Wanted (Pop,Rock,R&B)

Durum
Yanıtlara kapalı.
Başarılar ÇAÐIL

Çağıl en iyi performansı senin göstereceğine eminim.Keşke bende orda olabilsem.Otobüs kaldırsaydık ben gelirdim :D

merhabalar
Nardise gittim geldim. :D büyülendim, inanılmaz güzel bir gece yaşadım gerçekten. Yarışmanın birincisi Bilgi Üniversitesi caz vokal bölümü öğrencisi Ferhat Öz oldu. benim içinse inanılmaz bir tecrübe oldu. İlham Gencer'den Sibel Köse'ye Önder ve Zuhal Focan'dan Ayşe Gencer'e Nükhet Ruacan'a kadar bir çok ünlü isimle aynı ortamda olmak, tanışmak ve övgülerini almak.... şu an yaşadığım hissiyatı :) gerçekten anlatamam ya da doğru cümle belkide "mutluluktan uçuyorum :!: :!: :!: " olabilir. herkese güzel yorumları ve destekleri için çook teşekkürler :D :D :D

merhabalar
Nardise gittim geldim. :D büyülendim, inanılmaz güzel bir gece yaşadım gerçekten. Yarışmanın birincisi Bilgi Üniversitesi caz vokal bölümü öğrencisi Ferhat Öz oldu. benim içinse inanılmaz bir tecrübe oldu. İlham Gencer'den Sibel Köse'ye Önder ve Zuhal Focan'dan Ayşe Gencer'e Nükhet Ruacan'a kadar bir çok ünlü isimle aynı ortamda olmak, tanışmak ve övgülerini almak.... şu an yaşadığım hissiyatı :) gerçekten anlatamam ya da doğru cümle belkide "mutluluktan uçuyorum :!: :!: :!: " olabilir. herkese güzel yorumları ve destekleri için çook teşekkürler :D :D :D

merhabalar

Evet belli oluyor heyecandan 3 defa göndermişsin mesajı:)
Tebrik ederim grubum Vertigo adına. Ben grubun basçısı Tunca. Başarı almana çok sevindik, devamının gelmesini diliyoruz.
Geçen cuma, elektriklerin kesildiği gün sizi dinledik. Arkadaşlarım daha önce dinledikleri için övmüşlerdi sizi, ben de ilk defa dinlemiş oldum. Gerçekten beğendim. Hatta bir gün sizi Bios sahnesinde izlemeyi daha çok istiyorum.
Tüm Wanted elemanlarına selamlar! Görüşmek üzere...

walla ablacım sen bu çalışkanlıkla bizim okuldan sonra bide bilgide caz okursun gibi geliyor bana ama neyse :) hatta evren babada katılır sana :) hayatınızda çok hızlı ilerlediğinizi düşünüyorum, o yüzden gelecekteki başarılarınızın tesadüf olmayacağını biliyorsunuz eminim

TUNK demiş ki:
Tebrik ederim grubum Vertigo adına. Ben grubun basçısı Tunca. Başarı almana çok sevindik, devamının gelmesini diliyoruz.
Geçen cuma, elektriklerin kesildiği gün sizi dinledik. Arkadaşlarım daha önce dinledikleri için övmüşlerdi sizi, ben de ilk defa dinlemiş oldum. Gerçekten beğendim. Hatta bir gün sizi Bios sahnesinde izlemeyi daha çok istiyorum.
Tüm Wanted elemanlarına selamlar! Görüşmek üzere...

teşekkürler yorumların için :)

arkadaşlar çağıl her zamanki gibi kendisiyle ilgili güzel bir olayın yalnızca küçük bir kısmını yazarak mütevazı davranmış.ben de o gece Nardis teydim.Çağıl'ın performansı çok beğenildi.jüride bulunan Ayşe Gencer,Sibel Köse,Nüket Ruacan ve yarışmayı izleyen İlham Gencer,Zuhal Focan,Önder Focan ve Evrim Özşuca (geçen yılın birincisi,Estonya'da da birinci oldu) gibi önemli isim ve müzisyenlerden büyük alkış ve performans sonrasında övgü aldı.Özellikle İlham Gencer'in yerinden kalkarak Çağıl'ın yanına gelip,sesini çok beğendiğini söylemesi görülmeye değerdi. 8O
Yarışmadaki birincilik olayı da tamamen,İzmir ve İstanbul arasındaki çevre ve imkanlardan kaynaklanan büyük uçurumun sonuçlarından biri.İzmir'den başka katılan var mıydı bilmiyoruz ancak ilk 12 içinde İzmirden olan bir tek Çağıldı.ayrıca genelde Bilgi Üniversitesi Caz Vocal bölümünde okuyan bir çok yarışmacından hem sahne performansı hem de sesiyle çok daha iyiydi.
Ayrıca şunu da söyleyelim ki,İstanbula yolunuz düşerse Nardis'te çağılı dinleme şansı bulabilirsiniz.çünkü Zuhal Focan'ın söylediğine göre gelecek sezondan itibaren Nardis'te program yapabilme hakkı kazanmış durumda.

böyle bi ses ve yorumla eminim daha çok başarılara imza atıcaktır çağıl,hep beğenerek izliyoruz ama bugün özellikle tebrik etmek istedim ve üye oldum,başarılarının devamını dilerim:)

Yaw Gökhanım bileydim Wanted'te çaldığını kendime bir fırsat yaratıp mutlaka dinleme gelirdim.Sağdan soldn duyuyorum Wanted taş gibi gruptur diye de bi dinleme fırsatı olamadı.Gerçi Çağılı daha önce bir çok defa dinleem fırsatı bulmuştum.O zamanlar bile çok başarılıydı ve kımıl kımıldı :) .En yakın zamanda gelip sizi ve özellikle Gitarcınızı dinliycem arkadaşlar,ailece kendisini dinlemekten büyük bir zevk alıyoruz :)

TUNK demiş ki:
.
:D sorma ya öyle olmuş :oops: :oops: :oops: çok teşekkürler güzel yorumlar için :)
bu arada arkadaşlar bir süredir sınavlar yüzünden yeni parçalar ekleyemedik. bu hafta en son orçun da sınavlarını bitirince yepyeni :!: capcanlı :!: güpgüzel:!: parçalarla karşınızdayız :LOL:

Wanted'la güzel günler :!: :D :D

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri