Gestapo [Rock] - Ankara

Cok guzel bi performansti.Orda yaniniza gelip sizi kutladim.Ama burda bir daha yaziyim.Gercekten cok iyiydiniz.Ben cok eglendim.Ordaki butun insanlarda benim gibi eglendi.Umarim isi kaparsiniz.Zaten ekipmanda hazir.Ohh ne guzel yaa.Soyle bi grubum olamadi gitti ulan :p

ya bugun bizim de studyomuz oldugu için gelemedim malum yarın konserimiz var...
ama eminim çok iyi bir performans sergilemişsinizdir, ve umarım programı kapıcaksınız...

Bıkıp usanmadan gelen dinleyen herkeze teşekkürü bir borç bilirim.
Hiç bir konserimizde bizi yanlız bırakmayan başta Seyfi'nin ev arkadaşları'na Leyla'ya,çok sevgili dostum Gökhan Ballı'ya,Hakan bey'in herşeyi olan Ayşegül'e sahneye çıkıp bizimle güzel seslerini paylaştıkları için Çiğdem'e ve Bahar'a bizi hiç bir konserde yanlız bırakmayan benim sevgili kuzenim Övünç'e ve onun ahalisine,Yıldırım'a(abi sen cidden çok kral adammışsın ya desteğin için çok sağol)Serkan'a ................işte böle gidiyo daha ismini hatırlayamadığım veya tanımadığım orda bulunan destek veren arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç bilirim.
Arkadaşlar aralıksız çalışmaya devam ediyoruz yakında umarım güzel gelişmelerle karşınızda olacağız.
Saygılar...........

Bize gösterilen her türlü destek ve ilgi için teşekkür ederiz. Yolcu Bar'da eğlenceli bir akşam geçirdik,evet oraya çıkma amacımız program seçmeleriydi bildiğiniz gibi... :) "Eee,sonuç???" diyorsanız eğer,şu an birşey söylemek için erken derim size ama sürprizlere de açık olun ;)
Yolcu Bar'dan Akif Abi'ye ayrıca teşekkür etmek istiyorum,sağolsun bizle çok ilgilendi. Grubum adına ve kendi adıma söyleyebilirim ki onu tanıdığımıza çok memnun olduk :)
Son olarak Gestapo'da konser biter mi?
Tabiki bitmez!.. 17 Mart Cuma günü Saat 22.00 - 00.00 arası Tunalı'da yeni açılan mekân Vino'dayız... Tabi büyük bir aksilik olmazsa... Vino'nun adresini tam olarak bilmiyorum sadece Tint'in yanı diye duydum :) Tam olarak öğrenirsem yazarım veya bilen arkadaşlar varsa ve yazarlarsa sevinirim. Bakalım artık,orda da kendimizi gösterip yolumuza devam edeceğiz...
Bizi takip eden tanıdık&tanımadık herkese teşekkür ederiz.
Saygı&Sevgi...

Eh be Gestapo yavaş be..valla helal olsun yemeden içmeden çalıyosunuz,ayrıca çok da sağlam çalıyosunuz dün yolcu gayet iyiydi..
başarılar dilerim

vino nun adresi: total benzinlikten tint e doğru yururken bi agac war dallarında kırmızı kırmızı top lambaların asılı olduğu hemen onun arkasındaki apartmanın giris katı, tan dans ın fln olduu apartman
eskiden traffic diye biyerdi

konserde basarılar!!

gestapo!! yine harika bir performansla yolcuda karşımızdaydınız!! insanlar güzel, şarkılar güzel, ses güzel daha ne olsun. :D Çiğdem ve Bahar da renk kattılar konsere, çok güzeldi.:p Yolcu'daki görüşmelerinizin de olumlu sonuçlanacağına eminim. 8)
Bir sürü resminizi çektim konser sırasında, ulaştırıcam onları Hakan'la size. Vino'da yine eğlendirmeye ve eğlenmeye devam!! :p (04 :dans )

shinemu demiş ki:
vino nun adresi: total benzinlikten tint e doğru yururken bi agac war dallarında kırmızı kırmızı top lambaların asılı olduğu hemen onun arkasındaki apartmanın giris katı, tan dans ın fln olduu apartman
eskiden traffic diye biyerdi

konserde basarılar!!
Teşekkür ederiz :)

Arkadaşlar Vino Bar'a girmek için giriş ücreti vermiyorsunuz onu da belirtmeden geçmek istemedim ;)
Yarın görüşmek üzere,hoşçakalın :)

Vino Bar'ın yorgunluğu üzerime işlemiş... :S Güzel bir konser oldu bence,gecenin ilerleyen saatleriyle beraber alkolle daha da iyi oldu tabi :D
Bizi o saatte izlemeye gelen herkese çok teşekkür ederiz,eğlendirebildiysek ne mutlu bize :)
Bizi izlemeye devam edin,eylemlerimiz sürecek ;)

NOT: Yazmadan geçmeyeyim dedim,sahnedeyken bize bira ve sigara ikram eden herkese teşekkürler :D

Grubumuz adına yaşanan güzel ve önemli gelişmeleri açıklamak istiyorumm..Bundan sonraGestapo Her Cuma Yolcu Rock Bar'da sahne alacaktır. Programlar 21:00-00:00 arasıdır. Giriş ücretiz, bira 3 YTL'dir

Yolcu Bar SSK İşhanı 3. Kat

tebrikler gestapo!! yoğun çalışmalarınızın ve başarınızın karşılığını aldınız sonunda!! Bundan sonra herşey çok daha güzel olacak grubunuz için. Vino konserinize katılamamış olsam da süper olduğuna eminim, yorumlardan da anlaşlıyor zaten :LOL:
Mümkün olduğunca hep yanınızda, yine en önden sizinle heyecanınızı paylaşıyor olacağım :D Çoookk başarılarrr :p öpüyorum

Arkadaşlar hepinizi teker teker kutluyorum çalışmalarınızın ve emeğinizin sonuçlarını aldığınızı görmek mutluluk verici Yolcu'daki programınız hayırlı olsun...Nice başarılara,nice konserlere...

Ayşegül beni kolumdan tutup getirmeseydi konserinizden haberim olmayacaktı.İnanılmaz derecede keyifle izledm ve gerçekten diğer gruplardan farkınızı ortaya çok iyi koydunuz.Ayrıca programı aldığınıza çok sevindim.Başarılarınızn devamını diliyorum.

Geri