma 22:00 Yolcu (Kızılay-Ank)
Her Çarşamba 23:00 Overall (Güvenlik Cad. Ayrancı-Ank)

Geri