Pinhani

Her gün mutlaka albümü baştan sona 1 defa dinliyorum. Bazı parçalar varki bir kaç defa başa alıp dinlediğim bile oluyor. Aslında doğrusunu söylemek gerekirse duygularınızı çok güzel yansıtmışsınız parçalarınıza. Başarılar diliyorum. ;)

klip çekildi mi, çekildiyse hangisine bilen var mı, pek takip edemedim şu son sıra..
bence klip ilk mesajımda da dediğim gibi tam bir bahar şarkısı olan "yıldızlar"a gelmeli..

dün yolculuk esnasında orduda yerel bir radyoda dön bak dünyayı duydum çok sevindim,sonrasında petek dinçöz çaldı ama olsun mutlu olduk (=

Sitenizden şarkıları yeni indirdim ve dinledim.Çok beğendim.Albümü en yakın zamanda alacağım.Albümde en çok ''ben nası büyük adam olucam'' şarkısını merak ediyorum.

''İstanbul'da'' çok hoş bir parça olmuş bu arada.Ellerinize sağlık.

Başarılar.Kolay gelsin...

dream tv'deki programlardan teklif gelmedi mi ya da siz teklif götürmediniz mi canlı yayına katılmak için vs. ?
canlı performansınız hala olmadığı için insanlar pek fazla duyamıyor.
özellikle kanımca kulaktan kulağa yayılıyorsunuz yani dinleyen kişi 3-4 arkadaşına iletiyor adınızı ve böylelikle kitleniz artıyor ama bu durumda da zaman alacak.
canlı yayın vs. daha yararlı olacaktır.

DaRkNeSsCeM demiş ki:
dream tv'deki programlardan teklif gelmedi mi ya da siz teklif götürmediniz mi canlı yayına katılmak için vs. ?
canlı performansınız hala olmadığı için insanlar pek fazla duyamıyor.
özellikle kanımca kulaktan kulağa yayılıyorsunuz yani dinleyen kişi 3-4 arkadaşına iletiyor adınızı ve böylelikle kitleniz artıyor ama bu durumda da zaman alacak.
canlı yayın vs. daha yararlı olacaktır.

tvdeki sözünü ettiğiniz programlar için akın eldes'in il dışından gelmesini bekliyoruz. o geldiği zaman programlara katılacağız. programlardan teklifler var. umarız açıklama sizin icin yeterli olmuştur. sevgiler. :)

Sabırsızlıkla sizi izlemeyi bekliyorum. Albümü iki gün önce aldım çok hoşuma gitti defalarca dinliyorum istanbulda,dön bak dünyaya şimdiden favorim bunlar. :)

Pinhani hmm farkı ne diğer soft rock gruplarımızdan hiç bir şey. Vokalistinin ses rengi iyi, şarkıların bazıları güzel ama genel itibariyle ortalama. Ben Akın Eldes ismini duyunca çok daha fazla bir şey bekledim belki ama yok.

İyisiniz arkadaşlar barlarda,festivallerde filan çalarsınız bir süre umarım takatınız olur 2. ve sonraki albümleride yaparsınız. Kusura bakmayın son yıllarda ülkemizdeki soft rock piyasasında sizi diğerlerinden ayıran bir şey yok. Vay be olağanüstü değil onun yerine oofff gene mi.

songlessbird demiş ki:
Pinhani hmm farkı ne diğer soft rock gruplarımızdan hiç bir şey. Vokalistinin ses rengi iyi, şarkıların bazıları güzel ama genel itibariyle ortalama. Ben Akın Eldes ismini duyunca çok daha fazla bir şey bekledim belki ama yok.

İyisiniz arkadaşlar barlarda,festivallerde filan çalarsınız bir süre umarım takatınız olur 2. ve sonraki albümleride yaparsınız. Kusura bakmayın son yıllarda ülkemizdeki soft rock piyasasında sizi diğerlerinden ayıran bir şey yok. Vay be olağanüstü değil onun yerine oofff gene mi.

çok farklı ve olağanüstü bişey yapmak isterdik. kısmet değilmiş. düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Bir şey değil , bu arada Seni Bana Anlatırlar'ı dinlerken birde Ozzy Osbourne - Mama I'm Coming Home aklıma geldi benzemiş ama taklit değil kesinlikle başarılar.

Geri