Emre Aydın

geçici bir sorun idi düzeltildi.. zaman zaman bakım yapmalı değil mi ama...bakım sonrası ahanda şu an itibariyle çatır çatır açılmakta sitede forumda.. buyurunuz inanmıyorsanız bakınız.

Sitemiz açıktır nihayet..Fazla bekletmedi bizleri... :) Ayriyetten de yanılmıyorsam bu hafta sanatçımız Kadir Çöpdemir´in sunduğu Maksat Muhabbet´e konuk. Nerden nasıl duydum bilmiyorum bir kulak yanılması da olabilir lakin bi bakılması lazım ;)

yok yok doğrudur o haber... atv nin web sitesi bizleri yanıltmıyorsa... :S

ve hatta ekleyelim burayada

MAKSAT MUHABBET’e bu hafta;

Bir içim su gibi güzel Eyşan Özhim,
Komedinin ustası Şafak Sezer,
Pop müziğin en sevilen şarkıcılarından Emre Aydın
ve 2007 Dünya Super Sport Şampiyonu Kenan Sofuoğlu konuk olacak.

Cumartesi gecesi eğlenmek ve maksatlı muhabbet izlemek isteyenlerin tercihi MAKSAT MUHABBET; Kadir Çöpdemir’in kendine has sohbeti, Süt Kuzuları Orkestrası ve sürprizler ile atv’de…

Muhabbeti başka yerde aramayın...
Muhabbetin en maksatlısı: “MAKSAT MUHABBET”te…

MAKSAT MUHABBET
Canlı
22 Mart Cumartesi 00:10'da Atv' de

Hatta o kadar güzel bir program olmuştur ki emin misin değil misin? bir kere değil iki kere izlenmiştir tarafımdan. Son verdiği pozu göstermemişlerdir lakin pek bir kendi gibi pek bir şirin idi programda. Albüm çıkana kadar kendisini daha çok görmeyi bekliyoruz, çok zor gösterdiği yüzünü unutturmasın mümkünse ;)

her zaman olduğu gibi dream tv nin yarı yolda bırakmış oluğu biri olarak izleyememenin acısı vardır içimde o programı....
merak etmem ise devam etmektedir nasıl olduğu konusunda
belki bir gün tesadüf bi an dream tv yi izleyebilme imkanım olur ve tekrarı olur falan filan
neyse işte öyle....

emre aydıni çok başarılı buluyorum kendi tarzında.çok iyi bir yaratıcılık potansiyeli var daha da iyi işler çıkaracagini düşünüyorum.6. cadde vakasından sonra beklenmedik çok kaliteli bir yapıma imza attı helal olsun.

Heavy Metal müzikten sayılmayan Black Metal düşüncesini benimsemiş birisinden fazlası beklenemez zaten.Kendimi kötü hissettiğimde aklıma getiriyorum ve stres kayboluyor üzerimden. :LOL:

kendisi bilkent şenliklerine geliyormuş... :(

tanrım neden en tiksindiğim ve en nefret ettiğim insanlar gelir şu şenliklere anlamıyorum :evil: :!:

(not: emre aydın severler alınmasın lütfen. öyle bi içimi dökiyim dedim, bir de bilmeyenler haberdar olsun)

Kendisi bi röportajında kafama ne eserse onu dinlerim diyodu.Tabiki olabilir ama içinde Bi rock şarkıcısının (kendi veya dinleyenlerinin tabiriyle ) TSM dinlemesi tuhafıma gitti doğrusu.

irin demiş ki:
kendisi bilkent şenliklerine geliyormuş... :(

tanrım neden en tiksindiğim ve en nefret ettiğim insanlar gelir şu şenliklere anlamıyorum :evil: :!:

(not: emre aydın severler alınmasın lütfen. öyle bi içimi dökiyim dedim, bir de bilmeyenler haberdar olsun)

Lütfen hakaret içeren sözler sarfetmeyelim.Emre Aydın sevenler alınmasıjn diyorsun ama alınmamak elde değil...

Geri