Rocka (Hardcore - Numetal) - Ankara

abi sağlam grubsunuzz.... helal olsun basçı çok ii işallah ii yerlere gelirsiniz başarılarr. :twisted:

lostin1289mt demiş ki:
açıkçası gelecek tepkiden korkmadım değil yazarken.senin bu güzel ve sakin değerlendirmen için de ben teşekkür ederim..şunu belirtmeliyim ama:bahsettiğim samimiyet şarkılardaki samimiyet değildi,ilerdeki satırlarda bahsettiğin şeylerdi,o konulara da değinmişsin zaten.fakat roxy de finalde çalan bir grup olarak açıkçası sürekli haksızlık olduğu konusunda yazılanlar ve söylenenler bizi de rahatsız etti.
kendine güvenle havalarda gezme arasındaki farkı gösteren bu yazın için de tebrik ederim seni :) insanların grubu ve müziğini kendine yakın bulması bunun gibi şeylerle mümkün olabiliyor. sanırım hem kendi sayfalarınızda(kendinizle ilgili yani) hem de başkalarının sayfalarında(başka gruplar ve yaptığı işlerle,geldiği noktalarla ilgili) daha ılımlı bir tavır takındığınızda çok daha sevilir ve dolayısıyla iyi yaptığınıza inandığınız işi daha fazla insanla paylaşma imkanına sahip olursunuz,potansiyel dinleyicileri kaybetmezsiniz(diye düşünüyorum(?)bilmiyorum tabi..). umarım hedeflediğiniz noktalarda görürüz sizi.iddialı playlist i de merak etmedim değil :) bir "numetal-hardcore tutkunu" olarak :) başarılar tekrar.

tekrardan dileklerin için teşekkür etmek istiyorum...ii olan her gruba,kaliteli yapılan en azından kaliteli olarak düşünülerek yapılan her müziğe saygım var...roxy'ye giden her grup için laf atmamıştım ama hakikaten hak etmeyen veya yarışmada birinci olsa bile gelecekte hiçbirşey yapamayacak,.tamamen ticari açıdan düşünülmüş işler seçildiği içinde hayal kırıklıklarım var...

neyse bu konular uzar gider yeniden teşekkür ederim yorumların için..kendine ii davran...selametle :)

sevgili ROM üzülmene gerek yok sağlam müzik yapıosunuz elbet sizinde kıymetinizi bilecekler siz elinizden geleni yapıyosunuz kaç kere grup dağılmaktan geri döndü eleman değişiklikleri fln oldu cemden biliorm hepiniz çok sıkıldınız çok yoruldunuz gelen yorumlar salak saçmaydı destekleyici yorumlar sizleri güçlendirdi amaç bir müzisyen olarak yada bir birey olarak değil bir grup olarak yola devam etmekti şuanda bunu sağlamış gözüküosunuz ki benim açımdan sağladığınızı düşünüyorum daha karşınıza kimler neler çıkacak ne yorumlar yazacaklar bok atacaklar sizi çekemeyenler olacak malesef herzaman herkese bişi beğendiremiosun beğendirdiğin zaman 1 numara oluosun beğendiremezsen silip atıolar siz grup elemanları olarak böyle azimle çalışın edin bok atarlarsa atsınlar en azından sağlam müzik yaptığınızı siz biliosunuz bizler yani rocka yı destekleyenler biliyor grup elemanlarını tanımıorm sadece senin ismini duydum cem de kardeşim ve grubum da bassçı olarak göreve alıo eğer diğer elemanlar da sizin gibi azimliyse ve görevini en iyi şekilde yerine getiriyor ise sizi kimse tutamaz durduramaz demektir bide şeye ilk başta çok kızmıştım açık konuşiim roxy yalan oldu rocka yı dağıtıorz allahtan dağıtmadınız harbi çok büyük tepki alırdınız yani eğer bi insan ki bu ben oluorm sabah uyanır uyanmaz ayılmak için güzel bir bass solosu ve insana gaz verici bir ses duymak istiosa rocka - kır kapıları şarkısını dinlemeli diyorum ve önceden attığım başarılar mesajını altını çize çize tekrarlıyorum başarılar arkadaşlarım herzaman yanınızdayım ...

EmilioDeCarro demiş ki:
sevgili ROM üzülmene gerek yok sağlam müzik yapıosunuz elbet sizinde kıymetinizi bilecekler siz elinizden geleni yapıyosunuz kaç kere grup dağılmaktan geri döndü eleman değişiklikleri fln oldu cemden biliorm hepiniz çok sıkıldınız çok yoruldunuz gelen yorumlar salak saçmaydı destekleyici yorumlar sizleri güçlendirdi amaç bir müzisyen olarak yada bir birey olarak değil bir grup olarak yola devam etmekti şuanda bunu sağlamış gözüküosunuz ki benim açımdan sağladığınızı düşünüyorum daha karşınıza kimler neler çıkacak ne yorumlar yazacaklar bok atacaklar sizi çekemeyenler olacak malesef herzaman herkese bişi beğendiremiosun beğendirdiğin zaman 1 numara oluosun beğendiremezsen silip atıolar siz grup elemanları olarak böyle azimle çalışın edin bok atarlarsa atsınlar en azından sağlam müzik yaptığınızı siz biliosunuz bizler yani rocka yı destekleyenler biliyor grup elemanlarını tanımıorm sadece senin ismini duydum cem de kardeşim ve grubum da bassçı olarak göreve alıo eğer diğer elemanlar da sizin gibi azimliyse ve görevini en iyi şekilde yerine getiriyor ise sizi kimse tutamaz durduramaz demektir bide şeye ilk başta çok kızmıştım açık konuşiim roxy yalan oldu rocka yı dağıtıorz allahtan dağıtmadınız harbi çok büyük tepki alırdınız yani eğer bi insan ki bu ben oluorm sabah uyanır uyanmaz ayılmak için güzel bir bass solosu ve insana gaz verici bir ses duymak istiosa rocka - kır kapıları şarkısını dinlemeli diyorum ve önceden attığım başarılar mesajını altını çize çize tekrarlıyorum başarılar arkadaşlarım herzaman yanınızdayım ...

forumda başlığımız açıldıktan beri bize gerçek ve en sağlam desteği verdiğin için öncelikle çok teşekkür ederim...bir şeye en azından senin için açıklık getirmek istiyorum şu dakkadan sonra...grubun dağılma aşamasındaki ana neden aslında roxy falan deildi...roxy sadece olayı tetikleyen bi' olaydı...ki sorun çok basit bir şekilde çözüldü...bunun için bende mutluyum :) grup elemanları olarak herkesin görevini ii bi' şekilde hatta fazlasıyla çalışarak yaptığına adım gibi eminim...şuanki grup içi arkadaşlağımız,birbirimizle arkadaşlaığımız son derece iyi...yeni bir arkadaşımızda katıldı aramıza...bildiğin gibi klavyecimizde oldu -ki Berkay sadece kalvyede kalmıyo pad ve turntable'da da parçalarımızın altyapısını geliştirebilecek yeteneklere sahip bir arkadaşımız-

cem'e kardeşim diyen biri benimde kardeşimdir bu dakkadan sonra...desteğin için sonsuz teşekkür...PYRACANTHA'ya başarılar...zaten senin gibi bi' eleman ve işin içinde Cem'de varsa o grup illaki başarılı olacaktır... ;)

çok yakında arkadaşım...çok yakında... ;) ..............................

EmilioDeCarro demiş ki:

çok saol emre walla duygulandım ne diyim...

walla raven'dan kaya bey mesaj atmış bende kaydınız war bana özgeçmiş yollayın başwurunuzu yapayım diye bende hiç çekinmedim özgeçmiş yollamakta eminim ki grup elemanları da bu konudan hoşnut kalacaklardır...

Kalırlar kalırlar :D berkay ne tepki verir bilmemde :D (tahminim hic bi tepki vermez :twisted: )özellikle halil pasam cok sevinecektir bu ise. bizde bi taraflarımızı kaldırıp biseyler yapabilsek ii olcaktı ama. neyse... hadi hayırlı olsun...

Saygılar...

slaughter demiş ki:
Kalırlar kalırlar :D berkay ne tepki verir bilmemde :D (tahminim hic bi tepki vermez :twisted: )özellikle halil pasam cok sevinecektir bu ise. bizde bi taraflarımızı kaldırıp biseyler yapabilsek ii olcaktı ama. neyse... hadi hayırlı olsun...

Saygılar...

halil paşa zaten direk gaz ne dersen "yapalım abi edelim abi tamamdır abi" sizde yaparsınız abi ne olcak sanki

:D :D :D :D :D :D :D :D :D zuahahhahahahahahahaaa

katılak a.q.....onada katılak... :D :D :D üstteki muhabbet çok sağlam olmuş.... :D :D :D :D

hem ii olur cem yapak böle bişey :D :D :D (boş kalmasın bari)

kaya'da bizi iii tuttu valla :D :D :D

mete kardeş sende iii tanımışın beni ;) ;)

bu arada berkayında canı8na minnet çatırmayın ;) ;) hem orası onun mekanı...arkadaşlarının karşısına böle sağlam bi' grupla çıkmak ona gaz verir ;)

bu arada mete 8 temmuz'dan sonra dağıtıyoruz ankara'yı haberin ola...herkes ii çalışsın parçalara...bar grubu nasıl olacak görecekler :p :twisted: ;)

o bu deilde biz bittik olum mete :) :) artı bizi dinleyenlerde bitti ama sonunda sürprizi yapınca millet kafayı sıyıracak benden sölemesi... :) :)

-ROM- demiş ki:
bu arada mete 8 temmuz'dan sonra dağıtıyoruz ankara'yı haberin ola...herkes ii çalışsın parçalara...bar grubu nasıl olacak görecekler :p :twisted: ;)

o bu deilde biz bittik olum mete :) :) artı bizi dinleyenlerde bitti ama sonunda sürprizi yapınca millet kafayı sıyıracak benden sölemesi... :) :)
Hadi bakalım beyler dagıtacaz tabi ortalıgı millet bar grubu gorsün tabi yazık :D Bu arada sadece siz mi bittiniz olm ben ne b.k yiyim :LOL:

-ROM- demiş ki:

olum ne 8i ne temmuzu nooluyo laayn

PuNky601 demiş ki:
-ROM- demiş ki:

olum ne 8i ne temmuzu nooluyo laayn
Mete suanda Aydında 8Temmuzda donecek.Onun için 8inden sonra Cem :twisted:

Geri