Carnival - [Alternatif/Post-Punk/Rock] İzmir

Sahne perormansınız sağlam..söylenicek pek laf yok..sizi çok daha ii yerlerde görmek dileğiyle..eywallah.. :!:

öncelikle teşekkürler yorumlarınız için.carnival bugün guardianda 4 kişilik performanSıyla (çünkü gitariStimiz emre bi yere kadar gitti:(gelicek)Sahnede olacak.herkeSi bekleriz arkadaşlar ,görüşürüz.

AngE demiş ki:
öncelikle teşekkürler yorumlarınız için.carnival bugün guardianda 4 kişilik performanSıyla (çünkü gitariStimiz emre bi yere kadar gitti:(gelicek)Sahnede olacak.herkeSi bekleriz arkadaşlar ,görüşürüz.

Sevgili grubuma, bu geceki performanslarında başarılar dilerim. Siz sahnedeyken ben de Zonguldak'ta Paflagon diye bir yerde rakı içiyor olacağım. :)

Dungeon Bar adlı yere hiç yakışmıyordu bence yağtığınız müzik..

yeni bir Bar adı altında isminizi görmek üzere..

ascii demiş ki:
abyss007 demiş ki:
slm carnival... cumaları dungeonda devam ediyomusunuz??? ayrıldığınızı duydumda o açıdan yane......

selam.. yok ayrılmadık. kovulduk. şimdilik çarşambaları guardian bardayız.
dungeon kafayı yemiş valla.. üzüldüm guardianda tepinemioz, oynayamıyoz, zıplayamıyoz yani bar ortamı pek uygun deil dungeon iidi ya.. daha doğrusu siz varken iyidi, çok güzel tepiniyoduk...... neyse artık guardianda görüşmek üzere kolay gelsin size.....

Efendim, bu haftaki programımıza dair duyurularımız var:

Öncelikle, bu hafta için Guardian programımız iptal edilmiştir.

19 Nisan 2006 Çarşamba günü Alsancak Opus'ta sahne alacağız. Bir de yeni çalmaya başlayacağımız bu mekanda bizleri görmek istersiniz belki, zira biz sizleri görmeyi çok isteriz.

..Veeee

22 Nisan 2006 Cumartesi günü, İzmir Kemancı'da Vega ile birlikte sahne alacağız. Tüm Vega ve Carnival sevenlere duyurmayı bir borç biliriz.

afis2.jpg

halefle selef mi olduk bilmiyorum ama.zaten görmüşsünüzdür kapı önündeki afişleri.sizden önce biz çıkıoduk opusta çarşambaları.pek başarılı olacağınızı zannetmiyorum,zira çarşambaları o bar dolmaz,bizde 2 ay çalıp,kovulduk,yani siz nasıl dancından kovulduysanız öle yane.zaten şöle bi istatistik var.o barda centimetre dışında tüm gruplar 2-3 ay çalar iner.

portnoy demiş ki:
halefle selef mi olduk bilmiyorum ama.zaten görmüşsünüzdür kapı önündeki afişleri.sizden önce biz çıkıoduk opusta çarşambaları.pek başarılı olacağınızı zannetmiyorum,zira çarşambaları o bar dolmaz,bizde 2 ay çalıp,kovulduk,yani siz nasıl dancından kovulduysanız öle yane.zaten şöle bi istatistik var.o barda centimetre dışında tüm gruplar 2-3 ay çalar iner.

selam;
hatırlamıyorum afişinizi. centimetre müzik adamlarından oluşan isim yapmış bir grup.. işletme hesaplarında başarı aradıklarını sanmıyorum.

mrb !
hatırladığım kadarıyla aynı gün çalmıştık opus da , zevkle dinlemiştim. Başarılar diliyorum , eğer bir ihtiyacınız olursa severek yardımcı olmak isterim . görüşmek üzere , ii çalışmalar.

özcan

thorax demiş ki:
mrb !
hatırladığım kadarıyla aynı gün çalmıştık opus da , zevkle dinlemiştim. Başarılar diliyorum , eğer bir ihtiyacınız olursa severek yardımcı olmak isterim . görüşmek üzere , ii çalışmalar.

özcan

teşekkürler, bizde zevk almıştık sizi dinlemekten. dayanışmalar işletmecilere karşı tutumumuzu belli edebilmemiz açısından çok önemli. tekrar teşekkürler. siteniz göz alıcı ;)

Geri