Man - a - Man (Alternatif Rock) İzmir

man-a-man demiş ki:
PayDay_voc demiş ki:
eyvallah serkancım,dün akşam çok güzeldiniz,bu akşam da güzel olalım,beraber..
bu akşamda güzel olduk kardeşim yani dün akşam azına sağlık uzun zamandır bukadar eğlenmemiştim sağolun valaa!! bu arada burdanda belirtiyim benmde daha yeni haberim oldu ortalık karışık üstü kapalı konuşuyorumm anlarsın umarım !!! sana verdiğim sözü tutamıcam sanırım hatta bizim olay bile bu aralar krıtik bende şuanda şookk durumundayım!!

abi sen kafanı takma asla,yani en azından kendi adıma konuşabilirim bununla ilgili,biz seni çook iyi biliyoruz canım benim,bu ortamda sözler sözü verene bağlı olmuyo pek,onun için üzme canını.anladım ben, senin ne demek istediğini biliyorum.herşey güzel olsun hepimiz için.biz yanyana olmalıyız,yoksa bu kurtlara giyicek pabuç çok.konuşuruz yarın...

PayDay_voc demiş ki:
man-a-man demiş ki:
PayDay_voc demiş ki:
bu akşamda güzel olduk kardeşim yani dün akşam azına sağlık uzun zamandır bukadar eğlenmemiştim sağolun valaa!! bu arada burdanda belirtiyim benmde daha yeni haberim oldu ortalık karışık üstü kapalı konuşuyorumm anlarsın umarım !!! sana verdiğim sözü tutamıcam sanırım hatta bizim olay bile bu aralar krıtik bende şuanda şookk durumundayım!!

abi sen kafanı takma asla,yani en azından kendi adıma konuşabilirim bununla ilgili,biz seni çook iyi biliyoruz canım benim,bu ortamda sözler sözü verene bağlı olmuyo pek,onun için üzme canını.anladım ben, senin ne demek istediğini biliyorum.herşey güzel olsun hepimiz için.biz yanyana olmalıyız,yoksa bu kurtlara giyicek pabuç çok.konuşuruz yarın...
arkadaşlar işler cok sakat...bi suru ipnelıkdonuyo...sırf sıkıntı..umarım sizin adınıza hersey cok guzel olur..basarılar....ayıdan post işletmecıden dost olmaz demişler :evil:

cigdems demiş ki:
selam :) dersinize çalışıyonuz di mi, unutmadık, gelicez sevda çiçeğini dinlemeye salı :)

görüşürüz!!
SELAMLAR OLAAA ! işallah unutmamışızdır vala bem elimde değil hep o öskan varya yaramaz adam iişte :) mor ve ötesinden fazla bişi çalmıyoruz hele bi salı gelsinde!! :)

PayDay_voc demiş ki:
man-a-man demiş ki:
PayDay_voc demiş ki:

gerçekten elimizde olmayan birsürü olaylar dönüyoo dicek bişi bulamıyorum artk yoruldum anlamayan keşke işletmeler olsa sadece !!

aynılar

2 yıldır takıp edıyorum sureklı aynı reptuarı calıyorlar.hatta gecen sene sarkıların sıralaması bıle aynıydı.umarım ınsanlar bı sure sonra anemı den bıktıkları gıbı onlardan bıkmazlar.davulcuları bence ıyı, gerı kalanlar ıcın pek yorum yapamıcam.basarılarınızın devamını dılerım...

Re: aynılar

nexen demiş ki:
2 yıldır takıp edıyorum sureklı aynı reptuarı calıyorlar.hatta gecen sene sarkıların sıralaması bıle aynıydı.umarım ınsanlar bı sure sonra anemı den bıktıkları gıbı onlardan bıkmazlar.davulcuları bence ıyı, gerı kalanlar ıcın pek yorum yapamıcam.basarılarınızın devamını dılerım...
teşekkür ederiz arkadaşım.repertuara gelince eminmisin aynı olduğuna !!! eminim dersen bidahaki sefere daha ii dinlersen sevinirz! bazen mekana ve yerine göre parça çalmak gerekince aynı repertuarmış gbii geliyoo bunu diğer gruplarda olan arkadaşlar daha ii bilir!

selam :) aynı repertuar mı değil mi bilmiyoruz ama biz sizi dinlemekten , tanımaktan çok ama çok memnunuz :) her zaman dinlemek , izlemek isteriz... yağmur çamur dinnemeden :)

(sizin repertuar benim playlist'imdi zaten, buralara gelmden, henüz bodrumdayken)

BAŞARILAR!!!

serkan: bi tavsiye, sezon sonu indirimlerini bekle :))))))))

hicran demiş ki:
selam :) aynı repertuar mı değil mi bilmiyoruz ama biz sizi dinlemekten , tanımaktan çok ama çok memnunuz :) her zaman dinlemek , izlemek isteriz... yağmur çamur dinnemeden :)

(sizin repertuar benim playlist'imdi zaten, buralara gelmden, henüz bodrumdayken)

BAŞARILAR!!!

serkan: bi tavsiye, sezon sonu indirimlerini bekle :))))))))
peki biz tanıyomuyuz meerak ettik bak şimdi! :) cuma cumartesi ve büyük ihtimelle çarşamba akşamalrı alsancak puntadayız(eski etap) parçalr değişiyo hızla ama herşeyi puntaya saklıyoruz bekleriz!! :)

bak tanı diye resmimi koydm oraya.hiç adetim değildir oysa...yaf sevda çiçee desem...naz desem...daha ne desem...neyseee sen yine de sezon sonu indirimlerini bekle:)))forumu karıştırırken gördm ne çok çekemeyen var sizi.takma kafaya...hadi baş baş...

hicran demiş ki:
bak tanı diye resmimi koydm oraya.hiç adetim değildir oysa...yaf sevda çiçee desem...naz desem...daha ne desem...neyseee sen yine de sezon sonu indirimlerini bekle:)))forumu karıştırırken gördm ne çok çekemeyen var sizi.takma kafaya...hadi baş baş...
sevda çiçeği desen anlardım yaw :) ok bekliylelim bakalım! yine beklerriz bu arada!!!

yeni parçalar fln... biz de nasipleniriz umarım...alsancak..hoş tabi.geliriz belkim belli mi olur..punta yı aradık ama muvaffak olamadık.yarın gelioz yine naz a,zatıallerinizi dinlemeye:))

Ferman muse faslı yapmış ona yetişemedik bilmem birileri bi güzellik düşünür mü:)))
Bodrum da reklamınız şahsım tarafından yapılcak ona göre:)))
Çok cici Bi grup olmuş amaaa!!!!

Geri