Hard Luck (glam/klasik rock) - Ankara

elinize agzınıza saglık, uzun süredir bu kadar güzel bir program izlememiştim, çok eğlendim, ve geceyi mutlu bir şekilde kapatabildim sayenizde...
umarım daha çok görürürüz böyle performansları,
başarılarınızın devamını dilerim, hoşçakalın...

bird-y demiş ki:
cuma aynı saatte çalıyoruz başka programa gelmeyi çok isterim grüşmek üzere..

eyvallah abi, ben de echoes'a gelemediğime üzülüyorum... yakında cumartesi İnsula'da başlayacağız, kesinleşince yine duyurucaz. özlem sen yine gelemiceksin ama naapalım... :)

cagrson'cum sen olmasan naparız zaten bilmiyorum, senin gibi die-hard hayranlarımız :) sayesinde çalma isteğimi kaybetmiyorum :) bu arada avatar süper olmuş :D

bu arada çağrı, serkan ve burak teşekkürleimi sunuyorum efemndim...

yarın için melatonine 167'yi toparlamayı düşünüyorum. görüşürüz pis metalciler.

Yarın 8de İnsula Rock Bar'da çalacağımızı hatırlatalım... Açıkçası yeniden insula'da çalmak çok keyifli olacak, oranın sıcak ortamını baya özlemiştim...

Bilmeyenler için İnsula NİL bar'ın üç bina solunda 3. katta. (keyif'in olduğu sokak)

sevgili grup arkadaşlarım bu hafta garage programımız yok. haftaya çarşamba günü in rock öncesi düşünülüyor. hayırlısı...

aytac demiş ki:
sevgili grup arkadaşlarım bu hafta garage programımız yok. haftaya çarşamba günü in rock öncesi düşünülüyor. hayırlısı...
valla çok güzel bir haber, in rock'tan önce , umarım olur... öyle olursa eğer süper bir gece geçecegi kesindir, hard rock a doyulacaktır :)

bu arada ace_ventura ne güzel gitar çaldı ya, adamlar müzisyen arkadasım :)

haftasonu görüşmek üzere...

Hard Luck bundan böyle her Cuma 8de Insula'da...

not: Insula, sakarya'da Nil bar'ın olduğu sokakta, sıla bar'ın bulunduğu binanın en üst katında...

Geri