DredNat(Alternatif rock)-Ankara

arkadaslar kayıtları dinledim gayet güzel olmuş tabi hücüm kayıt olduğunu göz önünde buylundurursak baya sağlam gelio eve metronomda biraz sallantı var ama bunlar çalışılarak halledilebilecek sorunlar Nokta olarak Drednata başarılar....

anarki87 demiş ki:
arkadaslar kayıtları dinledim gayet güzel olmuş tabi hücüm kayıt olduğunu göz önünde buylundurursak baya sağlam gelio eve metronomda biraz sallantı var ama bunlar çalışılarak halledilebilecek sorunlar Nokta olarak Drednata başarılar....

saol ermancım yorumların için bi ara metronom calısalım... :D

Bugrubu ilk dinlediğimde...

LiMoN demiş ki:
Selamlar,

Şarkı çok sağlam, çok daha iyi ve temiz bir kayıtla eminim şu anki halinden kat kat daha iyi olacaktır. Şarkının insanı alan bi tarafı var ilk kez dinlediğinizde bile ritmi ile hafif hafif sallanmaya başlıyorsunuz.

Açıkçası 1 yıl bu anlamda ortalarda yoktunuz, sizi bir eleştirdik öyle kaldı zannettik ama yanılmışız iyikide yanılmışız. :)

Ç.S.M. de yaptığınız için, özen gösterdiğiniz için hücum kayıt olmasına rağmen saoundu güzel olmuş.. (4.kez dinliyorum)

Müzisyen arkadaşlar metronom demişler,
lk saniyelerde bir aksaklık var ama sanırım bizler eleştirel dinliyoruz...

1 yıl gibi çokda kısa olmayan bir sürede çok şeyler değişmiş... eminim bu şekilde devam edecektir, tavrınız bunu gösterir nitelikde..

bu arada minik bir önerim var, boş bir anınızda tarzınızla hiç alakalı olmayan bir şarkıyı cover yapmalısınız, ben nasıl bir sonuş çıkacak merak ediyorum.

Başarılar ...

LiMoN demiş ki:

LiMoN demiş ki:
Selamlar,

Şarkı çok sağlam, çok daha iyi ve temiz bir kayıtla eminim şu anki halinden kat kat daha iyi olacaktır. Şarkının insanı alan bi tarafı var ilk kez dinlediğinizde bile ritmi ile hafif hafif sallanmaya başlıyorsunuz.

Açıkçası 1 yıl bu anlamda ortalarda yoktunuz, sizi bir eleştirdik öyle kaldı zannettik ama yanılmışız iyikide yanılmışız. :)

Ç.S.M. de yaptığınız için, özen gösterdiğiniz için hücum kayıt olmasına rağmen saoundu güzel olmuş.. (4.kez dinliyorum)

1 yıl gibi çokda kısa olmayan bir sürede çok şeyler değişmiş... eminim bu şekilde devam edecektir, tavrınız bunu gösterir nitelikde..

bu arada minik bir önerim var, boş bir anınızda tarzınızla hiç alakalı olmayan bir şarkıyı cover yapmalısınız, ben nasıl bir sonuş çıkacak merak ediyorum.

Başarılar ...

elestirilerin için saol. Söylediklerini dikkate alcaz.

Ben size yorum yazmıstım da yanlış yere yazmışım.Nese birkaç arkadaşın dediği gibi geçişlerde fazla belirgin olmayan metronom sorunu war.Bunu bende farkettim.Bunlara dikkat edilirse daha başarılara koşacak drednat.Gösterişsiz kadere (Sİmplex Fortunae) gelince bence üzerine söz falan yazmaya gerek yok. Bu haliyle de gayet güzel.Beni etkileyen bi havası war.Tam bana hitap edio.Bir de sitemi yeni demo da dinlemek isterdim.Umarım bi daha ki sefere bu da olur. Başka söze gerek yok.BAŞARILAR DREDNAT

karmacoma demiş ki:
Ben size yorum yazmıstım da yanlış yere yazmışım.Nese birkaç arkadaşın dediği gibi geçişlerde fazla belirgin olmayan metronom sorunu war.Bunu bende farkettim.Bunlara dikkat edilirse daha başarılara koşacak drednat.Gösterişsiz kadere (Sİmplex Fortunae) gelince bence üzerine söz falan yazmaya gerek yok. Bu haliyle de gayet güzel.Beni etkileyen bi havası war.Tam bana hitap edio.Bir de sitemi yeni demo da dinlemek isterdim.Umarım bi daha ki sefere bu da olur. Başka söze gerek yok.BAŞARILAR DREDNAT

Saol kardeşim ygt...

yorumlarınız içi teşekkürler daha iyiysini yapmak için elimizden geleni en iyi şekilde yapıyoruz umarız bizi sonuna kadar desteklersizin şimdiden teşekkürler :D

thebassman demiş ki:
yorumlarınız içi teşekkürler daha iyiysini yapmak için elimizden geleni en iyi şekilde yapıyoruz umarız bizi sonuna kadar desteklersizin şimdiden teşekkürler :D

tabii ki de destekliycez..sizi çok seviyoruz çünküüüüü :D :D :D
bundan daha başarılı ve güzel şeyler yapacağınıza da adım gibi eminim..
e boşuna allstar demiyoruz size di mi :LOL:

LiMoN demiş ki:

LiMoN demiş ki:
Selamlar,

Başarılar ...

söyledikleriniz hala bizim için değerli... Maddi anlamda fırsat bulursak hemen yapıcaz bir cover :) Saygılarla...

Bestelerimiz hakkında yorum yapan herkese teşekkürlerimi sunarım herşeyden önce...
Eski kayıtlarımızda hem yapıcı hem yıkıcı eleştriler aldık..bu kayıtta en azından sadece yapıcı eleştriler var ve bunun beni ne kadar sevindirdiğini bilemezsiniz.. Her neyse metronom sorunları durkalklar v.s. v.s. bunlar sanıyorum ki kanal kayıt teknolojisi ile çözülebilecek problemler.. canlı performansta da sanırım birkaç prova sonrası problemler hallolur.. Kaydederken bu tarz problemlerin önce çıkması hatta ortaya çıkması bile beni hiç rahatsız etmedi işin açığı çünkü önemli olan şey bence soundun yada kayıdın yeterince iyi yada kötü olması değil bestelerin yaratıcılığıydı.. Bu konuda yeterince yapıcı eleştiriler aldım birçok kişi beğendi sağolsunlar.. Umarım bundan sonraki çalışmalarımızı da beğenirsiniz..Beğenenler de beğenmeyenler de sağolsun. Bu yazıyı daha önce yazmam lazımdı ama şifremi unuttuğum ve siteye girmeye de biraz üşendiğim için bu kadar geç geldi.. Yazdıklarımı okumaya da üşeniyorum şu anda sürç-ü lisan ettiysem affola... bana eywallah...

yunus, bizi beğeniyorsun ama canım türkçeyi de yalan ediyorsun ha :) ... Twist Off'la geçirdiğimiz eğlenceli akşamları özledim desem yalan olmaz... Çabuk gel :) Teşekkürler...

selamlar

ben birinci demoyu dinlemistim ikinciye gelene kadar bariz yol katetmişsiniz..

bir numarali sarkida (insan adi sanirim) 02:37 ye kadar biraz bayildim acikcasi ama 02:37-02:52 kismina kadar tonlar ve davullar hos olmus,sarkinin geneline bakrsak vokalin sesi guzel sarkiyla guzel örtüşüyor...bu sarkiyla ilgili tek olumsuz elestirim ben alternatif tadi alamadim biraz Haluk Legend vari olmus 8)

iki numarali sarki Simplex Furtuae ( ne demek bu anlamadim ? )
hoş olmus metallicanin eski introlarini hatirlatti bana hangi sarki guzel derseniz iki numrayi tuttum derim

genel olarak elestirmek gerekirse ortalikta bi ton grup var oyle bos bos duruyolar siz calisip ortaya bisi koymussunuz oncelikle bu azim ve emek icin tebrik ederim
ikinci olarak hem kayit hem kalite yapilan isin estetikligi bakimindan ikinci kez hem takdir hem tebrik ederim

yolunuz acik olsun..

co0k ıyı yolda gıdıyonuz işşallah buyuk bı konserde buluşacz sızınle yanı bodruma kacabılırız.muglaya olur heralde deme kırmassınız bızı... sızı bulurum ben kardeslerım kendınıze ıyı bakın

..............twist-off HERZAMN ARKANIZDA........

maresalx demiş ki:
selamlar

ben birinci demoyu dinlemistim ikinciye gelene kadar bariz yol katetmişsiniz..

bir numarali sarkida (insan adi sanirim) 02:37 ye kadar biraz bayildim acikcasi ama 02:37-02:52 kismina kadar tonlar ve davullar hos olmus,sarkinin geneline bakrsak vokalin sesi guzel sarkiyla guzel örtüşüyor...bu sarkiyla ilgili tek olumsuz elestirim ben alternatif tadi alamadim biraz Haluk Legend vari olmus 8)

iki numarali sarki Simplex Furtuae ( ne demek bu anlamadim ? )
hoş olmus metallicanin eski introlarini hatirlatti bana hangi sarki guzel derseniz iki numrayi tuttum derim

genel olarak elestirmek gerekirse ortalikta bi ton grup var oyle bos bos duruyolar siz calisip ortaya bisi koymussunuz oncelikle bu azim ve emek icin tebrik ederim
ikinci olarak hem kayit hem kalite yapilan isin estetikligi bakimindan ikinci kez hem takdir hem tebrik ederim

Genel olarak üşenmeden yaptığın detaylı eleştirin için grubum adına teşekkür ederim.

Simplex Furtunae : Gösterişsiz Kader demek bu arada... Unutmadan aslında bizim tarzımı alternatif değil :) Yani biz bunu en başından beri söylüyoruz. İnsan bestemizin söz yazarı Yenal dostumuz zamanında ba$lığı öyle açmı$ :)

Saygılarla...

Tekrar Grubum adına ba$arılar...

Not : Ahhh nasıl unuturum... Kısa filmlerinin hepsini izledim... Bu sinema olaylarından anlayan bir dostuma da izlettim... Bu erkeğin banyoda kaldığı filmde çok sıkıldım ama sinemadan anlayan arkadaşım "kısa filmlerde sıkılman kadar normal birşey yok. onlarda başka olaylar var" dedi. Ama askerlerle ilgili olan filmin gerçekten favorim... Sana da başarılar yolun açık olsun.
yolunuz acik olsun..

Geri