Wanted (Pop,Rock,R&B)

Durum
Yanıtlara kapalı.
arkadaşlar bu çarşamba dinleyemedim sizi :( koparmışsınızdır yine eminim! skin'den yeni parça çaldınız mı :?:

funky_marla demiş ki:
beauty demiş ki:
G_the_Rocker demiş ki:
Beauty teşekkürler bizlerle paylaştığın için...
Hatta bence skinden 1 tane daha yapmalıyız genc wantedcılar! :D siz ne dersiniz:?: :?:

wallaa ne diim tabiki süper olur !
walla bencede süper olur.bende önceki yazanlara katılıp Trashed diorum.
bide alakasız olcak ama siz pink'ten bi şarkı yapıomusunz?yapmıosanızda bi düşünün derim.çağılın sesi süper gider,ayrıca adı aklıma gelmesede rock altyapılı güsel parçaları var,öneri ne diyim...

evet evet ben de trashed diyorum bu hafta ya da en geç haftaya çalarız skin'i. bi de pink'in parçaları aklına gelirse, açığız önerilere yani :)
maykıl'ım ceksın'ım var yine cumartesi'ye yeni bi tane. bu adam olmasaymış popüler müziğin hali nice olurmuş diye sormadan edemiyorum valla. hele castin n'aparmış?:) timbırleyk olan yani :)

selam arkadaşlar:) ya şu skin yorumunuzu iyce merak ettim haa.. c.tesi aksilik olmazsa Bios'tayım! Trashed de yetişse süper olur.. bide michael jackson'dan 'Liberian girl' düşündünüz mü hiç?? belki biraz ağır parça ama çok iyi yorumlarsınız bence :LOL:

onuratess demiş ki:
selam arkadaşlar:) ya şu skin yorumunuzu iyce merak ettim haa.. c.tesi aksilik olmazsa Bios'tayım! Trashed de yetişse süper olur.. bide michael jackson'dan 'Liberian girl' düşündünüz mü hiç?? belki biraz ağır parça ama çok iyi yorumlarsınız bence :LOL:

Trashed sanırım haftaya çarşamba çalınır. Bu sırada Liberian Girl inanılmaz sevdiğim parçalardan bir tanesi.grup olarak ta tapıyoruz o parçanın sound una.bakalım belki ilerleyen haftalarda çalarız.cumartesi yine, yeni şarkılarla görüşmek üzere :)

Caglar_alive demiş ki:
8 Martın : Dogum gunumun en güzel rengi oldular... Kendimi sürekli sahneye atmamak icin zor tuttum :) ama nafile :) Dayanılmıoki... Hepinizi seviorum .. Yasa wanted :)

çağlarım :) "always" diyorum, başka bişey demiyorum. çarşamba Bios'ta olanlar anlamıştır :) gerçekten çok güzel oldu.

wantedvocal demiş ki:
funky_marla demiş ki:
beauty demiş ki:
G_the_Rocker demiş ki:
Beauty teşekkürler bizlerle paylaştığın için...
Hatta bence skinden 1 tane daha yapmalıyız genc wantedcılar! :D siz ne dersiniz:?: :?:

wallaa ne diim tabiki süper olur !
walla bencede süper olur.bende önceki yazanlara katılıp Trashed diorum.
bide alakasız olcak ama siz pink'ten bi şarkı yapıomusunz?yapmıosanızda bi düşünün derim.çağılın sesi süper gider,ayrıca adı aklıma gelmesede rock altyapılı güsel parçaları var,öneri ne diyim...

evet evet ben de trashed diyorum bu hafta ya da en geç haftaya çalarız skin'i. bi de pink'in parçaları aklına gelirse, açığız önerilere yani :)
maykıl'ım ceksın'ım var yine cumartesi'ye yeni bi tane. bu adam olmasaymış popüler müziğin hali nice olurmuş diye sormadan edemiyorum valla. hele castin n'aparmış?:) timbırleyk olan yani :)
walla geldi aklıma bi parça Pink-God is A Dj bilmemki nasıl olur??

kemanci faciasindan kacip kendimizi attigimiz beri de cagila rastlamak cok guseldi dun gece. wanted i hic izlememis arkadaslara " aa bakin bu kiz cok iyi, sesi sahane, cagiiil anastacia sooolesene" diye bağirirken buldum kendimi bi an :D
biosta iki defa izledim sizi. daha once hic sevmedigim sarkilara bile keyifle eslik etmemi sagladiniz. tesekkurler...

God is a Dj ve Family Portrait. iki şarkı da bizim sound umuza uyuyor.gerçi Family Portrait' in temposu ve enerjisi biraz düşük ama yine de olabilir.Ayrıca bu gece için her hafta olduğu gibi iki sıkı ve yüksek sound lu şarkı yaptık.bekleriz :)

ElisaDay demiş ki:
kemanci faciasindan kacip kendimizi attigimiz beri de cagila rastlamak cok guseldi dun gece. wanted i hic izlememis arkadaslara " aa bakin bu kiz cok iyi, sesi sahane, cagiiil anastacia sooolesene" diye bağirirken buldum kendimi bi an :D
biosta iki defa izledim sizi. daha once hic sevmedigim sarkilara bile keyifle eslik etmemi sagladiniz. tesekkurler...

evet ya ben de şaşırdım bi an anastacia deyince, çok da hoşuma gitti ama tamamen tesadüf eseri sahneye çıkmamdan dolayı isteği yerine getiremedik. o yüzden beride ne zaman saheye çıksam söölediğim iki parça olan "mustang sally ve long train running" geldi. ;) çalarsaat de çok keyifli adamlardan oluşuyo zaten dolayısıyla pek eğlendim.
ElisaDay her zaman bekleris BIOS'a :) grşmk üzere

WANTED eküri ne alemdesiniz? 1 saat sonra beraberiz soundcheckte hadi bakalım güzel bir cumartesi yapalım bu yağmurlu gecede biosu dağıtalım.

Dün gece çok iyi vakit geçirdim. iyiki varsınız wanted :D bu grubu izlemeyenler varsa çok şey kaçırıyo gerçekten. hem müzik kaliteleri, hem sahneleri çok iyi. ve de mütevazi insanlar.. ben ankaradan 6 sene önce geldim izmire. Hep Ankarada'ki grupları arıyodu gözlerim ilk yıllar. nedense o tadı bulamıyodum. ama son 2-3 yıldır bu boşluk azaldı. bunu sağlayan gruplardan biri de wanted... ilerde sizin albümlerinizi alabilmek dileğiyle :)

onuratess demiş ki:
Dün gece çok iyi vakit geçirdim. iyiki varsınız wanted :D bu grubu izlemeyenler varsa çok şey kaçırıyo gerçekten. hem müzik kaliteleri, hem sahneleri çok iyi. ve de mütevazi insanlar.. ben ankaradan 6 sene önce geldim izmire. Hep Ankarada'ki grupları arıyodu gözlerim ilk yıllar. nedense o tadı bulamıyodum. ama son 2-3 yıldır bu boşluk azaldı. bunu sağlayan gruplardan biri de wanted... ilerde sizin albümlerinizi alabilmek dileğiyle :)

teşekkürler onur yorumların için :)

wanted_keyboard demiş ki:
God is a Dj ve Family Portrait. iki şarkı da bizim sound umuza uyuyor.gerçi Family Portrait' in temposu ve enerjisi biraz düşük ama yine de olabilir.Ayrıca bu gece için her hafta olduğu gibi iki sıkı ve yüksek sound lu şarkı yaptık.bekleriz :)
eee düşünüomusunz pink abla hakkında??

normalde çok girip bakmadığım bi sayfa amatör gruplar sayfası.açıkçası pekte kaliteli işler yapıldığına inanmıyorum şu anda barlarda.ben yıllardır ankaradaydım.eskiden izmirdeki barlarda daha kaliteli gruplar çalardı sanki.neyse dün gece biostaydım ve geldiğime sizleri izlediğime cok memnun oldum.eskiden izlediğim sağlam izmir gruplarını hatırlattınız bana.tebrikler yani kısacası.umarım bol bol gelip dinleme fırsatı bulurum

arkadaşlar öncelikle bize süper bi çarşamba gecesi yaşattığınız için hepinize teşekkür ederim...
çağılcım bu enerjiyi nrden buluyosun..bütün gece oturtmuyosun insanları sonra okula geç kalıyoruz vallahi..yüreğine sağlık..başarılarınızın devamını dilerim..(bu arada çağılcım eski evarkadaşını ziyarete geldiğinde banada uğra öyle camdan konuşmakla olmuyor)

if demiş ki:
normalde çok girip bakmadığım bi sayfa amatör gruplar sayfası.açıkçası pekte kaliteli işler yapıldığına inanmıyorum şu anda barlarda.ben yıllardır ankaradaydım.eskiden izmirdeki barlarda daha kaliteli gruplar çalardı sanki.neyse dün gece biostaydım ve geldiğime sizleri izlediğime cok memnun oldum.eskiden izlediğim sağlam izmir gruplarını hatırlattınız bana.tebrikler yani kısacası.umarım bol bol gelip dinleme fırsatı bulurum

farklı bir sound ve enerjiyle sahne performansımızı vokal ve enstrüman düzeyinde en üst düzeye çıkarmak her zaman en önemli hedefimiz.her an herşeyden önce iyi müzik ortaya çıkarma kaygısı içindeyiz.ve yapmaya çalıştığımız şeyin anlaşılması bizi daha da motive ediyor.yorumun için teşekkürler if :)

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri