Emre Aydın

süper söz yazıyor adam takdir ediyorumm.. ;)

en çok neye yanarım bi sene dungeondaydı 6.cadde dibimizde göremedik o zmanlar,şimdi konserini beklemeye çalışıyoruzz.. :(

Yuxexes'i izliyorum, ne efendi bir çocuk bu böyle..! Zaten biliyordum ama yani.. Takdir ettim bir kez daha. Ailesine sevgilerimi iletiyorum bu devirde böyle bir evlat yetiştirmeyi başardıkları için.

PepsiTwist demiş ki:
Yuxexes'i izliyorum, ne efendi bir çocuk bu böyle..! Zaten biliyordum ama yani.. Takdir ettim bir kez daha. Ailesine sevgilerimi iletiyorum bu devirde böyle bir evlat yetiştirmeyi başardıkları için.

gerçektende öyle güzel ve keyifli bir program olmuş afili yanlızlıktan sonraki favorim belki bir gün özlersin... albüm bencede güzel olmuş emeklerine sağlık

sözlerim arıyodum bende link iyi oldu..şarkı gerçekten mükemmel canlı performansta çok iyidi.beklediğimin üstündeydi tebrikler valla

sözleri insanı çok etkiliyo.. umarım uzun süre dinlerim.. (bu durum benden habersiz gelişiyo sanki..) ama cidden sözler feci acıtıcı ve etkileyici.. müzik biraz daha sert olabilirdi.. sanki müziğin alt yapılarında piyasa kaygısı yatıyo.. ama herşaye rağmen gelecek vaad eden, yerinde hareket etmesini bilen, kendinden emin bir insan..
bide sanki "s"leri "ş" gibi okuyor.. ilk dinlediğimde ön yargı ile bakmama neden olmuştu.. ama şarkıların hakkını vermek lazım.. "ş"yide"s"yaparsa çok daa ii olur kanımca..
dahada başarılı olmasını dilerim..

dün güven abideki performans süperdi bide gripindeki elamanla yaptıkları şarkıyı çok başarılı buldum..bide artık yeni klip gelsin tam süper olcak...

ya ben neden bu kadar ıyı bı elektrık alıorum emre aydın dan nıye bu kadar mütevazi nıye bu kadar canayakın.çok sevdım ben onu.dün gece yüxeseste de canlı performansıyla cok ıyıydı.kusursuz gibi sankı(abartmadım hıssetıklerım)dicek bısey bulamıyorum umarım hep böyle gider.

morgaine demiş ki:
ya ben neden bu kadar ıyı bı elektrık alıorum emre aydın dan nıye bu kadar mütevazi nıye bu kadar canayakın.çok sevdım ben onu.dün gece yüxeseste de canlı performansıyla cok ıyıydı.kusursuz gibi sankı(abartmadım hıssetıklerım)dicek bısey bulamıyorum umarım hep böyle gider.

kuzu gibi sesizi sakin çocukçaaz:S

yarınki konserine gitmeye çalışıcam.. dün gecede iiyiydi bayağı..

yeni klip icin favorilerim;
hareket vakti
bukez anladim

:metalhead :metalhead

diyorum ama hepsi ayri bir guzel parcalarin ....
hepsi harika
eusa_clap.gif

yya çok seviyoruum ses mükemmel ötesi bişey yya konserde süper daha ne diyimm benimm albümdeki en bağandiğim şarkılardan biri belki birgün özlersin hepsi birbirinden güzel ama bu şarkı beni çok çekti :)

kim dokunduysa sana ona git,bu kez anladm,dayn yalnizligim,kalan saglar senin olsun,unut gititigin bi yerde allaahim hepsi cok gzl bence bunlara klip deil nasl yazildiklarina dair belgesel lasimmm beah

Geri