Kanca (Rock) - İzmir

Geçmiş olsun dileklerinize çok teşekkür ederim. :)
Biz hep buralarda olacaz, elbet bir gün yakalarsınız bizi de herhalde.. :)
geçen hafta tatili birazcık uzattık o yüzden sahne alamadık.. ama pazar akşamı ramazanın ilk günlerinden olmasına rağmen bizi dinlemeye gelen o coşkulu kalabalığa gerçekten söyleyecek söz bulamıyorum. :LOL: sahnedeyken hakkatten acaip eğlendim.. en kötü günümüz böyle olsun, ne diyim? :LOL:
bu arada çirkefe teşekkür etmeyi unutmuşuz, saolsunlar idare ettiler bizi, ellerine seslerine sağlık.. ;)
eleştirilere ise katılabileceğim pek söylenemez çünküm olay tarzda bitiyor, bizi dinnemeye alışan birisine farklı tarzdaki bir repertuar yabancı gelmiştir herhalde die düşünüyorum.. 8)
eh artıkın bu perşembe bekleriz efenim!
recep sen de bi geliyon 10 dakka duruyon kaçıyon be birader.. bi daaki sefere otur azcık...ehehe!! ayrıca merak etme bana bi b.k olmazzzz :twisted:

oy oy oy oy oy oy oy oy oy oy
ne özemişiz kancayı yahu...
harika bir akşamdı!

geldim beriye saat 10du sonra saate baktığımda olay bitmişti ve saat 2 ye geliyordu galiba!Harika Gece için hepinize teşekkürler!
kanca yı seviyoruz yahu :)

bide knockin' on heavens door söölerken sahneye çıkan arkadaş çok iyiydi her program görmek istiyorus :D:D:D:D

Kanca'yı istanbul'da da görmek ve dinlemek istiyoruz bi şekilde... Böyle bi çalışmanız var mı veya olur mu ki deyip düşünür müsünüz?

yico'cum sana da geçmiş olsun.
bayramda izmir'ime geldiğimde en önde bi yer isterim beri'de artık!

iyi çalışmalar...

yaw hala commodore 64, amiga 500'ü hatırlayanlar var mı bea?
ne küsel günlerdi onlar... :)
walla, eğer ciddi bi teklif gelirse niye düşünmeyelim. biz de isteriz başka şehirlerdeki insanların bizleri dinlemesini.. ama şu an için henüz bir bağlantımız yok malesef. ama neden olmasın? 8)
iyi olur tedbil-i mekanda ferahlık vardır. :)
en önden yeriniz hazır ama kim olduunu anlayamadım, saol... ;)

çok yağmur çok....
evden çıkamıyorum valla...canım kancam şimdi gitmiştir beri ye, ne de olsa iş disiplini, ekmek parası :)....şaka bi yana bugün beri de olanlar en eğlenceli gecelerinden birini yaşarlar diye düşünüyorum...ne güzel siz size :( .....çok kıskanıyorum çok......

Perşembe akşamı o yağmurda bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederiz. çok keyifli bir program oldu.
Bu arada eski Etap Passion, yeni PUNTA'da 13 Ekim Cuma akşamından itibaren bir aksilik olmazsa çalışmaya başlıyoruz, herkesi oraya da bekleriz efendim..
Herkes kendine ii baksın
Görüşmek üzere..!

yico demiş ki:
eywallah dinlendik bayaa..
önümüzdeki hafta pazartesi günü sabahı küçük bir operasyon amacıyla hastaneye yatıyorum, belki bir hafta belki bir buçuk hafta görüşemeyebiliriz..

Umarım sorunsuz bir operasyon geçirir ve kısa zamanda iyileşirsin kardeş :)

Kanca grubuna da başarılar dilerim. İzmir'e gelebilirsem dinlemek isterim.
Sevgiler :)
MG

MechEng demiş ki:
yahu arkadaşlar çok özür dilerim ama çirkef çok feci kafa s....
hayatımda bu kadar dumana maruz kalmamıştım!
öldüm bittim pink floyd elemanlarının tüyleri diken diken oldu Rica Ediyorum bir daha bööle bişi olursa en azından konuşunca" naapalım bak insanlar ne istio" diyen bir gruba yerinizi bırakmayın müzikten biraz anlasın arkadaşlar
ayrıca bana nezaketen bile olsa yok "çirkef grubundaki arkadaşlara teşekkürler, bizi idare ettiler" falan ayazmayın çünkü edemedilerayrıca bende bütün arkadaşlarıma rezil oldm!
10 kişiyi sizi dinletmeye getirdim 15 dakika tutamadım!

pazar gelin artık bakın biz tatili bitirdik sizde bitirin dimi :D

kanca'dan herkese selamlar, gecikmiş bir mesaj olucak bu kusura bakmayın;
sayın mechEng, biz beri'de çaldığımız gün en önde ısrarla bize istek yapan ve istekleri yerine gelmeyincede bize baskı yapan, sahnenin önünde biz şarkı çalarken orta parmaklarıyla hareket çeken siz miydiniz acaba? herneyse hareket çeken sen misin bilmiyorum ama keşke bu eleştirilerini bizim foruma yapsaydın yada program arasında yüzümüze söyleseydin, bu şekilde hakaret gibi oluyor, ayıp

herneyse tekrardan saygılar sevgiler kanca'ya...

Yiğitçim şimdiden çok geçmiş olsun ;)
sapasağlam gönderiyoruz sapasağlam geri alacağız seni!
perşembe yağmurdan dolayı gelemeyen roxanne aaaaah ah çok harika bir performansı kaçırdın!
acaba kaç kişi beride rakı eşliğinde fasıl takılmıştır ?
işte kanca sayesinde biz takıldık senin gibi bir kanca sever de orada olmalıydı yahu! ;)
müziğe doyduk resmen gary moore - still got the blues dan sting shape of myy heart a sometimes i feel like screamingten sweet child o mine a ve hatta daha önce kancadan dinlemediğim 2-3 şarkıya kadar müthiş müzik ve kalite dolu bir yelpazede çaldılar....
soundmax bence eksik söylemişsin ;)
kesssssinlikle en iyi grup ;) :)

özgür tuna yetkin özgün ve yiğit hepinize çok teşekkürler, biz gerçek müzik severleri kanca başlığı(saece forum başlığı değil genel olarak başlık ;) )altında topladığınız için!(yahu kanca ya gidip gelirken sadece çok zevk aldığımız için kaynaştığımız 8-10 kişi oldu :D)

herkese iyi günler

:)
kanca dinlemeye gittiğim de 3-4 şarkı vardı...is this love,roxanne,dream on...gibi... hemen çalsalarda, dinlesem bi mutlu olsam dediğim.....benim şarkılarım.... :) bu şarkılar son zamanda yerini D.P-sometimes I feel like screaming e bıraktılar....ne çok seviyomuşum da haberim yokmuş..... :)

walla çok saolun, şu amelyath bi geçsin şimdilik başka bişiy istemiyom. ondan sonra sizin parçalrınızı coverlamaya ve hatta kendi parçalrımız da belki sizlerle paylaşmaya başlarız işşşallah!!
bu arada o akşamki olaydan dolayı çirkeften ben bizzat özür diliyorum, hakkatten gereksiz ve ayıp bi olay olmuş, bu kişiler bizim seyircilerimizse çok utandım. neyse, ben bu akşamdan itibaren bibuçuk hafta kadar yokum, idare ediverin artık!
kendinize ii bakın gelince sağlam bulayım sizi...
sevgiler..

çok geçmişler olsun şimdiden....bir an evvel iyileşte gel çabucak.... valla perşembeleri sizi dinlicem diye full çalışıp cuma gününe ders almadım.... :) malum eve geç dönüyoz sabah uyanılmıyo ...( bu bir şakadır) ...
valla sensiz olmaz......

nonsleeper demiş ki:
MechEng demiş ki:
yahu arkadaşlar çok özür dilerim ama çirkef çok feci kafa s....
hayatımda bu kadar dumana maruz kalmamıştım!
öldüm bittim pink floyd elemanlarının tüyleri diken diken oldu Rica Ediyorum bir daha bööle bişi olursa en azından konuşunca" naapalım bak insanlar ne istio" diyen bir gruba yerinizi bırakmayın müzikten biraz anlasın arkadaşlar
ayrıca bana nezaketen bile olsa yok "çirkef grubundaki arkadaşlara teşekkürler, bizi idare ettiler" falan ayazmayın çünkü edemedilerayrıca bende bütün arkadaşlarıma rezil oldm!
10 kişiyi sizi dinletmeye getirdim 15 dakika tutamadım!

pazar gelin artık bakın biz tatili bitirdik sizde bitirin dimi :D

kanca'dan herkese selamlar, gecikmiş bir mesaj olucak bu kusura bakmayın;
sayın mechEng, biz beri'de çaldığımız gün en önde ısrarla bize istek yapan ve istekleri yerine gelmeyincede bize baskı yapan, sahnenin önünde biz şarkı çalarken orta parmaklarıyla hareket çeken siz miydiniz acaba? herneyse hareket çeken sen misin bilmiyorum ama keşke bu eleştirilerini bizim foruma yapsaydın yada program arasında yüzümüze söyleseydin, bu şekilde hakaret gibi oluyor, ayıp

herneyse tekrardan saygılar sevgiler kanca'ya...

sevgili nonsleep
ben ve arkadaşlarım perşembe günü oraya KANCA'yı dinlemeye gittik!
yine ben insanları oraya KANCA yı çok övdüğüm ve onlara dinletmek için çağırdım!
sizin şanssızlığınız onların yerine çalmanızdı!bizim şanssızlığımız ise bornovada çalan bir çok grup gibi kendi istediğiniz şarkıları çalmamanız ve kalitesiz(bunu istediğiniz gibi anlayabilirsiniz, bu benim bir müziksever olarak görüşümdür)şarkılar çalmanızdı!
parmak olayına gelince hayır o ben değildim bu biiir
ikincisi evet en önde idik devamlı adam gibi birşeyler çalın istedik bu konuda basçı arkadaşa saygı duyuyorum kendince bize açıklama yaptı ve en sonunda ise "gönül istemezmi onları çalmayı ama kalabalığa göre çalıyoruz" dedi!!!
yani istek şarkı çalmamanız falan aslına bakarsan çokta umrumuzda değil!
ben eğlenecek olduktan sonra port marş ta bile andırgraund çalarken eğlenebilen bir insanım yeterki eğlenmek isteyeyim, yani önde eğlendiniz bide laf ediyorsunuz şarkınızı çalmadık diye durumları olmasın ;)
daha önce yazdıklarımıda bir eleştiri olarak alabilirsin ağır gelmiş olabilir ama ayıp değil yazdıklarım!
bunları kanca başlığına yazmamın sebebide o gece orada olmamaları, ancak bizim onları beklememizdir...
neyse bornovada müzik gün gelecek daha güzel bir hal alacak inşallah ancak ben bornovada olmayacağım herhalde ozaman, insanlar siz ne çalarsanız onu dinlerler yalnız bunu unutmayın!
ne zaman ki kendinizden taviz vermezsiniz işte o zaman insanlar sizi siz olduğunuz için dinlemeye gelir ve size saygı duyar!

burada bu konu hakkında başka hiçbir şey yazmayacağım eğer konuşulacak başka birşey varsa özel mesaj kulanalım ;)
sevgiler yer işgali içinde kanca dan özür!

not: yiğit şimdiden geçmiş olsun grşrs! bugün gelemedim dinlemeye kancayı ama perşembe siz varsanız berideyim!

sevgiler kolay gelsin!

bende kancanın forumunu işgal ettiğim için çok rahatsızım, bu yüzden cidden özür dilerim

eleştiri denilince nedense benim aklıma "yahu arkadaşlar çok özür dilerim ama çirkef çok feci kafa s...." gibi cümleler gelmiyor, işin ayıp olan kısmı bu; yoksa yaptığımız işi beğenme, yada çaldığımız şarkılardan nefret et sorun değil,
bide siz müzikseversiniz de biz müziksevmez miyiz? yani tabi ki repertuar belirlerken seyircilerimizin isteklerini düşünerek hazırlıyoruz, şarkı seçerken kimse bizi zorlamıyor ama birde arz talep meselesi var, yani o gün berideki dinleyici eğlenmemiş olsa haklısın diyeceğim çok kafa s.ktik, ama eğlendiler biliosun ki, herneyse bende uzatmak istemiyorum mevzuyu söylenecek birşey olursa bizim foruma yada özele beklerim, ayrıca sana göre en dandik şarkıyı bile çalsak bu bizim tercihimizdir sonuçta ortada ciddi bir emek var ve beğenmesen bile küfür hiçbir zaman eleştiri olamaz, bide o gün "muse - bliss","radiohead - i might be wrong", "depeche mode - i feel you" bile çaldık, bunlar gibi çaldığımız daha alternative şarkılarda mı kalitesiz (kalite kime göre? neye göre?)

kancadan tekrar tekrar özür, yiğit'e de geçmiş olsun, aman abi dikkat bu aralar hep vokallere bişeyler oluyor

Kendi Fikrimi Söylüoorum Walla Bizde O Gece* Kanca* ya Die Gitmiştik Beri ye Ama *ÇiRkeF* Çıktııı.. İlk Defa Dinledik Gayet İyiydiler , Begendikk Ve Hatta Çok EğlendikK :!: Ertesi Gün Tekrar Gittik OoZE a *ÇirKeF* i Dinlemeye... :!:
Olumsuz tepkilerin yanında, Olumlu Tepkiler de Olabilioorr.. :LOL:
Şuu da Bii Gerçekki Herkesin Bii Favori Grubu Vardır.Kii Benim de DeToNe dir.
Ama Diğer Gruplara da SAYGIII :!: :!: :!: Göstermek Gerekirr...
İnsan Bazen Kendi Fovori Grubuyla Bile Bu Çelişkiye Düşüoo Zaman Zamann.. :roll: .
Repertuarrlarındaki Her Şarkı Herkesin Zewkine Hitap EdemeZ Zatennn....

Geri