DredNat(Alternatif rock)-Ankara

sewcancıım sana da cok tesekkürler senin hakkını ödeyemeyiz zaten. Eger bi gün bi yerlere gelirsek bunda katkın büyük olur.en bizim için ayrısın hersey için saol...

Drednat_Dawul demiş ki:
anarki87 demiş ki:
arkadaslar çok fazla kalamdım ama fdinlediğim kadarıyla gayet iiydi bundan önce 1 kes islemiştim o da 7 ay önceydi çok bepenmemiştim ama derdnat drednat olmuş gerçekten ve introda arkadsın dediği gibi çok gazdı çok iiydi yani başarılarınızn devamını diliorum bu arada mert kelebeğim sende :) alırım bi ara başka yok çünkii ;) ;)

eywallah ermancım bu zamana kadar bana olan yardımların için sana cok tesekkürler :D bu arada bi ara gel kelebek bende weririm sana:D

hersey için saol...

a ahh lafımı olur yaptığım bişey yok daha fazlasını yapmak isterdim emin ol bugun ama elimde değildi biliosunn ben teşekür ediorumm :) BAŞARILAR...

siz de benim için ayrısınız..söylediklerin için çok teşekkür ederim mertçim ama gerçekten benim yaptıklarım sizin dostluğunuzdan değerli şeyler değil..arkadaşlığınız için hepinize çok teşekkür ederim..umarım hep böyle harika geçer konserleriniz ve ben de ön taraflarda bi yerlerde sizi 'işte bunlar benim arkadaşlarım' diye gururlanarak seyrederim.. :)

Konserimize gelip bizlere destek veren herkese çok teşekkür ederiz.

Ayrıca Nokta'nın davulcusu erman'a yardımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Ne bileyim genel olarak teşekkür ederiz.

Drednat[/b]

Ellerinize sağlık arkadaşlar sağlık sorunları yüzünden fazla izleyemedim fazla ilgilenemedim kusura bakmayın..Ama izlediğim kadarıyla çok iyiydi çok başarılı bir performans sergiledinizyeni projelerde birlikteyiz ;) :) Tekrar sağolun yardımlarınız içinde ;) Başarılar görüşürüz...

Saygılar...

Hacı konser süper ötesiydi.Arada bi mert sıçtı ama olsun çok iiiiiiydi.Bi de lamba süper oldu.Hepiniz çok seviyoruz ve yürekten başarılar diliyoruz.All Star bi grup oldugunuzu bir kez daha gösterdiniz...

yorumlarını yazan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum önünzdeki konserlerde hepinizi tekrar aramızda görmekten mutluluk duyarız (Drednat) :LOL:

Drednat demiş ki:
sevcan, nerede benim wah'ım ? :)

çağdaşım....en sewdiğim grubumun en sempatik üyesi :D ...az kaldı senin pedala....haftaya, olmadı ondan sonraki hafta p.tesi geliyo...bu konuyu bi ara konuşalım yanlız :D bu arada hasta hasta çıktın ama çok eğlendirdin bizi...eksik olma....sağol...

konser tek anlamıyla süperdi! kafa sallamaktan boynum hala ağrıyo olsa da ellerinize sağlık biz acayip eğlendik.. :D ayrıja doğum günü sürprizi için çook teşekkür ederim!böyle dewam; umarım bir başka konserinize de gelmek nasip olur..sevgiler,saygılar,başarılar!..

helal

Drednat gurubunu konserdeki başarısından dolayı tebrik ederim hepiniz güzeldiniz beyler bu başarılarınızın devamını dilerim YAZAN: ÇELLO YİÐİT

Geri