Neutron(Alternatif)-Ankara

Stüdyo çalışmanızı izlemiştim hatırlıyosunuz siz de.Geçen haftaydı heralde evet geçen haftaydı.Çok iyi geliyodu bana,neutron şuara da ekipman açısından baya bi iyi durumda.Provanızda da ii çaldınız,tebrikler,gerçekten ilerleyen bi grupsunuz bance
eee kimin kardeş grubu :D :D

ewallah erencim calısıoz abi işte aksilikler cok suık karsımıza cıksada yılmadan devam edıoz işte :D
bu arada franciumu indiriom su an dinleyek bakam
dı dı dı taşh taşh :D

sizi desteksiz bırakmayız...
neutron çalışmalarıyla hakettiği başarıyı kısa sürede alacaktı.Neutron'un önümüzdeki konserini yakında açıklarız di mi melihciim

Selam millet..nasıl gidio çalışmalar?Bizim problem devam edio geçici bir basist bulduk ama hala arayıştayız.Melih önerdiğin site için teşekkürler.En yakın zamanda ki çaba gözteriyoruz planlarımızı gerçekleştiricez hep beraber..

guitar352 demiş ki:
sizi desteksiz bırakmayız...
neutron çalışmalarıyla hakettiği başarıyı kısa sürede alacaktı.Neutron'un önümüzdeki konserini yakında açıklarız di mi melihciim

ayıpsın erencim umarım yakın zamanda sole saglam bi konser veririrz zaten su 26.02 konserini kacırdım kafayı yıcem ama martta telafi ederiz
neyse bi ara da nfs Underground ta kapisalım :D

release_ demiş ki:
Selam millet..nasıl gidio çalışmalar?Bizim problem devam edio geçici bir basist bulduk ama hala arayıştayız.Melih önerdiğin site için teşekkürler.En yakın zamanda ki çaba gözteriyoruz planlarımızı gerçekleştiricez hep beraber..

ne demek yasemincim fingerbang i sorunsuz olarak gorursek bizde en az sizin kadar mutlu oluruz neyse umarım yakında basscıyı bulursunuzda planları gerceeklestırırız :D
kolay gelsin sizede

abı sızın bı ogununuz var adam hem calıor hemde d.saklı fıfa oynuor yav... hatta turkıye bırıncısı o gun bılmıs olun mıllet sonracıgıma asyada bı yere gıttı 4. yada 5. oldu dunyada....

turkıye 1.sı ınanıyan varsa chatlak cafede kı kupasına ve resımlerıne bakabılır

:D
walla ole gruptaki herkes yetenek
bi gitaristimiz ded varki hem provalara hemde oss ye hazılanıoki buda cok elzem bisedir valla adam 2 sinide goturuo HELAL OSSUN
yuruyun koclarrr :D

Geri