Wanted (Pop,Rock,R&B)

Durum
Yanıtlara kapalı.
öncelikle herkese merhaba arkadaşlar!
1. ben in-san grubu ''eski'' menajeri sercan.. yani sizin deyiminizle in-sanmanager foruma gruptan ayrıldığımdan beri girmiyordum, bi girdim gördüm ki adım benim olmadığım zamanlarda fazlasıyla geçer olmuş.. Öncelikle lafım beanfeat'e yaptığın yorumlarda insanları özellikle müzik yapanları ne denli eleştirdiğini gördüm, müzik yapmanın ne kadar zor bi şey oldğunu sana anlatmamıza gerek yok! üstelik bayan olduğunu yazmışsıın.. bende bayan yada erkek ayrımı yoktur.. kişilerin yaptığığ yorumlar kendilerine aittir.. ve özellikle şuna dikkat etttim.. ''beanfeat'' ve ''guitarfreak'' aynı kişiler yada birbilerini tanıyorlar.. attıkları mesajların saatleri neredeyse aynı.. danışıklı dövüş yapıyorlar.. ve wanted'ı karalamaya çalışıyorlar.. ama bilmiyolar ki ben gelip olaya gel koyarım..!!!!
bende bu piyasanın içinde olan birisi olarak şunu belirtmeliyim beni tanıması gereken insanlar yeterince tanıyorlar..!! orhun_7 (sercan, manager, bayan yada beanfeat) isimlerini lütfen aynı kefeye koyma!!!
2. wanted grubunun bayan vokalistini tanımıyorum ismini burda öğrendim, ''çağıl'' sana merhaba sahnede cıvıl cıvılsın, süpersin..bi kaç kere izledim guardian'da.. aynen devam bende destek veriyorum sana.. yılmak yok..
3. bırakın insanlar sizi yeterince tanımadan kafalarına göre yorumlar yapsınlar.. caglar_alive katılıyorum reklamın iyisi kötüsü olmaz..
4. wanted_keyboard grup elemanlarını tek tek tanıtman gerçekten güzel bi hareket, böylece insanlar yorum yaparlarken daha dikkatli olurlar.. bilmedikleri şeyler hakkında yorum yapmazlar..
5. ilk fırsatta programınıza geleceğim ve gözlerim ''beanfeat'' adlı arkadaşı arıyor olacak..

Son olarak hepinize başarılar diliyorum arkadaşlar.. hepiniz emeğinizin karşılığını bi gün mutlaka alırsınız.. kalın sağlıcakla..

beanfeat in yazdığı zırvalıklara herkes çok güzel yanıtlar vermiş.en güzeli de evrenin yazdıkları.ben de kendisine,wanted ı izlerken gözlerini ve kulaklarını daha iyi açmasını tavsiye ediyim.
gruptaki herkes kendi alanında çok iyi müzisyen,birleştiklerinde de iyi bir sound ve dinlemekten keyif aldığımız orjinal düzenlemeli coverlar ortaya çıkıyor.zaten müzikten anlayan her insan da aşağı yukarı buna benzer yorumlar yapar.diğer yorumlar(zırvalıklar)a da işte böyle :LOL: gülünür.

in-sanmanager demiş ki:
öncelikle herkese merhaba arkadaşlar!
1. ben in-san grubu ''eski'' menajeri sercan.. yani sizin deyiminizle in-sanmanager foruma gruptan ayrıldığımdan beri girmiyordum, bi girdim gördüm ki adım benim olmadığım zamanlarda fazlasıyla geçer olmuş.. Öncelikle lafım beanfeat'e yaptığın yorumlarda insanları özellikle müzik yapanları ne denli eleştirdiğini gördüm, müzik yapmanın ne kadar zor bi şey oldğunu sana anlatmamıza gerek yok! üstelik bayan olduğunu yazmışsıın.. bende bayan yada erkek ayrımı yoktur.. kişilerin yaptığığ yorumlar kendilerine aittir.. ve özellikle şuna dikkat etttim.. ''beanfeat'' ve ''guitarfreak'' aynı kişiler yada birbilerini tanıyorlar.. attıkları mesajların saatleri neredeyse aynı.. danışıklı dövüş yapıyorlar.. ve wanted'ı karalamaya çalışıyorlar.. ama bilmiyolar ki ben gelip olaya gel koyarım..!!!!
bende bu piyasanın içinde olan birisi olarak şunu belirtmeliyim beni tanıması gereken insanlar yeterince tanıyorlar..!! orhun_7 (sercan, manager, bayan yada beanfeat) isimlerini lütfen aynı kefeye koyma!!!
2. wanted grubunun bayan vokalistini tanımıyorum ismini burda öğrendim, ''çağıl'' sana merhaba sahnede cıvıl cıvılsın, süpersin..bi kaç kere izledim guardian'da.. aynen devam bende destek veriyorum sana.. yılmak yok..
3. bırakın insanlar sizi yeterince tanımadan kafalarına göre yorumlar yapsınlar.. caglar_alive katılıyorum reklamın iyisi kötüsü olmaz..
4. wanted_keyboard grup elemanlarını tek tek tanıtman gerçekten güzel bi hareket, böylece insanlar yorum yaparlarken daha dikkatli olurlar.. bilmedikleri şeyler hakkında yorum yapmazlar..
5. ilk fırsatta programınıza geleceğim ve gözlerim ''beanfeat'' adlı arkadaşı arıyor olacak..

Son olarak hepinize başarılar diliyorum arkadaşlar.. hepiniz emeğinizin karşılığını bi gün mutlaka alırsınız.. kalın sağlıcakla..

öncelikle selamlar sercan seninle daha önce tanışmadık.. şunu belirtmeliyim ki seni beanfeat denilen şahısla aynı kefeye koymam söz konusu diildir. bu konuda lütfen rahat ol ayrıca çağılla ve grupla yaptıgın yorumlar içinde teşekkür ederim.. ben sadece müzikten anlamayan sadece grubu karalamak için bu foruma girip bişeyler yazan insanlara kızdım.. herkesin eleştirmeye hakkı vardır.. bizde iyi kötü bu eleştirileri bekliyoruz bu forumda ama eleştiri yapmayı bi kenara bırakıp insanların kişiliklerini rencide edici sözlerle gruba saldırmaya çalışanları asla bu forumda görmek istemiyoruz.. ve ben kendi adıma bu forumda bu tip insanlara oldukça sert tepki veriyorum.. tekrarlıyorum seni bu tip insanlarla aynı kefeye koymam söz konusu olamaz...

wanted'ı seviyoruuuuzzz,hepisini hemde!takmayın siz böle müzikten,danstan anlamayan insanları.ya bari ses olmasa çağılda,kendini göstermek için çırpınıo dense,yuh yani,kendisi bi faithfulness söyleyip içimizin tellerini titretir...yeri gelince böleleri (kız olduğunu varsayarak) sahnedeki erkek bi vocal t.shirtünü çıkardımı gözleri dört açılır pek hoşuna gider,bi bayan vocal sahnede gereken dansı,showu yapıncada saçmalar işte (artık nedense bilnmez :!: )
sizin yolunuz ve yaptıklarınız çok güzel ve kaliteli,sizde biliosunuz zaten bunu,izleyen ve dinleyenler yeterince hissetiriyodur.
öpüldünüz :)

"sahnede striptiz yapan bi kızı izlemekle seni izlemek arasında ben bi fark göremedim? "
bu lafi soyleyen birine tek onerim bir goz doktoruna gorunmesidir. Zira Cagil'in sahne performansiyla ilgili olarak en son soylenecek sey bile bu degildir.
Cok amiyane olacak ve fekat bu lafi edene diyecegim kisa ve oz sudur:
YUHHHH !

pastorius demiş ki:
sanal ortamda değişik isimlerde üyelikler alıp bu foruma yazı yazan(beanfeat veya sercan veya insan menajer veya bi kız her kimse) insanlarla uğraşmak veya tartışmak istemiyorum.sadece bir şeyler yazmak istedim.çok klişe bir laftır ama gerçekten biz eleştiriye açık müzisyenleriz.yıllardır hepimiz müzisyenlik yapıyoruz ve bar ortamını veya müşterisini iyi biliyoruz.buna rağmen piyasada çok fazla çalınmayan jamiroquai,sting,michael jackson,joss stone hatta justin timberlake,destinys child,britney spears gibi isimlerin parcalarını coverlıyoruz.kısacası bu tarz bir repertuar seçtiğimiz için insanlar bizi eleştirebilir,bizim tercihimiz olan müzik onların hiç dinlemediği ve sevmediği müziklerde olabilir.bunu açıkça dilegetirmeye herkesin hakkı vardır.ama söylediğim gibi bu repertuar son derece bilinçli şekilde seçilmiştir ve tarz olarak asla değiştirilmesi düşünülmüyor.insanların kafasındaki kalite kavramı bu müziğin tarzıyla ilgiliyse yapabileceğimiz bişey yok bizim tarzımız bu.ama yok kalite kavramını bizlerin müzisyenlikleri için kullanıyorlarsa bizi eleştirirken biraz daha sakin olmalarını öneririm.hiçbir zaman başka insanların müzisyenlikleri hakkında atıp tutmayı sevmeyen bi grup olduk ve bizim müzisyenliğimiz hakkında da kimsenin atıp tutmasına izin veremeyiz.

çağıl hakkında yazılanlara hiç cevap verme gereği bile duymuyorum.çünkü ben hayatımda bu kadar tabansız,gereksiz ve zavallı bi yazı görmedim."sahne" kavramının,"solistlik" kavramının ne olduğunu uzun uzun yazmaya gerek yoktur sanırım.çok yazdım yoruldum................

Barısı yormayın!!! :)

öncelikle herkese çok teşekkürler :)
yorumlardan herkese çok doğru ulaşabilmiş olduğumuzu anlıyorum ve bu beni gerçekten çook sevindirdi :)
biz aynı şekilde müzik yapmaya devam edeceğiz.
mesajı ilk gördüğümde bizim forumun başına hiç gelmeyen, "müzik dışında farklı konulara kayma" durumu beni korkutmuştu açıkçası. (biraz da güldürdü :D )ama tekrar asıl ve önemli konuya geri dönmüşüz; Müzik.....
o zaman hiç sorun yok :!: :!: :D

[/quote]Bide bu forum her turlu tartısmaya kavgaya sonuna kadar acıktır.. :) bol bol kavga edelim msj atalımki gruplarımız ust sıralarda yer almaya devam etsin... Reklamın iyisi kotusu olmaz mantıgını sonuna kadar benimsemis insanlarız hepimiz :)[/quote]

Reklamın iyisi kotusu olmaz :LOL: :LOL:

dinledim geldim :D

3-4 haftadır dinliyordum ama grubun üyelerinden herhangi birinin adını oğrenmemiştim.Çağıl 'ın adını öğrenmemle Bravo Çağıl demem bir oldu.O an çok keyif aldım ...düşünün kü wanted la geçirilen yaklaşık 4 saat te grubun gosterdiği performansla ne kadar keyif almışımdır.Hepiniz sahnede teker teker pozitif enerji yayıyorsunuz.Çağıl performansın o kadar iyi ki...çok teşekkurler arkadaşlar.Artık teker teker bravo diyebileceğim çünkü isimlerinizi öğrendim :) ...bravo Engin,bravo Orçun,bravo Gokhan,bravo Barış,bravo Evren ve tabi ki bravo ÇAÐIL

çağıl'a yakışmayan yorumlar yapan ''beanfet'' isimli arkadaşı etkisiz hale getirmiş bulunmaktayım..
tek söyliyeceğim bundan sonra forumda siz dahil hiç bi gruba hak etmedikleri mesajlar atamayacağıdır..
Kimse kimseye hak etmediği cümleler sarf edemez..! Ben oldukça..

bayadır foruma bakamamıştım, sonunda size de bulaşmışlar be wantedim(evnrence:)).... ben bi formül öneriyorum tüm izmir, türkiye ve dünya müzik dinleyicileri için: "kaliteli müzik+hebisi birbirinden süper insanlar(müzisyenler)+göz alıcı sahne performansı+müthiş danslarıyla çağıl hanım :D =WANTED" :D :D :D :D :D :D :D

bayadır foruma bakamamıştım, sonunda size de bulaşmışlar be wantedim(Evren'ce:)).... ben bi formül öneriyorum tüm izmir, türkiye ve dünya müzik dinleyicileri için: "kaliteli müzik+hebisi birbirinden süper insanlar(müzisyenler)+göz alıcı sahne performansı+müthiş danslarıyla çağıl hanım :D =WANTED" :D :D :D :D :D :D :D

WANTED BU GECEDE BİOS SAHNESİNDE OLUCAK.
İZLEMEYENLER MUTLAKA BU GRUBU İZLEMELİ. FARKI HİSSEDİN.... DJ Orhin....

Vokalistimiz Çağıl, 22 Mayıs Pazartesi 2006 akşamı İstanbul' da, NARDİS Jazz Club da düzenlenecek olan Genç Jazz Vokal Yarışması -2 ye katılmaya hak kazanmıştır. İlk 12 ye kalan vokalistimizin finalde çok iyi bir performans sergileyeceğinden kuşkumuz yok. Çağıla piyanoda Tolga Bedir, basta Caner Kaptan ve davulda Cem Aksel eşlik edecektir.

bu arada izmirliler için bi hatırlatma...nardis bu güne kadar güzel işlere imza atmış, iyi müzisyenlere ev sahipliği yapan bi mekan....hatta istanbul a giderseniz görmeden gelmeyin derim....

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri