Emre Aydın

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. "V" yerine "W ya da F" , "Z" yerine "S", "K " yerine "Q" kullanmayınız ve kelimeler üzerinde gereksiz kısaltmalar yapmayınız. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

tarza neden bu kadar önem veriyorsunuz ki??adamı beğendiyseniz beğendk diin ama beğenmdeyseniz beğenmedik dii. neden illa ki şu tarza diye tartışıyorsunuz??anlamadım gerekte yok bence:)

valla emre'nin albümü çok iyi olmuş bunun dışında beyaz show'da da izledim gerçekten bir kez daha beğenmemek elde değil adamı. gerçektende yorumu çok iyi birde duruşunu beğendim çok rahat bir insan zaten beni hayatta en çok etkileyen şey göründüğü gibi olan ve rahat olan insanlardır ki emre de buna dahil. ben seviyorum bu oğlanın müziğini de sesini de... ;)

Ne gerek var adamı illa bi kalıba sokmaya. Beğendiysen dinlersin kardeşim, beğenmediysen de dinlemezsin, ama sırf senin aklındaki kalıba uymuyo diye beğendiğin halde dinlemezsen o da senin sorunun tabii, kime ne...

delinin biri kuyuya taş atmış bin akıllı çıkaramamış :D
neyse evt yaklaşık bi saat sonra konserde yerimi alıcam kısmetse!!!buarada şu temsillicillk olayına bi cvp ataverseydin nuwanda daa bi keyifli geçicekti bugünüm :roll:
allahım son param tüm haftasonu sürünücem :cry: ama değer :dans

sıcağı sıcağına hemen yasiim yorumlarımı!!!gerçketen gidilesi ve islenesi bi şahsiyet!!!uzun bi süre gösleri kapalı söledi şarkıları daa sonra açıldı tabii:D
kabalık ve herkesin hep bir ağısdan şarkı söylediği güsel bir konserdi....
birs daa 6.cadde söyleyebilrdi sadece bi tane söledi malesef...
sesine tekrar bi hayran oldum.ankarılar kaçırmayın sıra sisde
daa ne diim :D

nuwanda demiş ki:
gurultu_27 demiş ki:
sitesinin düzeldiği tıkır tıkır işlediği sakatlık çıkmadığı güzel insan .... bir daha böyle bir durum yaşanırsa biz fanlar olarak forumda toplu katliam düzenleyeceğiz haberiniz olsun :D buarada istanbul da eski 6. cadde albümünü buldum çok sevindim piyasada olmadığını sanıyordum

olmaz inşallah artık sorun çünkü kaydım resmen haftasonu hele hele beyaz show dan sonra sitede 400 onlineler falan iyice kastı. Aldık önlemimizi bekliyoruz 20 000. üyemizi. :D

valla bana hiç de öyle tıkır tıkır işliyormuş gibi gelmedi. Mesela şu an uğraşıyorum ama siteye giremiyorum. Biraz daha kuvvet nuwanda. Lütfen :D :D

dikkatini çektiyse forum emreaydinfan.com dan emreaydin.org a taşındı bu yüzden kapalı kaldık... dün geceden beri uyumuyorum valla bende bu kadar kuvvet :) ama artık sorun yaşamayız tektükler dışında... Siz forum kapalıyken canınız sıkılırsa "yeter lan" derseniz mail atın :) hallederiz..

Dün eskişehir konseri süpermiş... Sıra Ankara'lılarda...

Sağolasın nuwanda. Gücüne kuvvetine Allah zeval vermesin. :LOL: Konserler süper de İzmir yakında görünmüyor. Anca yeni yılda buluşabileceğiz gibi Emre'yle yeniden anlaşılan. 8O

albümünü bugün aldım(anca para geçti elime bea)süper olmuş,özellikle belki bir gün özlersin çok iyi...ama oda arkadaşım ısrarla soad'ın şarkısı diyor,araklama diyor,benim sinirlerimi tepeme zıplatıyor.

ya bu ara sivas konseri ne zaman?

Geri