Demir Demirkan

şu mükmmelik konusuda enteresan yani arkadaşlar kim mükemmel ki acabademir demirkana sorsanız acaba ben mükemmel birisiyim mükemmel iş yapıyorum diyecek mi ya da sizler mükemmelmisiniz?

bu kişiden kişiye göre değişir
kimine göre demir mükemmeldir kimine göre bi başkası-belki demire göre kendisi mükemmel değil ama belki onu beğenenlere göre öyle
bunu burda tartışmak anlamsız??

dostum sana hak veriyorum beğenenlere göre değişir bende bunu burada tartışmanın anlamsız olduğunu vurgulamak istemiştim ama birde şu varki demir çok iyi mükemmel olsaydı daha popüler ve dünyaca ünlü olmmazmıydı?

ya dediğim gibi mükemmel kelimesinin seviyesi kişye göre değişir
demekki kimine göre demirin şimdiki yeri-hali mükemmel
sana görede mükemmel olması için dünyaca ünlü olması gerek
olabilir...bence hmm ne biliim iyi-güzel-başarılı işte :)

zevkler ve renkler tartışılmaz , ne kadar çok seviyosunuz , kişilerin şahsi düşüncelerini inciklemeyi ! eğer kişi , mükemmel olduğunu düşünüyorsa mükemmeldir. niye gereksiz eleştirilere giriliyorki? azcık da yapıcı olsak? demir mükemmel dir, hem insan hemde gitarist olarak.

ya demır harıka bır adam.onun rumelı hısarı konserıne gıttım.adam tam bı kalıte yaaa.sevırcıyı sahne önune alıcak kadar sıcak kanlıı.3 albumude mukemmel.ama sunuda unutmayalım pentagramda calarkende kendını fark ettırıyodu.turkıyede onun ustune gıtarıst tanımıyorum. :taptim
bence onu elestırmeden once bı dınleyın ve de canlı bı dınleyım.

tv de izledim sahne üzerinde bana biraz son albümündeki kadar sert bir müzik yapmıyor gibi geldi stüdyoda mı öttürüyor diye düşünmeden edemedim ama olsun türkiyede sayılı demir demirkan gibileri kalite bir isim yeni albümünü de merakla bekliyorum açıkcası

Geri