Nükleer Başlıklı Kız

hayatımda ilk kez tatil yapıcağıma üzülüyorum.konser olsa çalsak eğlensek kardeşlerimle.neyse sabır 2,5 ay çabuk geçer.NE YOKSA HALA BİZİM BESTEYİ DİNLEMEDİNİZMİ!!!! e siteye tıklayın o zaman..

bestenizi kutu'da calısırken dinlemiştim ama o zman sözleri tam olarak seçememiştim ama güzel olmus ben begendim ama vokal biraz daha önde olsa cok daha güzel olur bence

cok basarılar

erd demiş ki:
Arkadaşlar bugüne kadar NüKLeer BaŞLıKLı KıZ grubuyla beraber çok güzel günler geçirdim, harika tecrübeler kazandım.Bütün bu güzellikler için bütün N.B.K grubuna, yani canlarım kardeşlerim Toygan'a, Berkay'a, Billur'a ve de Özgür'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum
Ayrıca bugüne kadar bizleri destekleyen, bana moral veren herkese tek tek teşekkürler.....

Ama herkesin hayatında dönüm noktaları, kritik kararlar almak zorunda olduğu dönemler vardır...Ben de bu dönemlerden birisini yaşadım ve bir karar aldım.

Çok üzülerek söylüyorum ki artık NüKLeeR BaŞLıKLı KıZ grubuyla çalışamayacağım.İçinde bulunduğum hayat şartları ve isteklerim, okuluma daha fazla eğilmemi gerektirdi ve bu nedenle önümüzdeki sezondan itibaren bu muhteşem grupla bir arada olamayacağım...

Fakat bundan sonra gerek evde solo çalışmalarımla gerekse bir N.B.K fanı olarak müzikle alakamı hep devam ettireceğim....(fan olarak soğutmayacağım sadece destek anlamında kullandım :p :D)

Albümü olan bir grupla çalışmıştım diyebileceğim ileride bunu da hissediyorum, biliyorum....bu başarı dolu gruba benden sonra da başarılar, canlarım kardeşlerim hep yanınızdayım..!!! topunuzun hastasıyım !!!

niye ayrıldın la bebe 8O valla şok oldum erdem sensiz bu grup biter artık :D şaka tabikide (çok korktunuz dimi gerçek diye :D ) ORTAAM SEN NE DİYİ AYRILDIN GRUPTAN VALLA SENİNG YAPTIINING HADDİ HESABI YOK AMMA NABALIM EVDE DAHA İYİSİNİMİ YİYON HERGÜN ETLİ SUCUKLU YEMEKLER YEDİRMİYOLARMI SANA :D :D :D
erdem umarım herşey istediğin gibi olur ORTAAM

beste çok güzel olmuş ilk defa dinliyorum sizi ve artık bende bir NBK fanıyım :)

:D ulan fatih reklam adamsın...neyse benim olayım değil önemli olan...
Önemli olan şimdi beste..herkes besteyi dinlesin de beste hakkında yorumları görelim şöyle bi.....

hadi millet dinleyin besteyi, verin oyları nokiasupersound.da......

Arkadaşlar, besteniz gerçekten çok güzel olmuş, ellerinize sağlık. İlk konserinize bizim konserimizde çıkmış olmanız, büyük övünç kaynağı, bununla gerçekten gurur duyuyoruz...
Erdem'e de, yine-yeni-yeniden, hayatında başarılar diliyoruz, umarız her şey dilediği gibi olur...
Yolunuz açık olsun arkadaşlar, hiçbir engele takılmayın...
:)

cocuklar super olmus beste!
kardesim soylemeye basladı bile sizin parcayı...

askım seni aricam simdi
gorusuruz cocuklar.
(kulaklarım NBK nerde diyor, calın artık bende geliyim!)

-Alcohollica- demiş ki:
bestenizi dinledim gerçekten çok hoş nokia içinde nerden oy verebiliceğimizi belirtirseniz destek olmak isteriz başarılar :twisted:

öncelikle beğendiğinize çok sevindik ve çok teşekkür ederiz :) .. nokiasupersound'a henüz parçamızı koymadık... zaten oylama henüz başlamadı 30 ağustostan sonra başlicak yani başvurular bittikten sonra.. biz de bu hafta içi parçayı nokia.nın sitesine koymayı planlıyoruz... oylama zamanı başladığında www.nokiasupersound.com'dan bize oy verebilirsiniz...
destekleriniz için şimdiden çok çok çok teşekkür ederiz :) ... her türlü gelişmeyi sizlere burdan da, kendi web sitemizden de duyurcaz ..

görüşmek üzere .. sevgiler & saygılar .... N.B.K. :twisted:

Arkadaşlar bestenizi çok beğendim. Tebrik etmek istedim özellikle vokaliniz guano apes tarzı iniş ve çıkışları yumuşalık ve sertlik arasında giden vokalleri başarıyla gerçekleştirmiş. ona da özel tebrikler..... :p

forrock,Alcohollica,cilekessh,RunRabbitRun,flowerbedly :D ,çok teşekkürler yorumlarınız için. nokiasupersound da desteklerinizi daha besteyi göndermeden hissetmek mutluluk verici.oy verme olayı başlıyınca şekerim billurumun da dediği gibi gerek burdan gerekse web sitemizden bas bas bağırıcaz. :D

May the NBK be with you...

(hoooogh hooooghh I'M your father nükleeer başlıklı kız hooooghhhh) sevgiler DARTH VADER :twisted:

nbknokia.jpg

arkadaşlar ben sizi boluda izleme fırsatı buldum gerceten playlist iyi daha jok iskin ve pj harvey şarkıların afazla yer veririseniz ii olur bide janis joplin bu arda zor da ii bir şarkı olmuş
bu arda billur u bida ha izlemek beni gerçekten mutlu edecektir

dreamon demiş ki:
arkadaşlar ben sizi boluda izleme fırsatı buldum gerceten playlist iyi daha jok iskin ve pj harvey şarkıların afazla yer veririseniz ii olur bide janis joplin bu arda zor da ii bir şarkı olmuş
anıcağınız tam bir saat sizi dinleyip gercek ten eğlen dim

dreamon demiş ki:
dreamon demiş ki:
anıcağınız tam bir saat sizi dinleyip gercek ten eğlen dim
billuruu vokali eşliğin de davul çalmak gercek ten müzikal anlamda beni tatmin ederdi

dreamon eyvalllah boluya yine geliceğimizi daha öncede söylemiştik umarız yine eğlenirsin.müzikal tatmin konusuna gelince inannın o tatmini biz sizin adınızada yaşamaya gayret ediyoruz.teşekkürler.

gelelim esas konuya;

"BU GÜNDEN İTİBAREN RESMEN NOKIA SUPER SOUND'DAYIZ...."

:twisted: :twisted: :twisted:bekleriz..........

arkadaşlar bestenizi dinledim kardeşim bana abi işiniz dahada zorlaştı işte benim fawori grubum gel dinle dedi :) sizi dinledim we kardeşime hak werdim :D yakında bizim bestemizide oralarda bir yerlerde görebilirsiniz :D yarışma için başarılar diliyorum umarım herşey istediğiniz gibi olur yolunuz açık olsun :)

RunRabbitRun ,10Kaplangücü , dreamon , s_i__n yaptığınız güzel yorumlar için çok teşekkürler :) ... rint , umarım sende bi gün bizi canlı dinleme fırsatı bulursun ve ismimizi beğendiğin gibi performansımızı da beğenirsin umarım :) ama eğer bestemizi dinlemek istersen www.nokiasupersound.com'a girip orda bizim adımızı çift tıklaman yeterli :D ...

herkese sevgiler & saygılar .... N.B.K :twisted:

Geri