Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
paranoya tekrar biralemde çıkmalı mı?

Eğer öğrencilerin eğlenebileceği ender mekanlardan biri olan malum yerde müşteri artışını fırsat bilerek büyük biranın satışını durdurup bir kutu kola büyüklüğündeki birayı 5ytl den satmaya başlayan bir yerde tekrar çalmak isterlerse Paranoya bilir. saygılar hörmetler :twisted:

arkadaşlar yeni demoyu indirdim ama ne yalan söylim kadirin sesi daha uygun olurdu die düşünüyorum! ama yinede güzel olmuş elinize sağlık. bu arada izmir yanıyor! izmirden sıcak sıcak selamlar... :D

uzun bi aradan sonra merhaba!!!öncelikle Emrah PARANOYA ya hoş geldin...umarım en kısa zamanda görüşürüz...
çok yoğun bir iş temposu içinde müzikle iştigal ne varsa zaman yaratıp uygulamaya geçiriyorum...
ayrıca bu çalışmalar ciddi anlamda müzik konjektürümü geliştirmektedir.çünkü çok sağlam insanlardan müzik üzerine akademik boyutta bilgiler ve şan eğitimi almaktayım...
öte yandan eylül başı gibi sivasta olmayı planlıyorum ( herhangi bir aksilik çıkmadığı takdirde )
kendinize iyi bakın...
özel not : bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan arkadaşlar ; en kısa zamanda vizyonlarını genişletsinler... ( forumu tekrar okuduğumda çok gereksiz göndermelerin olduğunu farkettim , bundan sonra daha bi düşünerek yazın rica ederim )

Re: paranoya tekrar biralemde çıkmalı mı?

Thunder1 demiş ki:
Eğer öğrencilerin eğlenebileceği ender mekanlardan biri olan malum yerde müşteri artışını fırsat bilerek büyük biranın satışını durdurup bir kutu kola büyüklüğündeki birayı 5ytl den satmaya başlayan bir yerde tekrar çalmak isterlerse Paranoya bilir. saygılar hörmetler :twisted:

slm :D adamım biz zaten o işe amatörce yaklaştık we sende bazı şeylerden haberdar deilsin anlaşılan

biz orayı zaten sırf bizi dinlemeye gelen o azgın kalabalık için bıraktık biz o yere zaten baskı yaptık bira fiyatlarını artırırsanız insanları kazıklarsanız bırakırız dedik we sırf onların bu tawrından dolayı bıraktık.

sonra ne oldu?? bizi hakkaten dinleyen kişiler oraya birdaha ayak basmadı bazılarıda o yeri destekler bi biçimde fiyatlara aldırmadan tekrar gitmeye başladı tabiki o eski tadı bulamayınca o mekanda sinek awlamaya başladı..orası siwasta tek mekan olduğu için adamlar bunu kullandı..sanki öğrenci oraya gitmeye mahkummuş gibi dawrandılar.bu da onlara fena patladı her cumartesi en az 100 kişiye alışık olan mekan bir anda 40-50 kişiye düşünce diğer gruplara laf atmaya başladılar ((((gerçi bira fiyatı maksimumdayken bile yani son çaldığımız gün yine adım atacak yer yoktu ama :D )))) biz bu potansiyeli 3.5 yıllık bir grup olarak we yanlızca istediğimiz müziği yaparak sağladık herkesin istediğini çalmayarak sağladık belli bir tarz yaparak sağladık onlarda her grubu bizim gibi zannetti :D

peki hiç bizim açımızdan düşündünmü hiç ???

orayı bıraktıktan sonra maddi anlamda iyi bir gelirimiz kesilmiş oldu..yani daha iyi sound elde etmek için daha kaliteli aletler alamadık bunun sıkıntısını bahar şenliklerindeki konserde yaşadım 2.sınıf aletlerle sahneye çıktım we hayatımın en kötü performansını sergiledim. ama işler artık eskisi gibi değil hatıra gönüle sahneye çıkmıycaz bir çıkarımız olduğu sürece çıkacağız sahneye. eğer bu işi ciddiye alıyosak profesyonel aletlerle sahneye çıkmamız gerekiyor işte o zaman sağlam bir grup olabiliriz tabiki bu aletlerin fiyatı 3-5 kuruş değil !!!

şimdi adamlar telefon açıp duruyolar gelin tekrar konuşalım diyolar eğer siz çıkmazsanız burayı restouranta çewircez diyolar canlı müziği iptal edeceğiz diyolar (tabi sözlerine ne kadar inanılır bilmem bize werdikleri sözlerin bir çoğunu tutmadılar )bizim koyduğumuz tepkiyi herkes koysaydı inanın bir daha orayla hayatta işimiz olmazdı...

hem ortada kesin bişey yok daha son konuşmayı yapmadık anlaşma falan yok yani ortada istediğimiz şartları ortaya sunarız kabul ederlerse dewam ederiz etmezlerse siwasta sadece konserden konsere görüşebiliriz artık... :D

Thunder1 demiş ki:
arkadaşlar yeni demoyu indirdim ama ne yalan söylim kadirin sesi daha uygun olurdu die düşünüyorum! ama yinede güzel olmuş elinize sağlık. bu arada izmir yanıyor! izmirden sıcak sıcak selamlar... :D

kadirin bu gruba gerçekten çok katkısı wardı bunu kimse inkar edemez bizim ona saygımız sonsuz...eray ile kadir çok farklı seslere sahipler ikisinin de farklı tarzları war şimdi tutupta kadir le erayı iki farklı we çok iyi sesi karşılaştırmanın bi alemi yok

fikirlerini bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz :D

bu arada size ufak birşey söyleyeyim bi bakarsınız herkesin çıkabileceğimizi düşündüğü yerden farklı bir yerde çalmaya başlarız !!!(alkollü bir yer) yani ortada kesin bir şey yok

s_i__n demiş ki:
Thunder1 demiş ki:

kadirin bu gruba gerçekten çok katkısı wardı bunu kimse inkar edemez bizim ona saygımız sonsuz...eray ile kadir çok farklı seslere sahipler ikisinin de farklı tarzları war şimdi tutupta kadir le erayı iki farklı we çok iyi sesi karşılaştırmanın bi alemi yok

fikirlerini bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz :D
reca ederiz :p

Thunder1 demiş ki:

arkadaşlar kadir ve eray arasında ciddi bir şekilde tarz farklılığı var.o yüzden ikisi arasında bir karşılaştırma yapmamız hiç sağlıklı olmaz.şöyle ki şu anda grup olarak aklımızdaki müzik tarzını tam olarak "vazgeçtim kendimden" ve "kurtulamazsın" adlı parçalara yansıtamadık.neden die sormayın çünkü bizde bilmioz :D dediğin doğru olabilir belki kadirin sesi bu parçaya daha ii gidebilirdi ama aklımızdaki müziği tam olarak yapabildiğimiz zaman erayın sesinin müziğe cuk diye oturacağını göreceksin. ayrıca antalya daha da bir yanıyor. antalyadan daha da bir sıcak sıcak selamlar!!!!

bende sivastan serin slmlar gönderiyorum 8)
sinan dediiin yeri buldum..mütişbirmekan...azda oranın yaparız reklamını..

feo nezaman geliyon ya?

ya bişi dicem erayın sesini ben niye teoman a benzetiyom :?
kadir zaten malum koray candemirin sivas versiyonu 8)
[/b]

misskoRn demiş ki:
bende sivastan serin slmlar gönderiyorum 8)
sinan dediiin yeri buldum..mütişbirmekan...azda oranın yaparız reklamını..

feo nezaman geliyon ya?

ya bişi dicem erayın sesini ben niye teoman a benzetiyom :?
kadir zaten malum koray candemirin sivas versiyonu 8)
[/b]

birkaç gün sonra sivastayım :D ayrıca abartmayalım lütfen erayın sesi teomana filan benzemiyo benzeyemez de!!! :D kırarım kafasını!!! yok öyle teoman filan. yadırgarım ben öyle şeyleri!!! :D

BATTLE OF THE BANDS" amatör rock müzik grupları yarısması düzenleniyor arkadaslar.gerci siz amatör deil profesyonelsiniz ama haberiniz olsun:D

ödüller ve katılım şartları için www.radyobogazici.net verilmiş.7 ekim tarih verilmiş,benden söölemesi,canınız isterse,bana kalsa ben gidene kadar siz de gitmeyin sivastan;)

maksat arkadasların işi olsun.offff sımardım ben.sivastan gece ayazı sevgiler...

ulan ben şu an sivastayım sizede ancan burdan ulaşabilir oldum telefonlarınız paso kapalı... yeni basçınız hıyarlı olsun ... saygılar sevgiler esenlikler...

Geri