DredNat(Alternatif rock)-Ankara

forum1ak0.jpg
[/quote]

Drednat_Vocal demiş ki:
mavisakal20 demiş ki:
drednut grubuna başarılar dilerim kolay gelsin arkadaşlar

"Drednut" amauhauhauhuaha yarıldım burda:D sağolasın dostum biz de "mayal" grubuna başarılar dileriz...
ya klavye kaygan zemin malum :) sizin adınızı daha önce duymayıp daha öncede yazma çabasında bulunmadığım için ufak bi yanlışlık olmuş idare edin artık!!! mayal grubuda başarılar diler saat 4 te gelip izliyemiycek olsamda umarım ii bi performans sergilersiniz kolay gelsin arkadaşlar

drednat salı gunu yıkıp gececktır.. kardeslerım hepınızı özledım suan bı kayıttayız çagdas gulme:)
ama yakında dopdolu gelecegız.... herkez sdalı gunu drednat ıcın orda olsun.mukemmel bır konser olcagından ben kefılım
............twist-off............ BASARILAR dıler.

twist_off demiş ki:
drednat salı gunu yıkıp gececktır.. kardeslerım hepınızı özledım suan bı kayıttayız çagdas gulme:)
ama yakında dopdolu gelecegız.... herkez sdalı gunu drednat ıcın orda olsun.mukemmel bır konser olcagından ben kefılım
............twist-off............ BASARILAR dıler.

saolasın yunusum... Kayıt işine de güldüm harbiden :)

slm yine ben TURRET_EMRE hehehe.yarin MELEK barda 18.00de sahneye cikiyoruz giriş 6 ytl ilk bira dahil ve program suresince bira 3ytl olacak.bekleriz :) drednatla iyi bir diyalogumuz olsun isteriz gelirseniz memnun oluruz...

hubup demiş ki:
slm yine ben TURRET_EMRE hehehe.yarin MELEK barda 18.00de sahneye cikiyoruz giriş 6 ytl ilk bira dahil ve program suresince bira 3ytl olacak.bekleriz :) drednatla iyi bir diyalogumuz olsun isteriz gelirseniz memnun oluruz...

sanırım hacettepe'nin $enliği değil mi bu ? Ben gelmeye çalı$ıcam bir aksilik olmazsa...

gelemezsek ba$arılar.

Drednat grubu 2 yıl sürelik aktif sahne hayatından sonra içine çekilme kararı almıştır. Bu kararımızın nedeni artık bestelerimiz üzerine yoğunlaşmaktır.

Drednat grubu bundan sonra sahne almaya devam edecektir. Ancak alacağı sahnesini yeterli beste sayısına ulaştıktan sonra yapacaktır.

Albüme giden yolda coverın bizlere kazandıracağı birşeyin olmadığına karar vererek, çocuğumuz, gülümüz, herşeyimiz bestelerimiz üzerine çalışıyoruz. Amatör müzik camiasına duyurulur :)....

Ufak Bir Hatırlatma :

Vokal / Gitar : Akın
Gitar 2 : Çağda$
Bass Gitar : Kuzi
Davul : Mert

Demomuz için : http://rapidshare.com/files/2005106/Drednat_Yeni_Demo.rar.html

Drednat

Drednat demiş ki:
Drednat grubu 2 yıl sürelik aktif sahne hayatından sonra içine çekilme kararı almıştır. Bu kararımızın nedeni artık bestelerimiz üzerine yoğunlaşmaktır.

Drednat grubu bundan sonra sahne almaya devam edecektir. Ancak alacağı sahnesini yeterli beste sayısına ulaştıktan sonra yapacaktır.

Albüme giden yolda coverın bizlere kazandıracağı birşeyin olmadığına karar vererek, çocuğumuz, gülümüz, herşeyimiz bestelerimiz üzerine çalışıyoruz. Amatör müzik camiasına duyurulur :)....

Ufak Bir Hatırlatma :

Vokal / Gitar : Akın
Gitar 2 : Çağda$
Bass Gitar : Kuzi
Davul : Mert

Demomuz için : http://rapidshare.com/files/2005106/Drednat_Yeni_Demo.rar.html

Drednat

Cok Destekli olmus.Basarılarınızı dileriz Tansiyon 12,8 Ailesi olarakdan.

yakından takıp ettıgım drednat grubunu artık ızmırdede yenı bestelerıyle beraber goruruz ısallah bı gun drednat grubunu ızmır ve ıstanbulda da goruruz işallah başarılar......

Drednat grubu olarak herkesin yeni yılını kutlarız. 2007 yılının sizlere huzur ve mutluluk, dünyaya da barış ve kardeşlik getirmesi dileğiyle...

2007 yılında kimse savaşmasın, herkes sevişsin.

Drednat

grubumun degerli gitaristi cagdas iyiki dogdun. iyiki drednat senin gibi bi gitariste sahip. iyiki biz seninle calısıoruz.cagdascım senin gibi bi gitariste, senin gibi bi dosta, senin gibi bi kader arkadasına sahip oldugum için, kendimi cok sanslı hissediorum. o tombul yanaklarından öpüorum.:):)

saygılarımla...

Drednat_Dawul demiş ki:
grubumun degerli gitaristi cagdas iyiki dogdun. iyiki drednat senin gibi bi gitariste sahip. iyiki biz seninle calısıoruz.cagdascım senin gibi bi gitariste, senin gibi bi dosta, senin gibi bi kader arkadasına sahip oldugum için, kendimi cok sanslı hissediorum. o tombul yanaklarından öpüorum.:):)

saygılarımla...

vay be duygulandım mert ha :) Gurbet sana yaramış :) Saol bende seninle aynı şeyleri düşünüyorum. :)

Ben Değil , Drednat yaşasın yeter ki :)

Geri