Nora (Alternative/Metal) - Ankara

şarkınızı dinledim abi süper olmuş daha bundan iyisi şamda kayısı :) helal size sağolun destekleriniz için yeni besteleri bende sana yollarım sende bi dinlersin Pyracantha'dan Desibel'e sevgiler SAYGILAR ...

arkadaşlar selamlar buradan herkese.pyracantha grubunda olmaktan çok mutluyum.zaten bu gruba girmeden öncede hepsinin arkadaşıydım şimdiyse grupta çalıorum.cem'e selamlar gruptan çıkmasına üzüldüm ama sevindimde:).yeni bestelerle tekrar pyracanthayı sahnelerde görebilirsiniz artık...

saygılar...

MERT

infradark_lead_guitarss demiş ki:
ya bişey sölicem arkadaşlar şarkinizi daha yeni dinledim ama sanki kargonun "arabic fahişe" isimli şarkisiyla tek farki sözleri we birkaç yeri gibi geldi .. başarilar..

sevgili emre birgün konurda karşılaşırsak ikisinide çalarım sana karşılaştırırsın normal ritimler bütün şarkılarda hemen hemen aynıdır 2 perde yukarıya kayarak çıkılan ritimler ki bu ritimleri evanescence lacuna coil gibi büyük gruplarda bile görebilirsin ana riff te ise sadece tek bir nota tutuyor onun dışında şarkının bütün hatları birbirinden farklı konserimiz olduğunda gelir dinlersin izlersin bir daha yorum yaparsın görüşmek dileğiyle SAYGILAR ...

Arkadaşlar şuanda finallerimiz var eğer bir aksilik çıkmazsa finaller sonrası bir konser vermeyi ve kayıta girmeyi düşünüyoruz

Pyracantha - Anlatır Tekrar
Pyracantha - Son Defa

Uzun bir süreden sonra yeni bestelerimizi sizlere sunacağız bu bizi çok mutlu ediyor şuanda yeni beste çalışmalarına da başladık içimize sinen oldukça kayıta girip sizlerle paylaşacağız.Haberleri buradan ileteceğiz sizlere sevgiler SAYGILAR ...

PYRACANTHA

gelmezyımm =)
vokalınızın sesı sızın ensturmana hakımıyetınız en azından ruhsuz kadındakı ruhunuz gercekten albumu olan bırcok grupdan ıyısınız fınaller sonrasında konserlerınıze devam etmenıze sevındım umarım oss sonrasında ankaraya geldıgımde bı konserınıze katılırım kımbılır onun oncesınde sız gelırsınız ıstanbula huzurla kalın dıledıgınız hersey sızlerle olsun... =) bu arada grubun adıda cok farklı bısıymıss vıkıpedıadan orendım tomurcuklu kucuk kırmızı seyler guzellermıs ; ates dikeniii...
hoşçakalın... =)

AnyDreams demiş ki:
gelmezyımm =)
vokalınızın sesı sızın ensturmana hakımıyetınız en azından ruhsuz kadındakı ruhunuz gercekten albumu olan bırcok grupdan ıyısınız fınaller sonrasında konserlerınıze devam etmenıze sevındım umarım oss sonrasında ankaraya geldıgımde bı konserınıze katılırım kımbılır onun oncesınde sız gelırsınız ıstanbula huzurla kalın dıledıgınız hersey sızlerle olsun... =) bu arada grubun adıda cok farklı bısıymıss vıkıpedıadan orendım tomurcuklu kucuk kırmızı seyler guzellermıs ; ates dikeniii...
hoşçakalın... =)

teşekkür ediyoruz herşey için tekrar ve tekrar sınavında başarılar dileriz istanbulda yada ankarada konserimiz olursa gelirsen çok seviniriz görüşmek dileğiyle ...

Mert ÖZTOP (Bass Gitar)

5 Mart 1986 da Ankara'da doğdu.Müzik yaşamına ilkokul dönemlerinde bass gitarla başladı.Çeşitli okul yarışmaları,beste yarışmaları,bar programı ve birçok grupda alt grup olarak çıktı.Genç yaşına rağmen gittiği her grupta vazgeçilmez eleman oldu.Piyasaya adını duyurmaya inferno adlı bir grupta yeni türkünün alt grubu olarak duyurmaya başladı.Şuanda Pyracanthada çalıyor.

Ekipman;
yamaha rbx 270j Bass Gitar
washburn xb126 Bass gitar

Dinlemekten Hoşlandığı Tarz;
Death Metal

EmilioDeCarro demiş ki:
AnyDreams demiş ki:
gelmezyımm =)
hoşçakalın... =)

teşekkür ediyoruz herşey için tekrar ve tekrar sınavında başarılar dileriz istanbulda yada ankarada konserimiz olursa gelirsen çok seviniriz görüşmek dileğiyle ...

saolun =) ben teşekkurlerımı sunarım başarılar...

Lacey demiş ki:
peki yeni parçalar hazır olunca indirebilicez di mi ?

elbetteki indirebileceksiniz kayıta girdikten sonra sizlere buradan rapid linklerini vereceğiz ayrıyetten myspace anatolianrock gibi sitelerden de dinleme imkanınız olacaktır görüşmek dileğiyle sevgili Lacey SAYGILAR ...

Geri