Emre Aydın

Emre aydın harikasın sen ya hele o şarkın varyaa (ihitiyacım var sana ) bayılıyorum :) ses , yorum, harıkaa.. basarılarının devamını dılıyorum ;9

Albüm tabiki de harika, her şey çok güzel daha ne denirki..(=
Daha da başarılı olacağı kesin..(=

emre sen sesinle,şarkılarınla,tarzınla bir numarasın,seni 6.caddeden beri takip ediyorum yani eski fanlarındanım.seni çook seviorum vee heryerde müzik kanallarında 1.numarasın albümün süperr olmuş en çok sevdiğim şarkıların afili yanlızlık,hareket vakti, ve bu kez anladım on sözüm sen mükemmelsin rock dünyasında teksinnn;)

ve 2.klip lütfen hareket vaktine çekilsin veya dayan yanlızlığım veya kim dokunduysa ona git ufff ya karar veremiorum hepsi o kadar güzelki seçmek çok zorrr

emreaydın tek kelimeyle mükemmel.fanları olarak her zaman arkasındayız.eğer emre'nin gerçekten iyi müzik yaptığını düşünüyorsanız(ki buna bence şüpe bile yok),böyle sanatçıların müzik piyasasında kelebek gibi kısa ömürlü olmasını istemiyorsanız lütfen orjinal albüm alın!!!!!!!!

hell-of-the-heaven demiş ki:
sahilblr demiş ki:
ve 2.klip lütfen hareket vaktine çekilsin veya dayan yanlızlığım veya kim dokunduysa ona git ufff ya karar veremiorum hepsi o kadar güzelki seçmek çok zorrr
2.klip belki bir gün özlersin e çekildi. ama 3. için benim de tercihim hareket vakti
belki bir gün özlersin klibi 3. klip olarak tv'lerde gösterilcek
2. klip olarak ben dayan yalnızlığımı istiyorum

belki bir gün özlersin muhteşem.

''bin bıçak var sırtımda
biniyle de adaşsın,
her biri hayran sana..''

şiir gibi, çok güzel çok...

emre aydın 6. cadde zamanından beri takip ettiğim ve yaptığı müziğe inandığım bir insan.. albümü çıkar çıkmaz aldım ve dinledim.. gerçekten ondan beklentilerimi karşılayan bi albüm olmuş.. :D ve bütün şarkılar birbirine bağlı ve çok istikrarlı bi albüm olmuş :) klip de güzel sade ama iddialı 8)

albümdeki tüm parçalar süper.yaa albüm çıkar çıkmaz ilk iş gidip aldım.özellikle kimdokunduysa ona git parçasına ve dayan yanlzlıgıma bittim.ve bülentin programını kaçırdım izleyen varsa anlatabilirmi yaa:(

albüm harika harbiden bu kadar beklenmesine değecek kadar iyi favorim ise unut gittiğin bi yerde

evet yaaa bnde bi kaç arkadaşın indirdigini gördüm.yaa çok büyük haksızlık.düpedüz saygısızlık.sonuçta ortada verilen bi emek var. antibiyotik site linki verdigin için saol şikayet etmek en dogrusu.

Geri