Well Behaved (Indie,Garagerock,Postpunk) - Ankara

well behaved'i dinlemek için para verecek miyiz?
bu arada forrock'a katıldınız zannettim,bayılıp düşecektim alttaki normal program yazısını görmesem :D

:D:D

Cagdas dedigin gibi o organizasyonda yokuz.Forrock bittikten sonra tahmini olarak 21:00-21:30 civari sahnede olacagiz.Ve Forrock bittikten sonra giris icin ucret kesilmeyecek kapida. Afiste yazan 6 milyon Forrock icin ongorulen giris ucretidir.Bu carsamba oldugu gibi diger carsambalar da giris ucretsiz Well Behaved'i izlemek icin ;)

-Tebrikler icin de ayrica tesekkur ederim yazan arkadaslara.

-Brit nedir diye soran arkadasa; burada anlatmaktan ziyade bizi gelip dinlersen kafanda az bucuk yer eder saniyorum.

Sevgiler,saygilar..

bi de ben dinlesem şu grubu da raat etsem.. onur da sonnda kendini gösterdi mutluyum huzurluyum ya...

Öncelikle programınız için hepinizi tebrik ederim.
İlk programınızda sizi izledim.
Brit ve indie yapan bir grup olmanız dolayısıyla merak ilen geldim.:)
Gayet eğlenceli ve güzel bir sahneniz vardı.Şarkı seçimleriiz de çok güzel.
Özellikle vokalistin sahne hakimiyeti ve güzel sesi aklımda kalanlar arasında.
başarılar diliyorum...

Arkadaşlar bende işe tebriklerimi sunarak başlamak istiyorum sizi hakkettiğiniz yerlerde görmek gerçekten mutluluk verici.İlk programınızda ordaydım ve cidden bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum her detayıyla sorunsuz bir konserdi (tonlar vs..) I'm Not OK şarkısını kendime sanıp baya mutlu olmuştum ama sonradan öğrendim ki yanlışlıkla girmişsiniz ama olsun önemli olan sonuç demi :D

arkadaslar tebrikler, zaten sizden bekliyorduk en kısa zaman da bir program ve oldu... umarım daha da iyi yerlerde de program yaparsınız... bu hafta vizelerim var, o yüzden mazur görün, ama öbür carsamba yanınızdayım...
tekrar tebrikler kolay gelsin..

Yorumlar icin gercekten cok tesekkur ederiz.Yarin ki programa herkesi bekliyoruz gelemeyenlerlede artik baska bi sefer gorusmek uzere...

*geezer senin yorumun icinde ayrica tesekkur ederim.Bizde Fudge'i begenerek dinliyoruz.Cok kaliteli bir repertuariniz var.Ankara'da bole gruplar olmasi bizi mutlu ediyor.Persembe gunu programiniza gelmeyi dusunuyorum.Umarim tanisma firsatimiz olur...

Bu arada bizim grup olarak severek takip ettigimiz 2 tane farkli Indie Blog'u bu hafta sayfalarinda Well Behaved'e de yer vermisler.Bizi cok mutlu ettiler...Assagidaki linklerden haberele ulasabilirsiniz:

http://themodernway.blogspot.com/
http://www.indiemusictr.com

süper eglenceli pogolu alkollü gecemiz should i stay or should i go çalınırken Garajı polis basmasıyla son buldu butun neşemiz kaçtı..Kimlik kontrolleri,polisin bi turlu götürmek istediklerini götürmemesi(inatla polise karşı koyan abla)nedeniyle hem sogudu hem bok oldu.
vayyy be ne actiondi

bira icin saol yildirim.

arkadaşlar herkese bu güzel yorumları için çok teşekkür ediyoruz. ayrıca emre yardımın için cidden çok saol harbi beni kurtardın bugun yawwwwwww. :D :D

garageafis0kz.jpg

Aslinda teorik olarak hala Have a Cigar caliyoruz ama bence calamiyoruz :D.Bekleriz efendim cok mutlu edersiniz bizi...

Bugun Well Behaved 75.Yıl Lisesi Veli Toplantısı Party'de Seth ile birlikte çıktı.Fakat bazı tatsız olaylardan dolayı birinci şarkıdan sonra grup sahneden indi.Nedenide Süper başlayan konserde ikinci şarkı çalınırken 1.89 boylarında Gulyabani kılıklı bi hoca biz burda halay çekecez ne bu yes,no,its book felan ingilizce şarkılar türkçe ve halay çalın demesi
eet bu dallama insanı çekemedim ama ben tam makinayı açarken teşekkürler diyip sahneden ayrıldı Well Behaved.Oraya eğlenmeye gelen gençler halay için ya da senin egoistliğin için gelmiyo kendi aramızda eğleniyoduk genç gence!!!İşte o anın videosunu izlemek için :arrow: Buraya Tıklayın
Sinirlenen seyirciler kendini kaybetti üstünü başını çıkarmaya çalıştı!!!
kaos2hd.jpg

Halay krizine neden olan bir ayağı ata ekmegi büyüklüğündeki dev kadını kınıyoruz..
Go well Behaved go !!!

Ufak bir sorun yasamis olsak da guzel bir ani olarak kalacak bizde bu senlik.
Her zaman ki gibi hazirda bulunan Can bu karmasadan da bi pay cikarmis makinasiyla :D
Diger Can'a: hadi canim!

:arrow: WELL BEHAVED HER CARSAMBA 21:00 CIVARI GARAGE BAR'DA!!!

Daha ayrintili bilgi yukarida afiste.

Çarşamba gene gelidim ancak ereken kaçmak zorunda kaldım beyler kusura bakmayın ama eminim gene müthiş bir gece olmuştur yakında sizi saat kaçta çıkarsanız çıkın izleyeceğim yakında özgür oluyorum :LOL: neyse kendinize çok ii bakın bakalım yeni ekipmanlarla grup nasıl olacak bence bu soruyu merak eden herkez 10 mayıs çarşamba günü saat 21:00 sularında well behaved'i izlesin ;)

Geri