DredNat(Alternatif rock)-Ankara

Daha önce bi kere dipte izlemiştim izlemekle kalmayıp bayada bi kafa sallamıştık, acaip eelendirmiştinz...şarkılardan birisini orda dinlemiştim dieğeride onun kadar güzel olmuş...ne diim başarılar..=)

Arkadaşlar DREDNAT olarak TURRET grubuna gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ediyorum gerçekten maddi manevi destek çok önemli umarım elinizden tutan olur.Bu arada konserimizin yeri değişti onuda söyleyim yeri gelmişken 1 ARALIK CUMA MELEK (MY WAY) BAR oldu gelmek isteyenlere duyuruyum dedim :) sonra dipin kapısında bekleyenler olur haliyle bu da bize öfkeli mesajlar olarak dönemsin abi.neyse 1 Aralıkta görüşürüz giriş : 7 ytl(1 bira dahil) ayrıca biletler basıldığında almak için bizimle iletişime geçerseniz ve biletleri bizden alırsanız ayrıca mutlu oluruz :) ben haber vericem basılınca sizlere

hubup demiş ki:
Arkadaşlar DREDNAT olarak TURRET grubuna gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ediyorum gerçekten maddi manevi destek çok önemli umarım elinizden tutan olur.Bu arada konserimizin yeri değişti onuda söyleyim yeri gelmişken 1 ARALIK CUMA MELEK (MY WAY) BAR oldu gelmek isteyenlere duyuruyum dedim :) sonra dipin kapısında bekleyenler olur haliyle bu da bize öfkeli mesajlar olarak dönemsin abi.neyse 1 Aralıkta görüşürüz giriş : 7 ytl(1 bira dahil) ayrıca biletler basıldığında almak için bizimle iletişime geçerseniz ve biletleri bizden alırsanız ayrıca mutlu oluruz :) ben haber vericem basılınca sizlere

ben zaten şu anda melek'teyim gelirim ben izlerim sizi :)

Drednat demiş ki:
hubup demiş ki:

ben zaten şu anda melek'teyim gelirim ben izlerim sizi :)

eyvalla seviniriz :)

Drednat_Dawul demiş ki:
ipeeeeek demiş ki:
sarkılar pek bi guselmiş başarılar efenim :D (azcık gec oldu galiba nasılsa sööledim diip burayı unutmusum :p ) ..........amen..........

seni tanımıorum ama yorumların saol...

aslında bende grubu tanımıorum Drednat ten msj gelmişti ööle dinledim demoları soora dusuncemi onla paylastım buraya yasmadıımı farkedince burayada yasdım ;)

Selamlar... Bu foruma fazla yorum yazamıyorum sürekli şifremi falan unutmamdan kaynaklı. Hazır şifremi hatırlamışken yorumlarınız için teşekkür etmek istedim.. Şu baraka konserine çıkmayı hiç istemediğimi de belirtmek isterim ama ne yapalım çıkıyoruz:)(sırf çağdaş çok ısrar etti diye)... Her neyse tekrar tekrar teşekkürlerimi sunarım forumu okuyan ve yorum yazan arkadaslara..Mood ve Hayal'e de konserde başarılar dilerim.. Sürç-ü lisan ettiysem affola.. Hadi eyvallah:)

Drednat_Vocal demiş ki:
Selamlar... Bu foruma fazla yorum yazamıyorum sürekli şifremi falan unutmamdan kaynaklı. Hazır şifremi hatırlamışken yorumlarınız için teşekkür etmek istedim.. Şu baraka konserine çıkmayı hiç istemediğimi de belirtmek isterim ama ne yapalım çıkıyoruz:)(sırf çağdaş çok ısrar etti diye)... Her neyse tekrar tekrar teşekkürlerimi sunarım forumu okuyan ve yorum yazan arkadaslara..Mood ve Hayal'e de konserde başarılar dilerim.. Sürç-ü lisan ettiysem affola.. Hadi eyvallah:)

Drednat grubu adına değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. hahahaha :)

ewet ewet baya zaman oldu gırmeyelı foruma ama cok begendım ınsanın yenı versıyınu zaten ınsanı ılk halıylede sevıyordum sımdı dahada guzel olmuş başarılar....

TARIH: 21 Kasım

SAAT: 16/00

YER: BARAKA PERFONMACE HALL

GIRİŞ: 5 YTL+ILK ICKİ

Bizde orda olacagız yanlız DREDNAD dınleyecısı olrak. Bızı seven dınleyen herkezı orda gormek ıstıyoruz bu guzel kardeslerımızı ve bu mukemmel konserı kacırmayın....

.............twist-off..........BASARILAR DILER..

Geri