Nükleer Başlıklı Kız

evat konser istiyozz!
Hazır bu aralar fazla iş yokken bi sahnede izlemeye gelek sizi!
birde şeyi soracam^beste nooldu! ilk kosnerde yetişrmiıi+soru işareti
bben meyak edrom. öperim hekeiü sınavlara başarılarş siede

Bir kaç haftalık bir moladan sonra tekrardan merhabalar arkadaşlar..
Malum sınavlar, ödevler... Son 2 haftadır NBK biraz duraksadı..
Şimdi biraz güzel haberler verelim;

+Nükleer Başlıklı Kız bestesi Zor'un kaydına 11 haziran pazar günü (!) Midasın kulaklığında başlıyor. Yaz dönemine (Dinlence ve eylence saati.. 2 ay sahne, stüdyo vb. yok... Ben bir kaç bin KM uzakta olacağım..) beste kaydı ile veda ediyoruz. Kayıt biter bitmez sizlerle paylaşacağız...

+NBK nın resmi web sitesine 2. Bolu konserinin fotoğrafları eklendi, ilgiyle izleyiniz..

+Bendeniz bir bilgisayarı en fazla zorlayabilecek bir kaç programdan biri olan ulead dan Bolu konseri görüntülerini makaslamaya çalışıyorum. 1-2 ufak klip, yada bir ses kaydı koyabiliriz yakında. Dikkat edin, ürkmeyin...

Bir tane de kötü haber;
+NBK nın 2 official kedisinden biri olan (eşşek sıpası) Tırmık hala evine dönmedi. Korkarım bir arabanın altında kaldı yada kendine başka bir ev buldu... Malum, ev arkadaşım sizede okadar kötü davransa sizde kendinize başka ev bulurdunuz... Artık ev arkadaşım gitti, ama bana canımdan çok sevdiğim bir tüy yumağına mal oldu... Söylerken bile içim burkuluyor ama kedimi çok özledim. Bir başka evsiz kediye babalık yapıp 'kalan sağlar bizimdir' diyeceğim artık.... Canım oğluma bana 2 yıl boyunca yoldaşlık yaptığı için ve benim en iyi dostum olduğu için çok teşekkürler... (evi toplarken eski yastıklar çıktı, normalde olsa kızardım çiş kokuyorlar diye.. ama ben hüngür hüngür ağladım :() ve siz arkadaşlar başka başlıklarda da bana oğlum kaybolduğunda destek olduğunuz için çok ama çok teşekkürler.. Neyse klavyedeki göz yaşlarını silip gönder e basmak lazım artık..

NBK da son durumlar böyle..

Hepinizi pek bir seviyoruz..

Şimdilik hoşçakalın...
(biraz uzunmu oldu ne?)

Bolu'dan sevgiler saygılar ve bagimliliklar diyerekten sacmalayıp ben emre diyorum. Site süper olmus. Bu arada bizim cekilmis fotomuz yokmus hic onu farkettim 2 kez gelip de öyle iste. Neyse Let it ROCK Vol4. u da var bunun. Ben mezun olana kadar siz de sene de 2,3 gelirsiniz artık.
Ankaraya gelicem görüşürüz işallah.
Kendinize iyi bakınız grubunuzu sevgiyle büyütünüz.
Işıl ve Kubilayında slmı var mı bilmiyorum da yanımda olsalardı söylerlerdi kesin. XXX

ölüyorum:finalmiş,hocaymış bir süre(çoook uzun bir süre)benden uzak olsun.yarın son teslimatımıda sevgili hocalarıma teslim edip"sizim ben taaa..."dedikten sonra okulumu 3,5 ay oyunca mazide güzel bir anı olarak hatırlamayı düşünüyorum..... :twisted: her ne kadar grubumdan bir süre uzak kalıcaksamda kumsalda sırt üstü yatarken yada tuzlu sudan elim yüzüm buruşuncaya kadar denizde cebellleşirken nükleer başlıklı kızı çoook özliyecem.gerçi benim elimde sizde olmayan bir çok kayıtlı döküman ollsada uzakta olmak zor.bide dedikki gider ayak kayıt yapalım herkez bizi tatilde güzel hatırlasın.ilk kayıt tecrübesi olacağı için biraz heyecan ve korku var bende.kayıtın komple kanal olduğunuda işin içine katarsak tırsıyorum biraz.elimizden geleni yapıcaz bakalım....... 8O

EMRE kardeşim taaa bolulardan üşenmemiş taa buralara yazmış.harbi ya fotomuz yok seninle! neyse bi dahaki sefere diyelim :twisted: başta ışıl&kubilay olmak üzere tüm boluya saygılar sevgiler vs vs....eyvalllah :D

"cilekessh"kardeş konser falan bi süre zor herkezin stajı falan var.bide aileden uzak insanlarız.ben istanbul,özgür manisa,billur adanalı. bi toyganla erdem :evil: ankaralı.malum sıla hasreti ana ocağı.bir süre bu nedenlerle bizi maruz görüver........

......ama dönüşte!

:metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead

kaldığımız yerden bir çok yenilikle tam gaz DEVAM!

cilekessh demiş ki:
dönüşü bekliyoruz o zaman bari bi beste bırakıp gidin arkadaslar :p

beste tamamdır :twisted: .. bu pazar MK2'de yapacağımız beste kaydını bitirir bitirmez sizinle paylaşacağız zaten...ayrıca yaptığımız besteyle "nokiasupersound" yarışmasına da katılma kararı aldık...desteklerinizi bekliyoruz :) ... NükLeeR BasLıkLı Kız'ın yaptığı herşeyden haberiniz olcaktır arkadaşlar :metal ... sevgiler & saygılar

erdem buarada senin fotoğrafını gördüm alakasız bi sitede şu lovemetalcilerin forum varya :D biri link atmış onların resim var altta senin resmi gördüm dumur oldum yoksa onlarla bi çalışmamı var :D valla konuşmam bidaha senle :D hiç beklemezdim senden

FLAŞ FLAŞ FLAŞ.... erdemin şok resmi için linki tıklayın sayfanın biraz aşağısında erdemi göreceksiniz kıhkıhkıhkıhkıh... erdem umarım bi ilişkin yoktur bunlarla :D

Olum bu ne lan oha falan oldum ve hatta yetinmedim çüş falan oldum 8O 8O 8O

Patentli bir grup olan N.B.K hemen harekete geçecek, gitaristin fotoğraflarını izinsiz kullanan herkes hakkında yasal işlem uygulayacaktır :p :LOL: :LOL:

Bu arada şaka maka hiç bir ilgim olmadığı gibi nasıl bu fotoğrafı bulup oraya ne amaçla koymuşlar onu da bilmiyorum, korkulur bu lavmetalcilerden 8O

hadi hadi love metalci oldun sende dimi :D ehhi :D
ya harbiden ne alaka ya nerden bulup koymuşlar erdem fotonu verme kimseye logoyuda patentlediğiniz iyi olmuş yoksa valla el koyardı bu lavmetalciler :D

Arkadaşlar bugüne kadar NüKLeer BaŞLıKLı KıZ grubuyla beraber çok güzel günler geçirdim, harika tecrübeler kazandım.Bütün bu güzellikler için bütün N.B.K grubuna, yani canlarım kardeşlerim Toygan'a, Berkay'a, Billur'a ve de Özgür'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum
Ayrıca bugüne kadar bizleri destekleyen, bana moral veren herkese tek tek teşekkürler.....

Ama herkesin hayatında dönüm noktaları, kritik kararlar almak zorunda olduğu dönemler vardır...Ben de bu dönemlerden birisini yaşadım ve bir karar aldım.

Çok üzülerek söylüyorum ki artık NüKLeeR BaŞLıKLı KıZ grubuyla çalışamayacağım.İçinde bulunduğum hayat şartları ve isteklerim, okuluma daha fazla eğilmemi gerektirdi ve bu nedenle önümüzdeki sezondan itibaren bu muhteşem grupla bir arada olamayacağım...

Fakat bundan sonra gerek evde solo çalışmalarımla gerekse bir N.B.K fanı olarak müzikle alakamı hep devam ettireceğim....(fan olarak soğutmayacağım sadece destek anlamında kullandım :p :D)

Albümü olan bir grupla çalışmıştım diyebileceğim ileride bunu da hissediyorum, biliyorum....bu başarı dolu gruba benden sonra da başarılar, canlarım kardeşlerim hep yanınızdayım..!!! topunuzun hastasıyım !!!

saygılar erdem!
Hayyatta bazı kararlar öyle kelebek etkileri yaratır ki, şaşırırsın.
İnşallah her dönüm noktasında hiç bir zaman pişman olmayacağın kararlar verirsin. NBK'dan ayrılmana üzüldüm ama kararlarının senin için iyi olacağını düşünüyorsan ne mutlu sana. Yine seninleyiz yani. Hadi kendine iyi bakman dileğiyle.,

Diğer konu: Bu gün NBK kayda gitti. Hemde gözümün önünde. Ellerinde malzeme kaçan taksileri kovalayaraktan kaybolup giittiler.
"Dayanmak çok Puuff" adlı şarkılarını kaydetmeye...
Öyle aniden...
Bir anda..
Gittiler.
Üzüldüm. :cry:

erd demiş ki:
Arkadaşlar bugüne kadar NüKLeer BaŞLıKLı KıZ grubuyla beraber çok güzel günler geçirdim, harika tecrübeler kazandım.Bütün bu güzellikler için bütün N.B.K grubuna, yani canlarım kardeşlerim Toygan'a, Berkay'a, Billur'a ve de Özgür'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum
Ayrıca bugüne kadar bizleri destekleyen, bana moral veren herkese tek tek teşekkürler.....

Ama herkesin hayatında dönüm noktaları, kritik kararlar almak zorunda olduğu dönemler vardır...Ben de bu dönemlerden birisini yaşadım ve bir karar aldım.

Çok üzülerek söylüyorum ki artık NüKLeeR BaŞLıKLı KıZ grubuyla çalışamayacağım.İçinde bulunduğum hayat şartları ve isteklerim, okuluma daha fazla eğilmemi gerektirdi ve bu nedenle önümüzdeki sezondan itibaren bu muhteşem grupla bir arada olamayacağım...

Fakat bundan sonra gerek evde solo çalışmalarımla gerekse bir N.B.K fanı olarak müzikle alakamı hep devam ettireceğim....(fan olarak soğutmayacağım sadece destek anlamında kullandım :p :D)

Albümü olan bir grupla çalışmıştım diyebileceğim ileride bunu da hissediyorum, biliyorum....bu başarı dolu gruba benden sonra da başarılar, canlarım kardeşlerim hep yanınızdayım..!!! topunuzun hastasıyım !!!

Canım kardeşim, keşke söylediğin gibi şartlar böyle olmasaydı da N.B.K bi yerlere gelcekse seninle gelebilseydi... Seninle geçirdiğimiz zamanların, konserlerin, kazandığımız tecrübelerin tadı bambaşkaydı... Ve senin yerini kimse dolduramayacak bunu da bilesin..
Bak son kararın mı iyi düşün... Sonradan yalvarsan da almayız ona göre :p.. Şaka bi yana geleceğinle ilgili verdiğin karara sonsuz saygı duyuyorum (seni ahlaksız gitarist bizi bıraktın gittin, suçlunun kim olduğunu biliyorum ama deşifre etmek istemiyorum o kendini biliyo :p) ... Herşeyden önce bi grup olmanın dışında, hepimiz birbirimizi kazanıp dost olduk ve öyle kalcağımızı biliyorum :)... Umarım herşey istediğin gibi, gönlünce olur Erdemcim.. Seni seviyoruz ...

BILLUR'dan sevgiler & saygılar

----------------------------------------------------------------------------

Erdemim, seninle geçirdiğimiz her anın tadı halen damağımızda.. Böyle sanki 20 dk önce keşkül yemiş gibiyiz.. Ama sevgili keşkülümüz artık NBK familyasıyla koolasyon içerisinde değil. Ne diyelim, karar alınmış bir kere..
Bundan sonraki hayatında başarı da dilemek lazım şimdi sana. Gerçi biz dilemesekte sen hayallerindeki o başarılık kariyerin ta ortasında vukuu bulacaksın zaten. Yani seni bukadar zamanda olsa tanıyorsam bunu idda edebilirim sanırım.. (sanmam hatta ederim) (ettim).
Umarım herşey hayallerindeki gibi olur Erdemim. Seni özliycez.

Özgür

Keşke şartlar böyle olamasaydı da bunlar hiç konuşulmasaydı..sana hayatında başarılar diliyorum umarım her şey dilediğin gibi olur..

Toygan

Lan eşşşek senin ben ta....... Canım kardeşim beraber girdiğimiz ilk studyo dün gibi. Seni öyle amfinin önünde titrerken bulmuştuk ya nasıl içim acımıştı öyle görünce..... Geyik bir yana çok keyifli zamanlar geçirdik (ki inan daha geçireceklerimizin teminatıdır) aldın bi karar (yaptın bi densizlik) saygı duymaktan başka bizede yapılacak bir şey bırakmadın. Herzaman kardeştik her zaman da öyle kalıcaz. Bundan önce hep sahnede sırtımızı dayayabileceğimiz sağlam bir duvardın şimdide sahnenin aşağısında hep yanımızda olucağına inandığımız sağlam bir dostsun (kardeşsin). Sensiz sahnenin durumu ne olur bilemem ama bana daha geniş yer kalıcak ondan eminim :) Karar senin biz her zaman her kararda birbirimizin arkasında olduğumuz gibi bu kararındada senin yanındayız. Fazla yazmaya gerek yok aslında nasıl olsa yine hep beraberiz............ Eyvalllah...

BeRkAy

...

ve sonunda tuncayında dediği gibi kaçan taksilerin peşinden koşa koşa girdik kayıda.midasın kulaklığında geçirdiğimiz 7,5 saatin ardından erkan abini bize gösterdiği ilgi ve alaka sayesinde güzel olduğuna inandığımız bir kayıt gerçekleştirdik.ufak tefek bir iki düzeltmeden sonra sizlerle paylaşıcaz bi de NOKİA SUPER SOUNDa gönderecez.kayıda girmeden bir süre önce gruptan ayrılan erdemin yolkuğunda en çok yorulan iki kişilik performans yapan toygan oldu.ama maşşalllah kardeşim hepsini bir kerede çaldı çıktı.özgür'e ne demeli bi kayıt lafını duydu bide kayıt bittii.maşşalllah maşşşalllah kadeşlerime.ya billur seslimiz dar geldi kıza kayıt odası sığamadı taştı şerefsizim.bi ben biraz tırstım galiba başta bi kedi yavrusu gibi çaldım ama canım kardeşlerimin gazıyla kendime geldim.7,5 saatin ardından bize kalan güzel olduğuna inandığımız her notasında her birimizin emeği olan ilk çocuğumuz "ZOR",bide 1.5 küsür ay sürecek yüksek volüme bağlı baş ağrısı oldu.varsın olsun biz besteyi yaparken olduğu gibi kayıttada çok eğlendik.umarız beğenirsiniz.....ufak tefek bir kaç ekleme ve sonra huzurlarınızda ZOR.

ps:kayıt boyunca teknolojinin gözünü çıkaran bizede vay anasını adamlar yapmış dedirten,midasın kulaklığına teşekkür ederiz

Geri