Gri ve Yaşlı(Alternative / Experimental / Electronica)-İzmir

Abi forum yanıo bu nedir?
fotolar çok hoş olmuş.Evet Burak sert bakmış çok :) .ama iyi çıkmış ya vallaha güzel pozlar vermişsiniz.Beste olayına çok sevindim.Vallaha millete sizleri anlatıyorum dinleteyimde istiyorum yeni şarkılarınızı.Hadi göreyim sizi. :D

strees_out demiş ki:
achennia demiş ki:
kızım sayfanıza ilk yazımı yazıyom artık link görüp sizide dinlemek istiyorum hayeller gerçek olcak dimi artık actio zamanı gruba yeni dahil olan arkadaşlarada selam
Sanada selam.Hoşgeldin aramıza :) .
Yalnız abicim bu forumu felaket sahiplendim :D .Neyapayım ya çok seviyorum sizleri aranızda olmaktan sayılar ve rakamlarlada olsa çok mutluyum.Umarım konserlerinizde en önlerde sizi dinleyecem.

bas_can demiş ki:
release_ demiş ki:
ben_romeo demiş ki:
ya ben çok geç bakıom msjlara. Ama geç olsada söleim. Bilion yasmin ben çalışıom. Ondan gelmem çok zor. Ama pek bişi deişmez zatı. Sadece;

-Grup hakkındaki olumlu yorum ve eleştirilerle,
-Elektro gitar senkop ve partilerine önereceğim trafiklerle,
-Bas gitardaki aksak yürüme düşüncelerimle,
-Parçanın taslak tempo (bu deyim bana ait ) modelleri hakkındaki görüşlerimle,
-Grubn menajer havasındaki soyut düşüncelerimle,
-Parçalar piyano desteğini sağlayabilceğim gam dizimlerle,
-Parçaların aranjmanlarındaki sol# ve Db dizilimlerinin sol anahatarı üzerindeki eksik kombinelerinin, fa anahtarına göre transpoze edilimindeki karşılaşılcak alegro ve andante kurallarının piano ve forte biçimine, orta çağ müzik kurallarına göre uyarlanmasınndaaaa ( ohhh beee ) :p yanlarında olamıcammmm :p

Yani dediğim gibi pek de bişi deişmicekk..... ehhehe amma geyik oldu be. Neyse umarım güzel geçmiştir prova. Hepsi iyi müzisyenler. Hadem öptmmm
:) ukala ne olcak..
İşte gördüğünüz üzere böle sağlam adamlar var yanımız da :beer ee bizede iyi ürünler vermek ve bu adamların müzikal bilgilerini hatta hayat bilgilerini sömürmek kalıo heheh..Süper ya walla çok hoşuma gitti nekadar güzel yazmışsın bunların içinden bilmediklerimi öğrenmeyi çok isterim Noyan'cım.Desteğini eksik etmediğin için çok saol :) ..
zhahaha süper ya abi f.bang sensiz olmaz bence.bunların hepsini yapabilceksen harbiden baya sağlamsın sanırım.
:D herşey çoktan söylenmiş banada katılmak düşüyor heralde :)

ne bu kısım piskopat gibi çıkmısım fotoda bulamadın mı baska foto millet ne düsüncek görünce kıslar görmesin zaten kepaze olmayalım neyse nazlada barıştım grupta çok iiye gidiyo hersey ii gibi ama su borclar bitse bide azcık ders calıssam süper olcak sınaw kağıtlarına tek yazdığım sey ad soyad numara. seni unutmadım çido ne kısıyon ki hemen. yesim özel mesajı aldında haber wer ok. öptüm hepinizi

arkadaşlar arkadaşlar,çok saolun haaa!!!
bana bi ilham,bi üretkenlik geldi ayıptır söylemesi,dün gece yeni we şimdilik pek detaylı olmayan bi şarkı daha yaptım ben:)birlikte yaptığımız parçaya da küçük bi geçiş solosu we nakaratına da arıza yazdım(kıçının kalkması efekti)...
bi de benim eskiden yaptığım bişiy wardı ama o çok arızalı,aksak we böyle radiohead'in bends albümü zamanlarını anımsatan bi parça cumartesi stüdyoda çalarım, beğeniseniz yaparız bişiyler...
inceden melankoli hasil üzerimde:(
offff!!!!!!!!
ya çok canım sıkılıyo bugün,umarım yarın stüdyoda herşey yolunda gider we moralim biraz olsun yerine gelir....
buarada,fotolar çok şık olmuş yasemin,eline sağlık...o parmak ne ööle? hiç yakıştıramadm kendime...
yok,olmuyo gülemiyorum ben bugün........... :bilmem
kendinize iyi bakın çocuklar,yarın görüşürüz...........

medicine_show demiş ki:
bana bi ilham,bi üretkenlik geldi ayıptır söylemesi,dün gece yeni we şimdilik pek detaylı olmayan bi şarkı daha yaptım ben:)birlikte yaptığımız parçaya da küçük bi geçiş solosu we nakaratına da arıza yazdım(kıçının kalkması efekti)...
bi de benim eskiden yaptığım bişiy wardı ama o çok arızalı,aksak we böyle radiohead'in bends albümü zamanlarını anımsatan bi parça cumartesi stüdyoda çalarım, beğeniseniz yaparız bişiyler...
offff!!!!!!!!
ya çok canım sıkılıyo bugün,umarım yarın stüdyoda herşey yolunda gider we moralim biraz olsun yerine gelir....
buarada,fotolar çok şık olmuş yasemin,eline sağlık...o parmak ne ööle? hiç yakıştıramadm kendime...
ya full negatif wermişim,kusura bakmayın arkadaşlar bu kadar neşeli bi forumu negatifimle bok etmek istemezdim ama napiyim moralimi bugün ewde unutmuşum....
neyse iyiyim tamam...
akşam serap we noyan yarın da siz beni düzeltirsiniz nasıl olsa....eğer düzelmezsem adam toplayıp beni dövebilirsiniz:)
lan yasemin yarın şarkı söyleme lütfunu gösterirsiniz umarım...bi sesini duyalım beah...
hadi ben çıkıom daha iddaa oynıycam:)
ulan benim şanlı BEŞİKTAŞ'ım nasıl elendi uefa kupasından...inanmiom yaaa...
neyse haftasonu trazon'a çakarız moralim biraz düzelir....
burak gelioz olum trabzon'a,çakacaz lan beyninize...
korkutmaz bizleri musalla taşı,ölümüne sewioruz bi BEŞİKTAŞ'ı...laylaylaylaylaylaylaylaylaaaaaaaaaaa oooooooo BEŞİKTAŞ!!!!!!!!!!
ehe ehe kusura bakmayın coştum :LOL:
hadi ben çıkar,daha ewe gidip moralimi alıcam :kaydim

medicine_show demiş ki:
medicine_show demiş ki:
offff!!!!!!!!
ya full negatif wermişim,kusura bakmayın arkadaşlar bu kadar neşeli bi forumu negatifimle bok etmek istemezdim ama napiyim moralimi bugün ewde unutmuşum....
neyse iyiyim tamam...
akşam serap we noyan yarın da siz beni düzeltirsiniz nasıl olsa....eğer düzelmezsem adam toplayıp beni dövebilirsiniz:)
lan yasemin yarın şarkı söyleme lütfunu gösterirsiniz umarım...bi sesini duyalım beah...
korkutmaz bizleri musalla taşı,ölümüne sewioruz bi BEŞİKTAŞ'ı...laylaylaylaylaylaylaylaylaaaaaaaaaaa oooooooo BEŞİKTAŞ!!!!!!!!!!
Küstah gitarist ne olcak yırtıorum kendimi gene yetmio adamlara yah bu modeller böle=)

beydushum kardeşim benim.sen merak etme akşam seni ben bi guzel doverim. Zatı kendimize öz dansımızı yaparsak sorun ortadan kalkar gibi gelio. Olmadı gitarı getireim unplugged' in dibine de vurabiliriz..

Kardeşim bekle 2 saat sonra sendeyim.görüşürzzz

yeni harman
Haninerde_vcd_004_0002.jpg

HANİ NERDE..

Süper klip indirin karlı çıkın :) .

http://www.megaupload.com/?d=HH2GKHFG

release_ demiş ki:
yeni harman
Haninerde_vcd_004_0002.jpg

HANİ NERDE..

Süper klip indirin karlı çıkın :) .

http://www.megaupload.com/?d=HH2GKHFG
Yasemin gerçekten baya bir bekletti ama değdi inan çok hoş bir klip olmuş.Karlı çıktım :D ADSL sağolsun hiç kaçmadı üstüne bide güzel bir klip sahibi oldum.Ben bu grubu duymuştum nokiasüpersound da oyda vermiştim ama onay için mail gelmedi olmadı anlıyacağınız.Şarkıda çok hoş.Bizi anlatıyo gerçekten hani nerde len millet?Daha iyilerini sizden görmeyi dileriz efendim saygılar bolda sevgiler :D .

ne yırtıyon kızım kendini?..walla ben geçen stüdyoda sesinin sesini hiç duymadım...bugün de gelmesin o ses asıl o zaman ben yırtıcam seni :D
ya war ya deli gibi midem ağrıyo,ölücem ben galba...siz en iyisi yeni bi gitarist bulun...olm burak amfimi sana bırakıyom...daha doyamadım kınalı kuzuma :(
şimdi nescafe içicem belki biraz iyi gelir :kahve

beydush der ki;bugünkü kayıtlardan şööyle en şık olanını foruma koyalım artık...walla dayanamıom...ün,şöhret,para,alemlere akmak,kendi parçamızı dinneyip coşmak,bi de amfi we pedalın taksitlerini ödemek he bide midemdeki bu iğrenç ağrının bi an önce geçmesini istiom...
bu arada ben nescafe diil adaçayı içiom..az önce geldi aklıma,kahve we türewleri içindeki kafein nedeniyle midenin daha fazla asit salgılamasına neden olur we bu da benim ağrıdan sürünmeme yol açar bu yüzden dengeleyici we ısıtan bişiye ihtiyacım olduğunu anladım...boşuna kimya okumuyoruz anasını satıyim:D(lafı aşırı uzatma we forumu gereksiz yere işgal etme efekti)
(forumda kimseyi bulamayınca sıkılıp çıkma efekti)
ulan ewren bu efektler ne bööle beah...

bas_can demiş ki:
Yılbaşında bar proğramı var mı?Manisaya gelicez inşallah yakınmış oraya akalım diyoruz varsa programınız figerbang ortamlarına.
İyi diosunuz walla :) şimdilik net bişey yok bir yerden güzel makul bir teklif aldık Bornova K.Park Teras Kafe(ymiş ben bilmiyorum neresi olduğunu)güzel bir başlangıç yapmak istiyoruz anlıycağın hala karar aşamasındayız..

medicine_show demiş ki:
medicine_show demiş ki:
offff!!!!!!!!
neyse iyiyim tamam...
Trabzon ha Çakmak ha pardon..?yıh yıh yıh arkadaslar besıktas bu düzeyde gıderse yaza kalmaz 2.lıgde olur beydusta daha amatör bı gruba gecer klarnet calar.onun için çok fazla plan yapmayın derım..

Merhaba arkadaşlar.

Selam arkadaşlar.Forumu okudum baştan sona çok hoş olmuş,sevgi ve kardeşlik teması ile hayallerinizi gerçekleştirmeye çalışmanız çok güzel.İyi sahnelerde buluşmak dilegiyle İstanbula bekleriz.
Başarılar...

Geri