Nükleer Başlıklı Kız

Arkadaşlar doğum günü kutlamaları ve bestemizle ilgili beğeni msjları için tekrardan herkese çok teşekkür ederim :) .. valla Bolu çorbası: emre,kubi,ışıl ne yalan bende çok ösledim Bolu'da konser vermeyi,Bolu'da ki ortamı.. inşallah en kısa zamanda geliris de şöle hepberaber bi coşup , eğleniriz :) .. hepinize booolcana sevgiler & saygılar...

N.B.K :twisted:

darklordum demiş ki:
Hehehe, parça güzel insanlar güzel. Hele Bolu'ya geldiklerinde daha da güzel. Konser planları herzamanki gibi devam. Bizde özledik artık bi görüşmek lazım sanırım.

Başkaşeyleri de hatırlıyorsunuzdur. Aynı gece çıkmıştınız. Ama dinleyemediniz sanırım.
!!!Reklama son!!

Doğum günün kutlu mutlu ola. Billur Hanım :)

Bolu çorbası :Emre , Kubi ,Yışıl

heyt kardeşlerim!çok sağolun.gelicez gene boluya :D biz boluyu çok sevdik."zor"u ilk kez boluda çalmıştık uğurlu geldi bize.en kısa zamanda görüşmek üzere :D eyvallah..

son olarak bayram sonrası yediğimiz şekerlerin etkisiyle. :twisted:konser monser yardıracaz!....sitemizdede yenilikler ve süprizlerle görüşmek üzere...........

önümüzdeki ilk konser tarihi belli oldu.5 KASIM PAZAR TUNALI BİZİZ BAR.ayrıntıları ilerliyen günlerde duyurucaz.gelelim esas konuya.bu konserle "NÜKLLERBAŞLIKLIKIZ"resmem yeni sezona gecikmelide olsa başlıyor.gerek aramıza yeni katılan EGE kardeşimizin,gerek repertuardaki yenilikleriyle N.B.K nın görücüye çıktığı bi konser olucak.biz sahneyi çok özledik!...umarız herkez için keyifli bir organizasyon olur :D

gelelim esas konuya2:yeni sezona başlamamız biraz geciktiği için hem kendimizi affettirmek hemde üzerimizdeki uyuşukluğu atmak için beste çalışmaları arasında http://www.nukleerbasliklikiz.com/ sitemizi baştan aşağıya elimizden geldiğince yeniledik.geçen sezon kullandığımız grafik ilustrasyonlarıda yeni sezona girerken biraz değiştirdim.sizlere kaliteli müzikle beraber kaliteli görsellerde sunmaya çalıştık...hem kulağa hem göze hitab edelim istedik.umarız beğenirsiniz.....

bide son olarak NOKİA SUPER SOUND'un taaa istanbuldan gelip bizi çekerek DREAM TV'de yayınladığı tanıtım görüntüleri vardıya!işte seyredemeyenler için onuda siteye koyduk.valllaha inanmayan baksın siteye.yanlız hepimiz kendimizi tanıtıp yarışmayla ilgiili yorum yapmamıza rağmen TOYGAN'ın tanıtımını vee konuşmasını yayınlamamışlar.biz bi anlam veremedik.çok ta güzel yorumları vardı toyganın!DREAM TV tanıtımı dediğimiz gibi sitede.........iyi seyirler

KARŞINIZDA TAM KADRO NÜKLeeR BAŞLIKLI KıZ!
NBK_SAHNE_.jpg

MAY THE N.B.K BE WITH YOU!...... :twisted:

ben tanıtımdan umudu kesmiştim tam zamanında yetişti valla :) site çok güzel olmuş özgür ve berkay abinin eline sağlık.yeni sezon umarım iyi gelir size,yeni demolar,konser kayıtları bekliyoruz. son olarak da forum-blog bölümünde sitemiz rockextra.com'a da yer ayırdığınız için teşekkür ederim.

Selamınaleyküm ağalar....:D Ne zamandır modemim sağolsun internet ortamından uzak kalmıştım..Herkes Billur'un doğum gününü kutlamış ben de eksik kalmayım her ne kadar geç de olsa iyiki doğdun billur..... :D

Dream Tv kayıtlarını izledim çok güzel olmuş ama Toygan'a yer vermemelerine üzüldüm açıkçası... :evil:

Ev çalışmalarında benim yerime de çilli kız yeyin emi :D en kısa zamanda görüşmek üzere şekerler....kendinize iyi bakın :)

Temiz bir dünyada eşit, özgür ve kardeşçe yaşanacak günler var..

Demokrasinin egemen olduğu savaş ve çatışmaların son bulduğu güzel günlere ulaşmak dileğiyle..

Mutlu bayramlar..

Evet..
Öncelikle mutlu bayramlar herkese :)
Sİtemizi yeniledik pekte güzel oldu, berkay da zaten haberini yazmış buraya..

Bir husus var canımı sıkan sitedeki tanıtımda (NSS) toyganın konuşmasına yer vermemişler, oysa aramızda tek seferde konuşup bitiren bir o vardı, çokta güzeldi konuşması... anlam veremedik. ama çok üzüldüm şahsen..

5 kasımdaki konsere bekliyoruz...

(bi garibim bu gün...)

gitaristimiz kardeşimiz"TOYGAN"ınmız hafta sonu belini incitti! :( burdanda geçmiş olsun diyelim kardeşimize.(dikkat et kendine lazımsın bize)......

bu arada 5 kasım biziz konserinide bir hafta sonraya ertelettik.bir kaç güne afişiinide buraya koyarız.konser 12 KASIMa ertelenmiştir.

may the N.B.K be with you!... :twisted:

bravo

kutlarim ihsallah birinci olursunuz artik az kaldi basarilar artik yeni besteler konserler vs. vs. bekliyoruz gecmis bayraminiz mubarek olsun cok gecti ama olsun heeehueh site cok guzel olmus hosting cok kiziyodur harbiden bu kadar seveniniz olmasida kolay degil tabi

Site gayet şık olmuş,NSS'de ilk40'taymışsınız,özgürün msninde gördüm.Tebrikler arkadaşlar.Umarım en iyi yere gelirsiniz.

Bolu da sizi çok özledi,ramazan da bitti.En yakın zamanda bekliyoruz.Sizleri çok özledik walla

Arkadaşlar, nss'de 40'a kalmışsınız. Diğer kalan Ankara'lı gruplara da yazdığım gibi gurur duydum Ankara'lı ve bir Ankara grubunun üyesi olarak.
Tebrik ederim ve başarılar dilerim.

çoook sağolun arkadaşlar..destek veren herkese çok teşekkür ederiz=)...darısı ilk 10'a inşallah =) ... bu arada tabii ki yeni beste ve konser haberlerini çok kısa bir zaman sonra burda görebiliceksiniz.... hem de çok yakında :) ... hepinize bolca sevgiler & saygılar =) ....

N.B.K :twisted:

ilk 40'a kalmamızda bizi destekleyen herkeze sonsuz teşekürler(sağolun be) :D yarışma biraz fazla uzadı ama artık az bir zaman kaldı.umalımki ilk 10 içinde burda size teşekkür ediyor olalım.haftaya konser de,bize oy veren herkeze"ZOR"u canlı canlı çalarak daha anlamlı bi teşekkür etmeyi planlıyoruz........... :D :D :D :D :D :D :LOL: e hadi buyrun. :D :D :D

Geri