Gri ve Yaşlı(Alternative / Experimental / Electronica)-İzmir

aa doğru dion ya yasemin. o evrendi ya... kusra bakmasın artıkın. Kafa bin dünya müzisyenle kaynıo. AMa burakda öle ya. demiş ya okul nası bitcek die amma güldüm ha.. Neyse ii bakın kendinize.İyi provalar....

ben_romeo demiş ki:
aa doğru dion ya yasemin. o evrendi ya... kusra bakmasın artıkın. Kafa bin dünya müzisyenle kaynıo. AMa burakda öle ya. demiş ya okul nası bitcek die amma güldüm ha.. Neyse ii bakın kendinize.İyi provalar....
:)
heheh sensizde olmaz ama yapcaz bişiler artıkın..

kızım sayfanıza ilk yazımı yazıyom artık link görüp sizide dinlemek istiyorum hayeller gerçek olcak dimi artık actio zamanı gruba yeni dahil olan arkadaşlarada selam

kızım sayfanıza ilk yazımı yazıyom artık link görüp sizide dinlemek istiyorum hayeller gerçek olcak dimi artık actio zamanı gruba yeni dahil olan arkadaşlarada selam

ya ben çok geç bakıom msjlara. Ama geç olsada söleim. Bilion yasmin ben çalışıom. Ondan gelmem çok zor. Ama pek bişi deişmez zatı. Sadece;

-Grup hakkındaki olumlu yorum ve eleştirilerle,
-Elektro gitar senkop ve partilerine önereceğim trafiklerle,
-Bas gitardaki aksak yürüme düşüncelerimle,
-Parçanın taslak tempo (bu deyim bana ait ) modelleri hakkındaki görüşlerimle,
-Grubn menajer havasındaki soyut düşüncelerimle,
-Parçalar piyano desteğini sağlayabilceğim gam dizimlerle,
-Parçaların aranjmanlarındaki sol# ve Db dizilimlerinin sol anahatarı üzerindeki eksik kombinelerinin, fa anahtarına göre transpoze edilimindeki karşılaşılcak alegro ve andante kurallarının piano ve forte biçimine, orta çağ müzik kurallarına göre uyarlanmasınndaaaa ( ohhh beee ) :p yanlarında olamıcammmm :p

Yani dediğim gibi pek de bişi deişmicekk..... ehhehe amma geyik oldu be. Neyse umarım güzel geçmiştir prova. Hepsi iyi müzisyenler. Hadem öptmmm

ben_romeo demiş ki:
ya ben çok geç bakıom msjlara. Ama geç olsada söleim. Bilion yasmin ben çalışıom. Ondan gelmem çok zor. Ama pek bişi deişmez zatı. Sadece;

-Parçaların aranjmanlarındaki sol# ve Db dizilimlerinin sol anahatarı üzerindeki eksik kombinelerinin, fa anahtarına göre transpoze edilimindeki karşılaşılcak alegro ve andante kurallarının piano ve forte biçimine, orta çağ müzik kurallarına göre uyarlanmasınndaaaa ( ohhh beee ) :p yanlarında olamıcammmm :p

Yani dediğim gibi pek de bişi deişmicekk..... ehhehe amma geyik oldu be. Neyse umarım güzel geçmiştir prova. Hepsi iyi müzisyenler. Hadem öptmmm
çık bıde söyle tam olsun..

ben_romeo demiş ki:

:) ukala ne olcak..
İşte gördüğünüz üzere böle sağlam adamlar var yanımız da :beer ee bizede iyi ürünler vermek ve bu adamların müzikal bilgilerini hatta hayat bilgilerini sömürmek kalıo heheh..Süper ya walla çok hoşuma gitti nekadar güzel yazmışsın bunların içinden bilmediklerimi öğrenmeyi çok isterim Noyan'cım.Desteğini eksik etmediğin için çok saol :) ..

achennia demiş ki:
Hoş geldin canım..Üzerimizden güzel sözlerini ve umut dolu gözlerini eksik etmeyen canım arkadaşım Çiğdem bu da :) .Çok mutlu oldum seni forumda görünce bu güne kadar olan desteklerin için de çok ama çok saol.Daha güzel günlerde beraber olmak dileğiyle Tekrar hoşgeldin..

Arkadaşlar iki şarkı düşünüyoruz şu an grup içindeki uyum bize anında ürün verdi.(heheh nice nice very nice)çok kısa bir zaman sanırım en geç iki haftaya kadar bir link verebiliyoruz planladığımız gibi giderse inşallah.Ama size bir sır veriyim okadar bekleyebiliceğimizi düşünmüyorum herkes çok istekli,çok mutlu ve yaptıkları işe çok bağlı.bizlerde daha iyi olmak için hemen şarkılarımızın dinlenmesini ve yorumlar yapılmasını istiyoruz bunun içinde çalışıoruz.Destekleriniz için herbirinize çok ama çok kojaman öpüjükler yolluyorum burdan.İyki varsınız.

release_ demiş ki:
Arkadaşlar iki şarkı düşünüyoruz şu an grup içindeki uyum bize anında ürün verdi.(heheh nice nice very nice)çok kısa bir zaman sanırım en geç iki haftaya kadar bir link verebiliyoruz planladığımız gibi giderse inşallah.Ama size bir sır veriyim okadar bekleyebiliceğimizi düşünmüyorum herkes çok istekli,çok mutlu ve yaptıkları işe çok bağlı.bizlerde daha iyi olmak için hemen şarkılarımızın dinlenmesini ve yorumlar yapılmasını istiyoruz bunun içinde çalışıoruz.Destekleriniz için herbirinize çok ama çok kojaman öpüjükler yolluyorum burdan.İyki varsınız.
sewgili forum insanları!!!yasemin'im biraz ipucumsu bişiyler yazmış ama çok ayrıntılı bilgiler olmamış bunnar...
gurubun en yeni we en ciwelek elemanı olarak hemmen atlıyom we daha fazla kendimi tutamayıp izleyen,dinleyen,takip eden herkeşlere müjdeyi weriom:arkadaşlar,dün ayıptır sülemesi burak,ewren we beydush kişileri olarak bizim ewde oturduk we nazar değmesin çok şık bi beste yaptık,şimdi de yaseminciimizin küssel sözlerini bekliyoruz.inşallah çok küsel bi paqrça olcak we siz de bizim ilk ürünlerimizi dinleme şansına nail olan ender insanlar arasına dahil olmuş olcaksınız...
bizim için güççük ama insanlık için büyük bi parça oldu:)
noyan'ım naper yea?olum bi ara gelde alemlere akalım aaa...
şimdi geldi aklıma,ben çiğdem hakkında bişiy yazmamışım...çiğdem'ciim umarım seninle de iyice tanışırız,kanka oluruz falan hoş olur dim...sewerek takip ediyoruz....
hadi ben çıkıorum,daha iş arıycam,para lazım:(

strees_out demiş ki:
bas_can demiş ki:
ahaha bende istiyom hoca bunlardan :D
Ya bakıorum siz harbi harbi grup olmuşsunuz.Çok güzel sonuna kadar sizleyiz hocam.Ya hocam birde bir şey diyecem yasemine özel msj ve mail attım gerçi ama şöyle dandik bir kayıtta olsa Beyaz piyanomu bir dinletin bize ya.Vardı kayıt bende ama format attım bilgisayara uçtu gitti.Varsa öyle bir imkan çok sevinecem.(annem çok sevdide şarkıyı benim de küçük kardeşim vefaat etti yıllar önce onu anımsatıyor durup durup onu dinlemek istiyor.neyse kaçırmıyım tadınızı.)
Haydi gençlik bol başarı diliyoruz ailecek.
Abi sana çok enteresan bişey söliyim ben.çok garip oldum inan.Bu gün İzmir Sanat ta Ekin Tiyatrosu tiyatrolarının kapanmaması için bi gösteri sundu.Tabi bizler de bu organizasyona destek adına ordaydık.Yasemin de ordaydı ailesiyle gelmis (babası bizim oda başkanımızdır ve bu tiyatroyu kurtarmak adına verdiği destekten ötürü burda da kutlamak isterim kendisini.)Neyse abi Onurun annesi ve babası ordaydı Yasemini bi ara yanlarında gördüm iki saniye sonra orda diildi ve bir stunun arkasından hışkırarak ağlayan birini duyduk herkes ona döndü Yasemin di ağlıyan annesine sarılmış ağlamaya başladı herşey bir anda oldu ben tam yanına gitmeye kalktım Onurun babası Yasemini dışarı çıkardı bende onların arkasından çıktım biraz uzaktan dinledim ama
Onurun babasının gözlerindeki yaşı görebiliyordum Yasemin hıçkıra hıçkıra bişeyler anlatıyordu Onur hakkında.Sonra Onurun babası ona şarkıyı sordu oda iyi bi kayıt alınca getiricem size dedi falan.beni en çok etkileyen ansa Yasemin özürdiledi başsağlığına gidemediği için Onurun babasıda ona bizden uzaklaşmayın dedi çok yalnız kaldık dedi off abi boğazım hala düğüm düğüm.(Ağlayamamak çok kötü bişey abi bi kitle yığıldı boğazıma gitmiyor bi türlü.)Bide oyun başladıktan sonrada baya bi arkada oturmama rağmen Yaseminin burun çekişlerini duyabiliyordum oyun içinde de aynı olaya dair söylenen bir sürü replik oldu.
Şunu çok içtenlikle ve çok dürüst bir şekilde söylüyorum çok ama çok şanslısınız böyle bir arkadaşınız olduğu için bukadar duyarlı ve okadar da hayata bağlı olan bir kız daha tanımadım.Bu devirde çok zor bulunacak bi insan,mücevher kadar hatta daha da değerli biri.
Yani bas_can beni şaşırtan şeyi anladın sanırım.Bu olayların yaşandığı bir günde böyle bir şey yazman çok enteresan.Ben tekrar atayım sana bende var onun kaydı.
bu arada forum çok güzel olmuş tekrar sölemek istedim.turk rocka en çok sizin için giriyorum yolunuz açık olsun.
Hocam gerçekten zamanlamayı mükemmel yapmışım.Umarım fingerbang de öyle yapıp hemen bi link atar şuraya buraya hernereyeyse :D .

medicine_show demiş ki:
release_ demiş ki:
sewgili forum insanları!!!yasemin'im biraz ipucumsu bişiyler yazmış ama çok ayrıntılı bilgiler olmamış bunnar...gurubun en yeni we en ciwelek elemanı olarak hemmen atlıyom we daha fazla kendimi tutamayıp izleyen,dinleyen,takip eden herkeşlere müjdeyi weriom:arkadaşlar,dün ayıptır sülemesi burak,ewren we beydush kişileri olarak bizim ewde oturduk we nazar değmesin çok şık bi beste yaptık,şimdi de yaseminciimizin küssel sözlerini bekliyoruz.inşallah çok küsel bi paqrça olcak we siz de bizim ilk ürünlerimizi dinleme şansına nail olan ender insanlar arasına dahil olmuş olcaksınız...
bizim için güççük ama insanlık için büyük bi parça oldu:)
noyan'ım naper yea?olum bi ara gelde alemlere akalım aaa...
şimdi geldi aklıma,ben çiğdem hakkında bişiy yazmamışım...çiğdem'ciim umarım seninle de iyice tanışırız,kanka oluruz falan hoş olur dim...sewerek takip ediyoruz....
hadi ben çıkıorum,daha iş arıycam,para lazım:(
Grubun tazesi :) .Gerçi bunların hepsi taze ama olsun.büyük bir merakla bekliyoruz kardeşim.

release_ demiş ki:
ben_romeo demiş ki:

:) ukala ne olcak..
İşte gördüğünüz üzere böle sağlam adamlar var yanımız da :beer ee bizede iyi ürünler vermek ve bu adamların müzikal bilgilerini hatta hayat bilgilerini sömürmek kalıo heheh..Süper ya walla çok hoşuma gitti nekadar güzel yazmışsın bunların içinden bilmediklerimi öğrenmeyi çok isterim Noyan'cım.Desteğini eksik etmediğin için çok saol :) ..
zhahaha süper ya abi f.bang sensiz olmaz bence.bunların hepsini yapabilceksen harbiden baya sağlamsın sanırım.

Slm müllet. Walla dünklü prova baya küsel geçmiş ve ben yetişemedimmm ya. Lanet olsun.. Ama çok iyi şeyler üretmişler müzik adına. Zaten hepsine çok güveniyorum. Yasmincim en çokda güzel sesini dinleim istedim olmadı. E artık önümüzdeki maçlara bakcaz...

Bu arada hakkatten amma ukalaym ama demi. Bas_can saol abi eleştirilerin için. Yok ya merak etme abarık bi adam deilim. Sadece müziği çok seviorum. Beydush bilir.. Olm beydush sakallar gitti olm pok gibi oldm. Mümkünse 2 hafta kimseyle görüşmücemmm. Buarada gitarı seven arkadaşlar John Mayer' dan Neon parçasını dinleyin. Ciddi bir tavsiye. Ve mümkünse akustik versiyonu ve video olsun.

FingerBang en yakın zamanda görüşmek üzere. Herkesede kocaman sevgüler. Haa bide sır gibi tutulan şu parçayı en yakın zamanda dinleyim istiom. Hani hakkım ama demi küçük de olsa bi üstünlüğümüz yokmu yani....Öptüm çokk

kızım yase ben geldim napion yorumlarımla ortalığı şenlendircem bu arada bana bi avatar ayarla link girişimleri ne alemde ne zaman dinlicez kızım.şimdi dicek arkadaşlar kim diye yasenin conkilerden biriyiz ve sizi sonuna kadar destekliyom

achennia demiş ki:
kızım yase ben geldim napion yorumlarımla ortalığı şenlendircem bu arada bana bi avatar ayarla link girişimleri ne alemde ne zaman dinlicez kızım.şimdi dicek arkadaşlar kim diye yasenin conkilerden biriyiz ve sizi sonuna kadar destekliyom
Eywallah balım benim :) siz bizimle olduktan sonra bi linkin lafımı olur dimi ama.şu anada çalışıorum.Foruma bi bakıım dedim gaza geldim heheh..dewam..

FingerBang_0002.jpg

ve uzaktada olsa her an bizimle olan Yeşim'imiz..

fingerbnggitar_0001.jpg

ehehhe Burak senden korkusuna kimse yazmamış olm foruma bakışa bak yafflum benim..Hele ewo yüh deli.. :D
Forum halkı grubun talebi dışında koyulmuş bir fotodur özenip bözenip buraya koyduğumuz bi foto değil ona göre :) .Bu fotonun manevi değeri var grup için çünkü Beyduhan'ın gruba katıldığı güne ait..Yahh öle işte..

Geri