Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
paranoya16pi2.jpg

afscw0.jpg

arkadaşlar sınırlı sayıda bilet basılacaktır en geç ayın biri gibi şatışlar başlayacaktır bilet bittiği taktirde içeri kimse alınmayacaktır bilet satış noktaları ayın birinden önce herkese bildirilecektir. saygılar sevgiler esen kalın :p
bunun dışında farklılıklarda düşünülmekte bu sadece tanıtım afişidir daha detaylı bilgilendirme yapılacak yeni afişte olacaktır ;)

Evet yarın aksam saat: 17.30da kültür merkezınde Winston Soft (paranoyanın ceyhansız burada devam ettiği grup)
Kültür amaçlı bır konser vericektir... :)

panik_431 demiş ki:
Damsız dedin kötü dedin. şimid ben Rockcı kızı nerden buluyum? :?

nikahlı hatun demedik içeri girer ayrılırsın sonra kızla çıkman sevgili olman gerekmez arkadaşın olsada olur :D ehehhehe

konser paranoyanın deil arkadaşlar zeus açıklamasını yapmış :p paranoya konseri yılbaşında ;)

bu arada sinan abi ben eren, sorularımı burdan soruyorum ki gene seni arayıp kontörümün dibine kibrit suyu dökmeyesin :D millet cevaplar burdan.

konserede gelemiyorum galiba yavuz çetin falanda çalarsınız kesin :) başarılar

Arkadaşlar çok geç oldu biliyoruz ama kusura bakmayın :)

Öncelikle Unistardaki performansınızdan dolayı tebrik ederiz, o curcunada pek sohbet edebilme imkanı bulamadık. İlk günkü aksiliklere rağmen çok başarılı bir performanstı. Yaptığınız tarzı en iyi şekilde yansıttınız. Kendinize iyi bakın, bi yerlerde yeniden karşılaşmak dilegiyle ;)

arkadaşlar yılbaşında bildiğiniz üzre biralemdeyiz sonrasında bir kaç yerde konser vereceğiz kesinleştikçe sizinle paylaşacağız bunlardan biri kütahya tarih ve yeri kısa bir süre sonra yazacağız............

ya ben de bu sene geldin sivasa. boyle faaliyetlerin olması güzel ama bunların daha da cok olmasını bekliyoruz.bende elektro gitar falan calıyorum umarım paranoya gibi bir grup kurarak iyi işler cıkartabilirim.paranoyaya tebrikler daha cok faaliyet istiyoruz.

jpmelih demiş ki:
ya ben de bu sene geldin sivasa. boyle faaliyetlerin olması güzel ama bunların daha da cok olmasını bekliyoruz.bende elektro gitar falan calıyorum umarım paranoya gibi bir grup kurarak iyi işler cıkartabilirim.paranoyaya tebrikler daha cok faaliyet istiyoruz.

çok teşekkürler böyle faaliyetler olabilmesi için öğrencilerin sürekli desteklemesi gerekir yılbaşında herşey çok güzeldi gelen herkese çok teşekkür ederiz gelecem deyip gelmeyenler de saolsun.. :LOL: :D biralemi 2.5 yıl sonra ilk kez böyle gördüm.

Geri