Gri ve Yaşlı(Alternative / Experimental / Electronica)-İzmir

deryakulahci demiş ki:
drummeragresif demiş ki:
ve sonunda beklenen oldu gri ve yaslı uzun bi calismadan sora en ince ayrıntısına kadar düsünülmüs sound sekli nası daha ii kaliteli ve müzik yapabiliriz die persembe günü ilk studyoyo girioruz bizi sahnede dinlemek isteyenlere biraz daha sabır bizde cok sabır ettik sonunda geri döndük ilginiz icin tesekkürler...

Recep sonun da studyo çalışmaları :) kolay gelsin,umarım en kısa zaman da sahne de görürüz,bu arada gitarist bulundumu :?:

saol derya ... bulduk bulduk gitarist serkan die bi arkadasımız zor oldu onu bulmak ama kafamizdan biri onu anladık artı sahne aldigimizda beklioruz senide derya :)

arkadaslar powerbeat davulumu satıorum zilsiz olarak... almak isteyen warsa bana msj atsın...davul ii'dir işinizi görür..Ben hayalini kurudugum davulu almak icin satıorum onu diyim :D

ooo recep abeem çk sevindim yaav yolunuz açık olsun mutlaka dinlemek istiyorum şarkılarınızı!!:D

bu bayram aldığım en güzel tebrikti.ama geç gördüğüm için anca şimdi cevaplayabiliyorum.çok saol yasemin bizde gri ve yaşlı grubunun geçmiş bayramını kutlarız.
ayrıca gri ve yaşlı hakkındaki gelişmeleride bekliyoruz.
:twisted:

Slm millet. Uzun süredir vatani görev hesabı mevzulardan uzak kalmıştım. Yasmincm nasılsın. Tüm yeni grup arkadaşlarınada slm. Yasmin Sanırım güzel işlerin kokusunu alıyorum. Umarım herşey istediğin gibi gidiyordur. Benim şeker gibi (Aman nazar değmesin) askerliğim var. Tabiki müzisyen olarak görev yapıyorum. Bana yada siteye çalışma yada yeni bestelerden koyarmısınız. Şöle dinleme şansına erişeyim.. Bu arada İzmir ' i çok özledim. Hadi şimdilik bu kadar olsun. İyi bakın kendinize....

ben_romeo demiş ki:
Slm millet. Uzun süredir vatani görev hesabı mevzulardan uzak kalmıştım. Yasmincm nasılsın. Tüm yeni grup arkadaşlarınada slm. Yasmin Sanırım güzel işlerin kokusunu alıyorum. Umarım herşey istediğin gibi gidiyordur. Benim şeker gibi (Aman nazar değmesin) askerliğim var. Tabiki müzisyen olarak görev yapıyorum. Bana yada siteye çalışma yada yeni bestelerden koyarmısınız. Şöle dinleme şansına erişeyim.. Bu arada İzmir ' i çok özledim. Hadi şimdilik bu kadar olsun. İyi bakın kendinize....
Ooo çok mutlu oldum eski dostları görmek güzel..Biz devam ediyoruz biraz yavaş gidiyor işler ama yolunda umarım sen dönünce güzel projelerde tekrar beraber olabiliriz tekrar teşekkürler.

Geri