Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
sinancım izledim youtube den görüntülerinizi.olay budur.grup budur.sivasta böyle işler yapılabiliyosa buralarda neler yapılır kimbilir?kardeş gruba başarılar.bekliyorum sinan ankaraya en yakın zamanda

s_i__n demiş ki:
pollux az konuşupta sağlam konuşan bir herif saolasın adamım zeus bize bir iş bağladı gidip gitmememiz bizim elimizde :)

Sinan siz bilirsiniz gitmek istersenız sadece haber verceksınız. umarım bi sorun cıkmazsa giderız hep bırlıkte ve Paranoya die bagırırız

yeni besteleri sabırsızlıkla bekliyoruz zaten bassçımız sizinle irtibata geçmiş baya bir önce izin vermeniz halinde Vazgeçtim Kendimden adlı parçanızı ( Paranoya ) grubunun ismini belirterek yorumlamak çalmak isteriz arkadaşlar hepinize tekrar kolay gelsin diyoruz sivasa sevgiler ...

EmilioDeCarro demiş ki:
yeni besteleri sabırsızlıkla bekliyoruz zaten bassçımız sizinle irtibata geçmiş baya bir önce izin vermeniz halinde Vazgeçtim Kendimden adlı parçanızı ( Paranoya ) grubunun ismini belirterek yorumlamak çalmak isteriz arkadaşlar hepinize tekrar kolay gelsin diyoruz sivasa sevgiler ...

hocam büyük onur duyarız. hatta bir şekilde o coverı kayda alabilirseniz dinlemeyi çok isteriz. size de kolay gelsin. başarılar

dlynch demiş ki:
sinancım izledim youtube den görüntülerinizi.olay budur.grup budur.sivasta böyle işler yapılabiliyosa buralarda neler yapılır kimbilir?kardeş gruba başarılar.bekliyorum sinan ankaraya en yakın zamanda

ceyhan çok sağol adamım ankara gelecez umarım en kötü ihtimalle şubatta ordayız yolunuz açık olsun djinnstylo ankaradaki kardeş gruba sewgiler

EmilioDeCarro demiş ki:

hakkaten onur duyarız

ben geldimm...

coook uzun zamandır foruma ugramıyodum 10 sayfa kadar bişeyler okudum ve konulara yabancı olmadıgımı fark ettim...
biralem olayına gelince bu onurlu duruşunuzu sonuna kadar destekliyorum...sivaslı esnaf zihniyeti yine karsımıza cıktı,"ulan mekan full zaten dur ne kadar gecirirsek kardır." zihniyeti...olay bar acmakla bitmiyor bu adamların kapasitesiyle mekanı işletme kapasiteleri birbirine cuk diye oturuyor...adamlar bu kulturlere yabancı zaten onun icin orda hersey para kazanmak demek..
neyse uzatmayayım..suan hafta sonları paranoya icin dolan yeni mekan da eglenmek cok güzel...orada ki ortamı görenler paranoya grubunun bu tavrının da ne kadar dogru oldugunu anlayacaklardır...ki kimseninde görmesi ya da anlaması gerekmiyor gerci böyle aile içi ortam super oluyor...herkesi opuyorum gıdıklarından:D

...

bu arada cumhuriyet forumundaki sacma sapan olay sinir uclarımda yanmaya sebep olmustur...
sadeece bizim gibiler hosgörülü bakıyor herseye ve herkese...ama bunları gördükten sonra kimseye hosgörü yok artık benden..

KANSIZ DEVRİM OLMAZ....

biralemmi ora nere biralem bıttı we sinan basta olmak uzre butun paranoya (yani biz) hepnızı kutluorum abi bıldıgımız bıse daha war yıne cagırcaklar bılıoruzz dimi!!

Re: ...

eMresTo demiş ki:
bu arada cumhuriyet forumundaki sacma sapan olay sinir uclarımda yanmaya sebep olmustur...
sadeece bizim gibiler hosgörülü bakıyor herseye ve herkese...ama bunları gördükten sonra kimseye hosgörü yok artık benden..

KANSIZ DEVRİM OLMAZ....

abi hiç sorma ya fıtık oldum resmen...

nolmuskı ya ne yazmıs.gecen gun sınan bana bısılerden bahsettı ama bulamadıgım ıcın okuyamadım.orkocum linki bana yollayabılırmısın

www.cumhuriyetforumu.com da paranoya konusu açılmış ordada istemnemeyen diyaloglar geçmiş forum yöneticileri önce kitledi forumu dahan sonrada o saçmalıkları silip tekrar açtı forumu okiicak bişii kalmadı ama site üniverstemizin forumu olduğu için ziyaret etmekte fayda var ....

Geri