the Question (thrash death ) - Ankara

yaw bilmiom artık emrahım yaparmıyız bi ayar hayırlısı diyelim :LOL:
arkadaşlar saygıdeger metal müzık dinleyicisi burdan herkese duyrulur yarın cuma namazından önce wasteland hacettepde sahne alcaktır :twisted: biz orda olcaz herkesi kafalrı sallamaya beklioruz ....stay heavy................

bi süre daha sessiz takılcaz sanrım malum okullar...
ama daha sonra bikaç süprizimiz olabilir bzim için bile süprisss:)
nese hayırlsı diyelim ama the Question yaz döneminden sona bomba gibi karşınızda olcaktır en gec... durum budur...:p

çok merak ettiğim bir grupsunuz ama sanrım bu merakımı yaz sonuna kadar gideremiyeceğim :)
belki dediğiniz gibi bir süpriz olurda gideririm şu merakımı :)

bizler sizler için varız arkadaşlar...:)
oyüzden baya sıkı çalşmalar çok yakında başlıyor...saolun varolun...
stay heavy..........................

arkadaşlar logomuz saolsun alp (alive vokal-gtr) tarafından yenilendi..biz çok beğendik.sizlerinde fikirlerinizi alalım dedik..bakalım nediceksiniz...

Slmlar logonuz süper olmuş. Sade ve karizma bi logo. Ne diyim bi Alp harikası daha... ;) Ama biz bu logoyu duvarlarda afişlerde daha çok görmek istiyoruz. Nerde bu Question? daha çok konser isteriz ...... :twisted:

logomuz hayırlı ugurlu olsun, alp (alive vokal-gtr) tesekkur edıyoruz elıne koluna saglık .
en yakın zamanda konserlerde gorusmek dılegıyle
saygılarımı sunarım ....

logoyu beğendim baya.yazıtipi falan güzel seçilmiş hoşuma gitti.karizma olmuş.
bunu bastırırsınız artık bi pankart olarak,konserlerde tarığın arkasına gerersiniz :)

süpperr logoda yapmszz kim tutar sizi artkkk...
insula konserinee gelemedim amaa "ŞİRİN" davulcumuz yinee konuşturmuş yeteneğini duyduguma göre...yeni konserleri sabırsızlıkla beklioruz,acele edin:p

cihanım yok çıkmadım gruptan bensiz the Question nın tadımı olur :LOL:
val eet ınsulaya gelemeynler çok şey kaçırdı demiştik zamanında spr eğlenceli bi konserdi... :twisted: ben ?şirin ? yanlişlık olmuş şahsen grubun şirini serter..onu seçtik aramızdan...biz dierleri maymun oalrak nitelendirioz kendimizi.. ;)
yanlışlık olmasın saolun yinede :taptim
:metalhead :metalhead :metalhead

Geri