Gri ve Yaşlı(Alternative / Experimental / Electronica)-İzmir

unholy_goddess demiş ki:
ben_romeo demiş ki:
FingerBang, şu studyo kayıtları hakkında bişi sölemeselerde ben en yakın zamanda dinlemek istiorum. Yasmincim galiba sendeymiş kaytı cd' si. Beydushuma verde bende dinleyim yaaaa. Böle live performance olarak bi kenarde köşede dursun.
Neyse herkese slm, Beydushum bu akşam geliomm olm. Özel gi gün ama.bi 10 dkk uğrucam. hadi müzikle kalın...
özel gün derken regli durumlarımı? :)) kayıtı dınlede sakın bıg ın japan kısmının kımın ıcra ettıgını sorma hatta es gec.polemık yaratmak ıstemem(adam öldürme konusunda)
Arkadaşlar burası amatör grupların konuşulduğu bir platform ve bu grupda bu platformda yer alıyor.ben_romeo arkadaşımızın mesajının hadi geçerliliği var ama unholygoddess arkadaşım özel mesaj diye bir şeyde var.

release_ demiş ki:
BMX demiş ki:
Foruma bi bakayım diye girdim ne neşeli bir forum böyle allah bozmasın arkadaşlar.Baştan sona baktım baya bi eğlenceli ve özel insanlar gibi geldiniz bana,dilerim müziğinizde öyle olur.Anladığım kadarıyla şu an kayıt yok takip edicem sizi merak ettim yaptığınız müziği :).
Nirvana dan da bir şeyler vardır umarım.Garaj da repertuarınız da yazmıyor.Gerçi söylemişsiniz ilgilenemedik falan diye ama yoksada koyarsanız iyi olur.
Saygılar.
Teşekkür ederiz.Walla böyle şeyler okuyunca çok mutlu oluyorum çok teşekkürler.takip etmeye çalışırsan çok seviniriz. :) bu arada avatarın çok güzel..
Valla forum iyi hoş dediğim gibi ama chat havasında yazılarda çok bunlar olmazsa daha iyi bir forum olabilir.En yakın zamanda dinleyebilmek ümüdiyle.

BMX demiş ki:
unholy_goddess demiş ki:
ben_romeo demiş ki:
FingerBang, şu studyo kayıtları hakkında bişi sölemeselerde ben en yakın zamanda dinlemek istiorum. Yasmincim galiba sendeymiş kaytı cd' si. Beydushuma verde bende dinleyim yaaaa. Böle live performance olarak bi kenarde köşede dursun.
Neyse herkese slm, Beydushum bu akşam geliomm olm. Özel gi gün ama.bi 10 dkk uğrucam. hadi müzikle kalın...
özel gün derken regli durumlarımı? :)) kayıtı dınlede sakın bıg ın japan kısmının kımın ıcra ettıgını sorma hatta es gec.polemık yaratmak ıstemem(adam öldürme konusunda)
Arkadaşlar burası amatör grupların konuşulduğu bir platform ve bu grupda bu platformda yer alıyor.ben_romeo arkadaşımızın mesajının hadi geçerliliği var ama unholygoddess arkadaşım özel mesaj diye bir şeyde var.
BMX haklısın.Burda kötü niyetli yapılmış birşey yok.Bu boşluk bizim sesimizi ortaya koyucak bir kayıdın ortada olmamasından kaynaklanıyor.Yakın bir süre sonra bu forumda bizlerin çalışmasını gören bizlerle içiçe olan arkadaşlarımızın yanında hiç tanımadığımız insanların yorum yapıcakları ve bu yorumların müziğimizle ilgili olacağı günler gelicek.Eleştirin için teşekkürler umarım bizi dinledikten sonrada yorumlarını alabiliriz.Tekrar teşekkür ederiz.

Nasıl gidiyor çalışmalar.Haftaya yeni şarkılarınızı dinleyebilecekmiyiz bakalım?Benim içime öyle doğuyor ki hafta ortası falan burda bir link görüp download aşamasına da geçebilecez.Haydi kalın sağlıcakla heycanla bekliyoruz.

BMX demiş ki:
unholy_goddess demiş ki:
ben_romeo demiş ki:
nesın sen möditör falan mı?bu forumda madem gecerlılıklerı sen saglıyorsun,benı elestırmek bır gecerlılık degıl ve tabıkı senın haddınde degıl.lütfen gruba yönelık ol bundan sonra

slm müllet. Walla 1 gün ara verdim. Burada baya olaylar karışmış. BMX güzel sölemişsinde.Abi burada rahat olmaya çalışıoruz. Yani içimiz- dışımız bir davranmaya çalışıoz. Tabiki bunun bi ölçüsü var ve hepimiz bunun bilincindeyiz. Yani sonuçta bizi sadece forumdan tanıyan insanlar var ve kendi tarzımızıda benimsetmeye çalışıoruz. Hani kişilerin gözünde bi profil oluşsun.

Neyse ya. Slm vereim dedim borçlu çıktık. Sonuçta burda bana laf düşmez, Fingerbang varken. Fingerbang' a saygımız sonsuz. Ah bide şu kayıtları dinlesek. Hani saygı saygı da bi yere kadar :p

Beydusum nasısın kardeşim. Bugün geliom olm. Yemeh yapmayın, bendensiniz...

Hadin müzikle kalın, öpüldünüzz...........

anemininbascisi demiş ki:
yasemin bu arda ne oldu program işleri? bir ara bir Teras muhabbeti falan geçmişti, var mı başka bişiler? ne zaman dinleyeceğiz sizi?

ne de olsa dünya forumu dünyada kalır dimi :)
Dün son ciddi çalışmaları bitirdik iki şarkının trafiklerini oturttuk.Onları kaydetmeyi düşünüyoruz bizi bu kadar yavaşlatan hem grubun yeni olması hemde ekonomik imkanların şu sıra kısıtlı olmasıydı hala öle fakat dün forumu okuduktan sonra bir karar verdik gene elimizden gelenin en iyisini yapalım kanal kayıt yerine temiz bir hucum kayıt alalım die bir karar verdik ve çarşamba günü kayda giriyoruz.Büyük ihtimal ailemin ısrarları üzerine Beyaz piyanom'un kaydı olucak son hali çok tatlı oldu gitaristimiz Beyduhan saolsun tabi bütün grup süper işlemeler yaptı üstüne. Bunlar dışında grubun besteleri en kısa zamanda gerekli koşullar sağlanıp link olarak verilicek.
Program olayına gelince biraz zamana ihtiyacımız var mart falan gibi sanırım artık afişlerde ismimizi görebilir insanlar büyük konuşmak istemiyorum ama sanırım o zaman daha hayırlı olucak grup için.Şuraya bir link koymaktan başka acelemizin olmaması,bu fikiri sahiplenmemizin nedenidir :) çok güzel organizasyonlara daha şimdiden çağırılıyoruz bu bizi daha da hırslandırıyor.
Çanakkale ve Eskişehir den bizi dinleyen bilen arkadaşlarımız ayarlamalar yapmışlar yeri gelmişken teşekkür edelim onlarada.. :)

Msn den kısa bi kayıt gönderilmişti arkadaşıma sanırım beyaz piyano yazıyordu isminde dediğiniz beyaz piyano oysa ve o sizseniz çok güzel bir sese sahipsiniz.forumu dolaşıyordum okuyunca şaşırdım bi sormak istedim.O şarkı çok güzel umarım aynı parçadan bahsediyoruzdur,tek gitar vardı ve bayan vokaldi baya bi zaman oldu onu dinleyeli iki ay falan geçmiştir üstünden sözleri tam anımsamıyorum yazardım yoksa hatırlatmak maksadıyla ama ;) .son kısmını hatırlıyorum biraz neyse haftaya kadar bekliyeces artıkın :oops: .(bende böyleyim işte aklıma takıldımı off) neyse hoşçakalın şimdilik.

unholy_goddess demiş ki:
nesın sen möditör falan mı?

hehe çok güldüm ya.. monitör deseydin, hatta kasa falan :)

yasemin bu arda ne oldu program işleri? bir ara bir Teras muhabbeti falan geçmişti, var mı başka bişiler? ne zaman dinleyeceğiz sizi?

çok hos ya demek bu kadar basıt seylerde bıle kopabılıyorsun..o kelıme tam anlamıyla kafana gecırdıgımde işlevını yerıne getırecek ve ben ozaman ona KASA dıyecegım...

paperdoll demiş ki:
Msn den kısa bi kayıt gönderilmişti arkadaşıma sanırım beyaz piyano yazıyordu isminde dediğiniz beyaz piyano oysa ve o sizseniz çok güzel bir sese sahipsiniz.forumu dolaşıyordum okuyunca şaşırdım bi sormak istedim.O şarkı çok güzel umarım aynı parçadan bahsediyoruzdur,tek gitar vardı ve bayan vokaldi baya bi zaman oldu onu dinleyeli iki ay falan geçmiştir üstünden sözleri tam anımsamıyorum yazardım yoksa hatırlatmak maksadıyla ama ;) .son kısmını hatırlıyorum biraz neyse haftaya kadar bekliyeces artıkın :oops: .(bende böyleyim işte aklıma takıldımı off) neyse hoşçakalın şimdilik.
Evet iki ay önce belki daha öncesinde msn de arkadaşlarımın çoğuna bi kayıt gönderdim yalnız çok basit bir ew kaydıydı ölesine otururken yaptığım ve FingerBangin sadece temelleri atılmıştı.Yani öle bi muhabbet var ama umarım aynı şarkıdan bahsediyoruzdur.Bu övgüye sahip olmayı çok isterim :) ..

release_ demiş ki:

Dün son ciddi çalışmaları bitirdik iki şarkının trafiklerini oturttuk.Onları kaydetmeyi düşünüyoruz bizi bu kadar yavaşlatan hem grubun yeni olması hemde ekonomik imkanların şu sıra kısıtlı olmasıydı hala öle fakat dün forumu okuduktan sonra bir karar verdik gene elimizden gelenin en iyisini yapalım kanal kayıt yerine temiz bir hucum kayıt alalım die bir karar verdik ve çarşamba günü kayda giriyoruz.Büyük ihtimal ailemin ısrarları üzerine Beyaz piyanom'un kaydı olucak son hali çok tatlı oldu gitaristimiz Beyduhan saolsun tabi bütün grup süper işlemeler yaptı üstüne. Bunlar dışında grubun besteleri en kısa zamanda gerekli koşullar sağlanıp link olarak verilicek.
Program olayına gelince biraz zamana ihtiyacımız var mart falan gibi sanırım artık afişlerde ismimizi görebilir insanlar büyük konuşmak istemiyorum ama sanırım o zaman daha hayırlı olucak grup için.Şuraya bir link koymaktan başka acelemizin olmaması,bu fikiri sahiplenmemizin nedenidir :) çok güzel organizasyonlara daha şimdiden çağırılıyoruz bu bizi daha da hırslandırıyor.
Çanakkale ve Eskişehir den bizi dinleyen bilen arkadaşlarımız ayarlamalar yapmışlar yeri gelmişken teşekkür edelim onlarada.. :)
Güzel seçim bende zaten o şarkıyı istiyodum çok güzel seçim.

release_ demiş ki:
paperdoll demiş ki:
Evet iki ay önce belki daha öncesinde msn de arkadaşlarımın çoğuna bi kayıt gönderdim yalnız çok basit bir ew kaydıydı ölesine otururken yaptığım ve FingerBangin sadece temelleri atılmıştı.Yani öle bi muhabbet var ama umarım aynı şarkıdan bahsediyoruzdur.Bu övgüye sahip olmayı çok isterim :) ..
sensindir tabi kim olcak başka? :D .hadi ya yapın şu kaydı kuydu da dinleyelim yahu :) .

boo_rock_ts demiş ki:
paperdoll demiş ki:
Bu arada isim çok güzel arkadaşlar çok sempatik sizlerde öylesiniz(resimlerden çıkarımım bu=)).Garajdaki sayfanıza baktım pek bir şey yok bizleri daha çok bilgilendirirseniz seviniriz.
resim çok kötü be. yasemin değiştirelim o fotoyu bak olmicak böle.
ya buarada özür dilerim sana tşk.etmeyi unuttm. yakında sitede daha fazla sey olcak inş. yase yaparsa.

boo_rock_ts demiş ki:
boo_rock_ts demiş ki:
paperdoll demiş ki:
Bu arada isim çok güzel arkadaşlar çok sempatik sizlerde öylesiniz(resimlerden çıkarımım bu=)).Garajdaki sayfanıza baktım pek bir şey yok bizleri daha çok bilgilendirirseniz seviniriz.
resim çok kötü be. yasemin değiştirelim o fotoyu bak olmicak böle.
ya buarada özür dilerim sana tşk.etmeyi unuttm. yakında sitede daha fazla sey olcak inş. yase yaparsa.
Garajla ilgili yapılandırmalardan Ewren sorumlu ben bişey yapamıyorum :) .

yase dun esyaların arasından 2001 yılı anneler gununde kasete cektıgımız sarkıların var..hanı su kayıt oldugunu unutup odana gıttıgın ve ordan bıle sesının kaydedıldıgı..bıde bırılerınden bahsetmıssın..acaba arkadaslara dagıtsam mı?bak mıllet bişiler beklıo(arkadaslar bır anneler gunu sarkısı var nasıl içli,hüzünlenmek isteyene gönderebılırım)

paperdoll demiş ki:

Dinlediğin kayıt bumuydu?

Download-Link:

http://rapidshare.de/files/9810714/beyaz_piano.mp3.html

söz-müzik:Yasemin ÇEÇEN

Yasemin çok tatlısın sesinde süper annemin gözünde yaş bırakmadın allahsız hatun.Başarılarının devamını dilerim çok güzel.Annem ve ablamda tebrik ediyolar :) Öpüyolarmış seni bol bol...

Geri