Demir Demirkan

krenk demiş ki:
demir abi bir kerede şaşırt bizi be :!: hep aynı vasat parçalar 2 -3 ay dinlenir merak etme....
hayat nedir diye bi şarkı ismi duyunca çok şaşırdım çok hoşuma gitti kimbilir nasıl bir parçadır diye
şarkıyı dinledim fısss...

Sen şarkının adını duyunca nasıl bişey bekliyodun? Sen bu şarkıyı da duyunca "fıss" diyosan merak ettim şimdi senin en beğendiğin parçalardan birkaçını :!: :!: :!:

libonakurt diyince hakkaten bende merak ettim hane... en beğendiği parça nedir diye? veya nasıl birşey bekliyodu?

beklemek yerine peki sen neden bişeyler yapmayı denemiyorsun!:=)) krenk müzik adına umarım senden güzel birşeyler görürüz bekliyorum dört gözle. vasatsız bir parça ve albüm...

şimdi bunun bir de bir olayı vardır..... demir abimiz her albüm kaset öncesi her albümden önce botoks yaptıran ablalarımız gibi body building yapar albüm tanıtımların da seksi dar tişörtler giyer :D :D
yeni albümüyle beraber yeni yaptığı adeleleride tanıtır.... :D

krenk demiş ki:
şimdi bunun bir de bir olayı vardır..... demir abimiz her albüm kaset öncesi her albümden önce botoks yaptıran ablalarımız gibi body building yapar albüm tanıtımların da seksi dar tişörtler giyer :D :D
hayatında kaç defa gördün sen adelelerini mrk ediyorum çok yakından takip ediyosun heralde her albüm öncesi nolcak diye madem sana göre iyi müzik yapmıyor nie buraya gereksiz yorumlar yazıp zaman kaybediyosun git beğendiğin insanlara sevgi dolu msj lar yaz ilk önce Türkiye'de rock adına yapılmış en iyi single ı olan hayat nedir e saldırdın yemedi sonrada saçma sapan bi yere konuyu çekmeye çalışıyosun boş konuşuyosun kısacası.. :!: :!: :!:

burası prim yapılcak artistlik yapılcak bi yer değil ama burayı türk rock müziği yapan insanları onları dinleyenler olarak eleştireceğimiz(olumlu ya da olmusuz) we bu eleştrilerimizi o müzisyeni sevenlerle paylaşacağımız bi ortam olarak biliorum :idea: 8)

forum burası saygı duymak zorundayız napalım:=) böyle saçma yazılarda silinmez gerçekçi ve mantıklı yazılan cevaplar silinir... nediyelim artık! bu ülkede heryerde bir adaletsizlik vardır gidiyor...

krenk baya bir takipçisin ya maş. :) :) adaleler filan böyle... ilginç?

krenk; please stop talking !!

Krenk biz senin kadar Demir abinin adaleleriyle ilgilenmiyoruz biz müziğe bakıyoruz... Senin öyle kasların olsa sen ne giyersin?? :D :D

Bu arada dün gece Demir Demirkan Bursa'daydı...Harika bi konser oldu.. Kuliste Demir abiyle konuştuk biraz fotoğraf falan çekildik. ;) Performans süperdi..Bi ara sahneyi Krem Tüzün'e bıraktı "işte asıl Kerem Tüzün" diyerek..Kerem herkesi uçurdu harika bi kişilik ve yetenek gerçekten. Yalnız Göktuğ gelmemişti :( yokluğu da belli oldu..Ayrıca Demir "gece gündüz"e bir girdi arkadaşlar bar yıkılıyodu adeta pentagramdaki günleri anımsattı..

Yaşayan efsane Demir Demirkan.. 8)

Too-che demiş ki:
krenk demiş ki:
hayatında kaç defa gördün sen adelelerini mrk ediyorum çok yakından takip ediyosun heralde her albüm öncesi nolcak diye madem sana göre iyi müzik yapmıyor nie buraya gereksiz yorumlar yazıp zaman kaybediyosun git beğendiğin insanlara sevgi dolu msj lar yaz ilk önce Türkiye'de rock adına yapılmış en iyi single ı olan hayat nedir e saldırdın yemedi sonrada saçma sapan bi yere konuyu çekmeye çalışıyosun boş konuşuyosun kısacası.. :!: :!: :!:

aslında sevgi dolu msajları senin gibi rock böcükleri sıkça yazıyor ...
yani benim sevgi dolu mesaj yazmama gerek yok ....
dünya üzerinde çıkmış olan en iyi singıla benim bişey söyleyebilmem ne haddime yahu ben kimim de yeryüzünde çıkabilecek en mükemmel ve daha iyisi de çıkmayacak olan sarkıya eleştiri yazdım hay elim kırılaydı da yazmayaydım.... :!: :D :D :D sen dolu konuş ...emi
edele olyına gelince demir ağabeymiz ya mankenler falan berat ya hep aynı hep aynı kalıp falan hepsi birbirine benziyor iğrenç pop piyasası dediydi de bende eeee nasıl yani oluyor dedim espiriyle...e sana neoldu acaba :?:
siz çok dolu konuşutosunuz demir abi singılın süpeeeeer (hayat nedir vıdıt vıdıt yaşayan bilir vıdıt vıdıt hayat nedir)
konserin mükemmelllll
nooolur bilmem nereye de konsere gellll ...
20 sayfa aynı geyik çok dolu muhabbet valla....
biri başka bişeyi espiriyle yazınca çıldırıyorunuz

yazdın yazıyı seviyeli bir şekilde yazıcaksın ozaman espiri mahiyetinide belirteceksin. saan kimse bişey söyleyemezsin veya bişey yazamazsın demiyor... yazıcaksın elbette sorgulayacaksın ve kendi fikrini seviye çerçevesinde paylaşıcaksın insanlarla. ben seviyorum diye senin de sevmen gerekmiyor illa. hiçbir zaman renkler ve zevkler tartışılmaz.

penaber demiş ki:
yazdın yazıyı seviyeli bir şekilde yazıcaksın ozaman espiri mahiyetinide belirteceksin. saan kimse bişey söyleyemezsin veya bişey yazamazsın demiyor... yazıcaksın elbette sorgulayacaksın ve kendi fikrini seviye çerçevesinde paylaşıcaksın insanlarla. ben seviyorum diye senin de sevmen gerekmiyor illa. hiçbir zaman renkler ve zevkler tartışılmaz.

eyvallah birader de ben farkında olmadan birine küfür mü ettim yada demire demirekena sövdüm mü.... beğenmedim dedim....
hayır buradaki arkadaşlar Pariste mi doğdunuz ....
ne bu kibarlık Allah Allah .....

krenk demiş ki:
Too-che demiş ki:
krenk demiş ki:

aslında sevgi dolu msajları senin gibi rock böcükleri sıkça yazıyor ...
yani benim sevgi dolu mesaj yazmama gerek yok ....
dünya üzerinde çıkmış olan en iyi singıla benim bişey söyleyebilmem ne haddime yahu ben kimim de yeryüzünde çıkabilecek en mükemmel ve daha iyisi de çıkmayacak olan sarkıya eleştiri yazdım hay elim kırılaydı da yazmayaydım.... :!: :D :D :D sen dolu konuş ...emi
edele olyına gelince demir ağabeymiz ya mankenler falan berat ya hep aynı hep aynı kalıp falan hepsi birbirine benziyor iğrenç pop piyasası dediydi de bende eeee nasıl yani oluyor dedim espiriyle...e sana neoldu acaba :?:
siz çok dolu konuşutosunuz demir abi singılın süpeeeeer (hayat nedir vıdıt vıdıt yaşayan bilir vıdıt vıdıt hayat nedir)
konserin mükemmelllll
nooolur bilmem nereye de konsere gellll ...
20 sayfa aynı geyik çok dolu muhabbet valla....
biri başka bişeyi espiriyle yazınca çıldırıyorunuz
senin gibi ne oldugu belli olmayan birine cwp wererek ztn gereğinden fazla önem werildi sana istemeden,o rock böcüğü lafıyla kendi seviyesizliğini gösterdin yeterince,senin gibi hazımsız biri bu kadar takdir edilen bi müzisyenin başlığı altında ancak o insanı karalayarak dikkat çekebilr ztn anlıyorum seni,üzülme ama senin için de bi başlık açarız kendini ezik hissedip başkalarına b.. atmaman için :!: :!:

Arkadaşlar krenk'i kendi haline bırakıp yazmaya devam edelim, sevyesine düşmeyin. Demir'e laf söyleyen adamı Allah taş yapar be. :)

Arkadaşlar mutlaka gidin konserine acayip kilo veriyosunuz, Resimli Bar resmen yıkılıyodu 7 Nisan'da.

kilomu veriyosun süper valla...

izmirliler olarak sanşlıyız valla demir'de anadalı ama ne yaparsın :)

gün saymaya başladım kemancı da harika olucak konser...

cennet bir yudum ilerde :twisted:

Acaba acaba acaba West konserleri dolayısıyla Kıbrıs a da gelme ihtimali var mıdır ki??(Nasıl bir cümle kurdum ben öyle :))

ya harbiden yapılan su tartısmaya demir abimin çok gülerdi. hatta ben bile güldüm yani komik!
lütven bırakın su böceği filan, böyle popiler vıcık vıcık elestirler bırakalım isteseniz de su demir abimiz sarkılarını keyfliyelim. ben bir demir fanı olarak sahsen rahatsızlık duydum. :D
öpüsüp barısın :idea: :D

neseyse adaya 2 kere felme ihtimali vardı ki bunun en yakından izleyen biri olarak bir türlü anlasma yapamadık. olamadı. ama demir abı burada gelemek çok istiyor. fakat organıszyon sorun oluyor. biz fan adana olarak süper iyi hazırız tek eksiğimiz o ama onu hiç bir sehirde yanlız bırakmıyoruz. her zaman her konser her imza gününde mutlaka biz varız. biz konusulyuroz. demir i en çok sebnem konesrinde aradım. ve onun fanı olamak her şeye yetiyor. onun her zaman arkasında ve yanındayız :D

Geri