Tasma

Ferişte ve Cambaz'ın da dediği gibi....

tempo düşmesin, yükselsin yükselsin durmadan yükselsin......

so divine, hell of an elevator,
all the while, my fortune faded,
never mind the consequences of the crime
this time, my fortunes faded…

tasmaaaa...gerçekten iyi bi grup ama geçen seneki performansı henüs yakalayamadı bence.. :p :p yinede her hafta onları dinlemeye gidiyorus çaçarona! :LOL:
ozan , önder , tolka , bağış..hepinis çok şekerşinis umarım yakın zamanda demo yada albüm çıkartırsınıs! :?:

Gecen cumartesi gercekten alkışa değer bi performans sergilediğinizi düşünerekten hepinizi öpüyorum..

Tasmasız gecirecek olduğum 1 ayın üzüntüsünü yaşıyorum...

Ama bir ay sonra dewam edecekmisiniz onu da bilmiyorum(okul falan yane)...

beni aydınlatın....

1 ay sonra ölmüş olabilmezsek... yada araba carpmazsa.. yada dunyanın uzak bi yerinde yunuslar kıyıya vurmazsa( :...( hayvannarı sevin ) yada bızımkıler de burda olursa kısacası hiçbi fikrim yok

zaten diğer elemanlar bursada olursa cıkmamanız için hiç bi sebep yok zati...

bildiğim kadarıyla elemanlar istanbulda okuyodu. noldu yani son durum bittimi okul yoksa dewammı?

can't stop the spirits when they need you
this life is more than just a read thru

ozan olum bu haftada iyiydiniz,ya bana kalsa her hafta iyisinizde(boxing t-shirt süz olarak tabi :p :)...ilk izlediğimde audioslave-like a stone'u çalmıştınız,abi bayadır çalmıyorsunuz bu hafta sonu çalında şöle bi bağırayım :)...t-shirt geyiğide baya iyiydi ha :)...ya çok ilginç hatta komik bişi daha var o da burada yani bu tasma forumuna yazıp cumartesi günleri çaçaron a gelen tipleri hiç mi hiç tanımıyorum,burada yazışıyorum çaçarona giriyosun kim acaba? :)...nese cumartesi görüşürüz....ozan ama 1 ricam olacak bak bu hafta giyme bari abi şu boxing t-shirt'ünü tamam mı? :p :)

ne kravatı ne hoplayıp zıplaması olum :)...alakası yok,beni tanımazsın yaw,bende seni tanımıyorum zaten :)...bu cumartesi beni farketmişsinizdir ya bar ın tam karşısında 2 masanın ortasında yerde oturuyordum,karnım ağrıdı ne biçim phee :)...bu cumartesi görüşürüz artık hadi bakem :)...

bu haftaki konsere geç gitmemize rağmen gayet hoş vakit geçirdik :twisted: gayet başarılı,aynen devam :!: der ardıma bile bakmadan terk-i diyar ederim forumu 8)

'hi ho' :LOL:

rock n coke da çıkabiliris belki kurbanla yada h2000de... demişti bağış teeeeeee zamanında bana.... yalan mı oldu noldu ozZz??? rock n coke a en asından gitmio musunus??? bis ordayısss da :cigara :zipla :twisted:

Geri