Well Behaved (Indie,Garagerock,Postpunk) - Ankara

ForROCK! #4

22 Şubat Çarşamba
Saat: 18:00
Garage Rock Bar

011jc.jpg

Well Behaved
Echoes
Diriliş

+
ŞARAP
[normal program]

Giriş: 6 YTL (+ilk bira)

Garage Rock Bar
Karanfil Sokak No: 22 KIZILAY

Abi yordunuz bitirdiniz geberdik orda herkez zıpzıp zıpladı bunu başarabilen ender gruplardansınız çok güzel bir konserdi sahne hakimiyeti harikaydı sahneye çok çok yakışıyosunuz gerçekten çok güzeldi tebrikler başarılarınızın devamını dilerim.
Saygılar....

her ne kadar bana hitap etmesenizde bugun herkesi eglendirdiginiz bi gercekti..Rock the baskent ten sonra iyice oturmus grup.Onur'un koyun gibi seyircileri süzmeleri dışında iyiydi..
26 sında görüşmek üzre ;)
Krem'e sarılma annda ben koptum bide duymayanlar icin biz wel bihevdiz demende pek bi şukela oldu
Başarılar

vallaa tek diyecegim davuolcunun hareketlerden filan burak gürpınar gibi çalıo sandım.. ama görünce hayal kırıklıgına ugradım..abi çok abanıyoo basit bi ritimi bile sanki mükemmel bişi yapıyomuş gibi görstermeye mi ne çalışıyor anlamadım??..bir şarkı boyunca dört dörtlük ritim yaptı..kroslarda ben bi ritim göremedim böle ayaga filan kaktı sanki çok zor bişi gibi ya nebliiim çok ii çalan biri olsa tmm diyecegim ama ayaga kakmaya çalışacagna iki ritim çalışsa daha iyi olur...nese ya birazda çok gürültülüydü ne çalıyolar rifler neyim duyulmuyor..ama herkes eglendi demişsiniz bilmiom yaa biz 7 kişi idik sanki bana sadece kendi grupları eglendi gibi geldii...orda herkese hitap etmeleri lazım sonuçta garage onların oyun alanı degil orda başka insanlarda var...valla eleştirilerimin asıl nedenii çok havalı bi şekilde çıkmaları ama sahnede hiç bişi görememem(müzik açısından) atlayıp zıplayanlar dışında...

ciwciwern demiş ki:
biz 7 kişi idik sanki bana sadece kendi grupları eglendi gibi geldii...
:LOL: :LOL: :LOL: oyle zaten herkes kendi kitlesini getiriyo..yaa sonucta herkes hopladı zıpladı işte bu da eglendiklerini gösteriyor
Senin müzikten keyif alamama nedenin bence adamların çaldığı parçaları bilmemen :p
well behaved piyasa calmadığı için boyle izleyiciyi abandone ediyor,malesef buna bende karşıyım
bi orda 3-5 kişiyi eglendirmek var ?!
birde bütün barı hoplatıp zıplatıp kudurtmak var!
bu eleştirimde sonuna kadar haklıyım insanların bildigi populer parçalar çalsanız çok daha iyi olur vel bihevt
bide türkçe parça çalınmadı dün gene diriliş dışında aklıma gelmişken laf sokim dedim :p

Arkadaşlar yorumlarınız ve eleştirileriniz için teşekkurler.Zaten sizinde farkettiğiniz üzere bizim amacımız haftanın 7 günü garageda aynı repertuarı çalan diğer gruplar gibi olmamak.Biz kendi istedigimiz ve sevdiğimiz şarkıları çalıyoruz.Bu işide para için falan yapmıyoruz.Amaç tamamen bizim eğlenmemiz.Ayrıca dün orda bizim çaldığımız müzikten zevk alan bir çok arkadaşımız vardı ki zaten onlarda önde bizimle beraber zıpladılar ve şarkı söylediler sizde farketmişsinizdir.İkinizinde eleştirisine saygı duyuyoruz ama tekrar belirtiyim bizim amacımız herkese hitap etmek değil.Ayrıca sahnede bizim oyun alanimiz,bizim sahnemiz oraya çıkıp istediğimizi yapma hakkımız var bence.Sonuçta biz orda periyodik çalan bi grup değiliz...Yakında yeni bi konser olucak orda görüşmek üzere :D

Well Behaved dün yine tek kelimeyle müthişti..Çok eğlendim ama daha ötesi çok keyif aldım..Bunları cidden well behaved elemanlarını tanıdığım ve ne kadar iyi adamlar olduğunu bildiğim için yazmıyorum,harbiden grup çok sağlam ilerliyo..
Beyler devam edin böle çalın kafanıza göre inin sahneden,pogo yapın sahnede,sırf dört dörtlük ritmler atın herşey dört dörtlük merak etmeyin..
Tekrar çalalım beraber..grüşmek üzere....

Gelen herkese cok tesekkurler.Ben gercekten cok eglendim umarim sizide eglendirebilmisizdir.Monitorleri falanda devirdim ama benim sucum yoktu :p
Not:Gestapo ve Echoes elemanlarina bizi yine yanliz birakmadiklari icin,forrocka da organizasyonu icin ayrica tesekkur ederim...

ciwciwern demiş ki:
vallaa tek diyecegim davuolcunun hareketlerden filan burak gürpınar gibi çalıo sandım.. ama görünce hayal kırıklıgına ugradım..abi çok abanıyoo basit bi ritimi bile sanki mükemmel bişi yapıyomuş gibi görstermeye mi ne çalışıyor anlamadım??..bir şarkı boyunca dört dörtlük ritim yaptı..kroslarda ben bi ritim göremedim böle ayaga filan kaktı sanki çok zor bişi gibi ya nebliiim çok ii çalan biri olsa tmm diyecegim ama ayaga kakmaya çalışacagna iki ritim çalışsa daha iyi olur...nese ya birazda çok gürültülüydü ne çalıyolar rifler neyim duyulmuyor..ama herkes eglendi demişsiniz bilmiom yaa biz 7 kişi idik sanki bana sadece kendi grupları eglendi gibi geldii...orda herkese hitap etmeleri lazım sonuçta garage onların oyun alanı degil orda başka insanlarda var...valla eleştirilerimin asıl nedenii çok havalı bi şekilde çıkmaları ama sahnede hiç bişi görememem(müzik açısından) atlayıp zıplayanlar dışında...

Bak ciwciwern, o tür hareketler artistik olarak algılanmamalı.. Queeni Queen yapan ozelliklerden biride inanılmaz sahne performansıdır. Metallicanın her konserinde 50000in uzerinde seirci cekmesinin sebebide sahne performansıdır.. Sap gibi durup sarkı calan bi grubu dinlemek band kaydı dinlemekten farksızdır.. Baterisitin ayaga kalkıp crossa vurması seirciyi iyi etkilemek içindir, bu rtim çok mzor ustune ustuk ayakta calıyom ve abanıyom demek deildir. Ha sen artistik olarak algılıyosan ben sen kıskanıyosun derim. Bence bi grubun caldıgı seyin zor yada kolay olmasının bi onemi yok. Önemli olan caldıklarını sahneye nasıl yansıttıklarıdır.. Bide boyle sahne performansına pek rastlamdıgın içinde olabilir.. Basarılar beyler.. Bence cok iyisiniz..

Arkadaşlar gelemedik fakat duyduk baya iyiymiş başarılar dilerim umarım bidahaki sefere ayrıca Compleksli ve çekemeyen insanlardan uzak durun onlar konuşsun eylensinler :) Müzikten anlayan adam onlar nası olsa :) :) :) Herkes eylendiyse bi 7 kişi eylenmediyse buda onların sorunu bırakın onlarda eylenmesin :p :) Neyse

Tekrar başarılar kolay gelsin...

Saygılarımla...

Geri