ESP LTDler

burock54 demiş ki:
obican demiş ki:
ltd ec-1000 veya esp eclipse i beğenmiş olabilirsin ancak emin ol o gitarların gibson les pauller ile ton olarak neredeyse hiç alakası yok. güzel gitar olabilir, ama bi gibson ile kendin çalarak kıyaslayınca tarz olarak çooook farklı gitarlar olduklarını anlıyorsun.
hocam yanlış okudun heralde:)benim demek istediğim şey gibsonların tipini severim gibson alacak para bulamadık ama epiphone lp standard kullanıyorum ve yine lp olupta tonları daha sert bi gitar istiyorum dedim :)yani buda gibsondansa ESP de olsa gerek:)bu ne gibson aşkıdır obican yanlış hatrlamıyorsam birkac sayfa öncde bi arkadaşa aynı yorumu yapmışsın.oda bende gibson tonu istemiyorz anla bunu artık :D

evet biraz eksik okumuş olabilirim :) bu arada eclipse ve ecleri gibsondan daha aşağı görmüyorum, sadece farklılar.

bu arada lp customları denedin mi hiç? karakter olarak daha sert, daha cön cön cön tonlu gitarlar :)

obican demiş ki:
burock54 demiş ki:
obican demiş ki:
ltd ec-1000 veya esp eclipse i beğenmiş olabilirsin ancak emin ol o gitarların gibson les pauller ile ton olarak neredeyse hiç alakası yok. güzel gitar olabilir, ama bi gibson ile kendin çalarak kıyaslayınca tarz olarak çooook farklı gitarlar olduklarını anlıyorsun.
hocam yanlış okudun heralde:)benim demek istediğim şey gibsonların tipini severim gibson alacak para bulamadık ama epiphone lp standard kullanıyorum ve yine lp olupta tonları daha sert bi gitar istiyorum dedim :)yani buda gibsondansa ESP de olsa gerek:)bu ne gibson aşkıdır obican yanlış hatrlamıyorsam birkac sayfa öncde bi arkadaşa aynı yorumu yapmışsın.oda bende gibson tonu istemiyorz anla bunu artık :D

evet biraz eksik okumuş olabilirim :) bu arada eclipse ve ecleri gibsondan daha aşağı görmüyorum, sadece farklılar.

bu arada lp customları denedin mi hiç? karakter olarak daha sert, daha cön cön cön tonlu gitarlar :)

yok abi denedim ama dediğim gibi tatmin etmedi nedense beni.yaa değişiklik ararya insan hayatında :)öyle bişey bendeki daha önce mesela hiç emg manyetikli gitarım olmadı ebony klavye hiç denemedim buda öyle bişey işte hepsini tatmak istiyorum eğer istediğim şeyi o gitarda bulamazsam (ki sanmıyorum)alım-satım bölümü bi ec-1000 görmüş olur:)

Arkadaşlar siz ESP kullanıcılarına ve diger arkadaşlara birşey sormak istiyorum.
Esp'nin resmi sitesinde şöyle bir yazı dikkatimi çekti

ESP Company, Limited (Kabushiki Gaisha Ī Esu Pī, ESP Company, Limited), located in North Hollywood, California, is a manufacturer of electric guitars and basses, originally from Japan.

Bu yazıyı anlamadım.Esp japon bir gitar firmasımı?Hangi ülkenin gitar firmasıdır acaba?

Esp'nin tabi ve başka birçok firmanın japonları var ne bilim koresi var filanda.Ana firmanın ülkesi acaba neresi.Yani esp hangi ülkenin gitar markasıdır.

Yazıya göre asıl orjinal japon diyor...

arkadaş lar ben yeni başladım gitara çok beğendiğim bi gitar var ama fiyatını h.ç bi yerde bulamdım burda 350 ytl diolar sormadanda almak istemiyom gitarın tam ismi: J&D ARB-30C bilen arkadaş bana bunun fiyatını bildire bilirmi acaba çok önem li gitarı almak istiyom benim çok hoşuma gitti gitar şu adresini veriyom

http://www.showroom.ru/goods_card.php?g=1075&t=gds

Geri