Bonustrack (Pop-Rock,Soul,R&B) - Ankara

sda demiş ki:
Ben de onu diyecektim November'a gitmek isteyenler mutlaka rezervasyonsuz gitmesinler kapıda kalabilirler.

Ben de şunu diyim;bu hafta yani 24 Kasım Cuma isteseniz de rezervasyon yaptıramayabilirsiniz, gelirseniz de kapıda kalabilirsiniz. Çünkü 2 tane çok kalabalık (60'ar kişi sanırım) grup rezervasyonu varmış. Bir doğum günü ve bir öğretmenler günü. Hatırlatayım dedim. :D
Sevgiler.

Bronx demiş ki:
Biz niye anlamadık peki :) Bence süperdi , hiçbir sorun da olmadı ilk 2-3 şarkı dışında hepsini dinleyebildim.Ama diyorsunuz ki kötüydüm , bu hafta o gördüğüm kötüden daha iyi bir performans kaldırmaz bünyem :D

Çok saolun. Diyorum ya sizler sayesinde unuttum hastalığımı ve halsizliğimi. Üstelik arada ve 2. yarı ateşim de çıktı. Umrumda olmadı. Sahnedeyken hem söyledim hem dansettim. :D
Bu işi, sahnede olmayı ve şarkı söylemeyi çok seviyorum. İnsana herşeyi unutturuyor.
Sizleri Seviyoruz. Saolun...

sda demiş ki:
Ben de onu diyecektim November'a gitmek isteyenler mutlaka rezervasyonsuz gitmesinler kapıda kalabilirler.

:D

Sda'nın da dediği gibi biz öyle bi durum yaşadık çooook üzüldük üstelik sürekli sizden bahsettiğimiz için sizi dinlemeyi çok isteyen arkadaşlarımızla birlikte. Haftaya geliriz demiştik ama sanırım o da mümkün olmıycak kalabalık rezervasyonlar yüzünden. Zaten bu hafta gelemedim sınavlar ve yoğunlaşan dersler nedeniyle ama önümüzdeki haftasonu çaldığınız yerlerden birine muhakkak gelicem. Sizi dinlemeden bu hafta nasıl geçicek onu da bilmiyorum :( Overall performansınızdan bahsetti Sda kaçırdığıma çok üzüldüm :(

İzgi geçmiş olsun umarım daha iyisindir...

ifstars.jpg

Lokal Anestezi bu hafta (20 Kasım Pazartesi)If Performance Hall`un yıldızlarını,hayranlarıyla buluşturuyor. Jinga, Green, Bonustrack, Inrock`ın konuk olacağı gecede, canlı performanslar ve sürprizler sizleri bekliyor.

Pazartesi keyifli geçmiştir umarım! İzgi'cim kusura bakma o kadar gelcem söz dedim de biliyosun o gün biraz karıştı durumlar; keşke sen söylerken yakalayabilseydim sizi sahnede.. neyse eklerseniz repertuara dinleriz programlarda :) Cidden yeni eklemeyi düşündülşeriniz war mı; warsa neler? Yoksa sürpriz mi olcak? :)

Bu arada sesine hayran kalan yeni dinleyicilerin oldu haberin olsun;)
"Sesi ne kadar güzel! bi de "rahatsızım boğazlarım iyi değil" dedi ama hasta hali böleyse hasta değilken nasıl hayal edemiyorum. Nerede çalıyorlar?" diye bana yorum yapıp soranlar oldu haberiniz olsun ;)

Ee artık haftasonu görüşürüz!

Sevgiler tüm gruba...

Noir Désir!

Pazartesi güzeldi. Sınav haftası nedeniyle çok kalabalık diildi. Takıldık işte öyle.
Yok repertuara eklemicez çok zor bir parça hergün söylemek zor belki arada sırada yaparız.
2-3 haftaya kadar yapıcaz yeni şarkıları. Bu aralar Burak'ın Bulutsuzluk'la bir sürü konseri var ve olacak. O yüzden biraz ertelendi provalarımız. Yukarda bi yerlerde kimlerin şarkılarını yapıcağımızı yazmıştık. Ama şarkılar sürpriz yazmadım onları. Yapınca dinlersiniz artık :D
Ne güzel valla beğenenler olmuşsa. Ben baya hastaydım o gün halbuki. Bırak şarkı söylemeyi konuşmaya sesim çıkmıyodu. Erim parçayı duyunca yapalım dedi. Bizde çaldık.
Galiba bu havasız ,sigara dumanlı ortamlardan benim faranjit kronikleşti. Bir ağrıyor bir geçiyor. Sesim bir kısılıyor bir geri geliyor. Ben de anlamadım. Neyse.
Bekleriz.

bonustrackvocal demiş ki:
Ne güzel valla beğenenler olmuşsa. Ben baya hastaydım o gün halbuki. Bırak şarkı söylemeyi konuşmaya sesim çıkmıyodu. Erim parçayı duyunca yapalım dedi. Bizde çaldık.
Galiba bu havasız ,sigara dumanlı ortamlardan benim faranjit kronikleşti. Bir ağrıyor bir geçiyor. Sesim bir kısılıyor bir geri geliyor. Ben de anlamadım. Neyse.
Bekleriz.

İzgi'cim artık dün gece de Levent Yüksel'den aynı yorumu aldıktan sonra hastayken de sesinin kusursuz olduğundan emin olmuşsundur inşallah :alkıs

Hehehe yalnız hemen hemen her hafta bir ünlü geliyo ve sahneye çıkyo ya sizin programlarda süper :!: Levent Yüksel de dün gece çok iyiydi eğlendik teşekkür ederiz!

Geçmiş olsun canım! O kronik faranjit bende kesin war teşhis taa 2-3 sene önce konmuştu; galiba dün gece de ben biraz şifayı kapmış gibiyim ama olsun sizin için değer! ;) Başka hiçbir grupta bu kadar eğlenip dans edemiyorum :!: yeni sürpriz parçaları bekliyoruz :D

Ninsianna demiş ki:
İzgi'cim artık dün gece de Levent Yüksel'den aynı yorumu aldıktan sonra hastayken de sesinin kusursuz olduğundan emin olmuşsundur inşallah :alkıs
Hakkaten bende şaşırdım kendime yine. Allah güç ve ses verdi ne diyim. Levent Yüksel'de 'Faranjitli sesi buysa normalini merak ediyorum' diyince iyice moral oldu valla. :D

Herkesin geçmiş olsun dileklerine teşekkür ederim. Ama geçmiyor ya bir türlü. Belki de bu kadar yoğun çalışmamak gerekiyodur. Biraz azaltmak lazım programları. Şarkı söylemekte sorun yok da (tekniğini biliyorum çünkü) bu kadar sigara dumanını kaldırmıyor ses tellerim. Daha da teklifler gelmeye devam ediyor. Bakalım artık hayırlısı.
Sevgiler...

benim türkiyede dinlediğim eni iyi 3 bayan vokalden 1 izgidir hatta belkide 1. si programımı bitirir bitirmez kendisini kendilerini dinlemeye gidiyorum ve inanılmaz zevk alıyorum allah verince veriyor kardeşim gırtlaığıda yeteneğide e tabe azimi çalışmayı tekniğide unutmamak lazım imreniyorum valla ne diyeyim helal hoşları olsun müzikle alakasız kaç kişiy götürdüm programlarını hepsi ağzı açık dinledi başarılarının devamını diliyorum

Selam Herkese;
Cumartesi gecesini bilmiyorum ama cuma gecesi harikaydiniz. Yine çok eğlendik, çok yorulduk.
Bir de sürekli yineliyorum ama daha çok kaydınızı nette görebilmek istiyoruz artık.
Başarılarınızın devamını diliyoruz.
Herkese Sevgiler...
sda

Cuma günü deli gibi eğlendik biz,hatta bütün İf deliler gibi eğlendi,tam eğlenirken ortasındada Levent Yüksel'in sahneye çıkıp inanılmaz bi performans sergilemeside eğlencemize tuz biber ekti gerçekten :) ağzınıza sağlık,elinize sağlık tekrardan, daimi dinleyiniciniz... :)

Bu cuma da gerçekten inanılmaz bi enerjiniz vardı sahnede... izlemeye de dinlemeye de doyamadık sanki kısa sürdü gibi geldi ama saatime baktım kısa da sürmemiş :D En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle...

Sevgiler...

İzgi Hocam Perşembe-Cuma-Cumartesi attendance'ım nası? :) Yılın sonunda bi Bonustrack plaketi fln alırmıyım acaba :p

Özellikle cuma ve cumartesi acaip eğlendik, perşembe programın 2. yarıya kalamamıştım çünkü! Bu arada herkesin "piyasa yapmaya geliyolar" şeklinde eleştirdiği Overall'a şöyle bir baktım da dün gece: o kesimin daha çok üst katta toplanıp, sizin çaldığınız yerde gerçekten sizi dinlemeye gelip şarkılara eşlik ederek dans ederek eğlenen bir kitle olduğunu fark ettim. Sanırım bunun için de bir teşekkürü hak ediyosunuz:)

Haftaya görüşmek üzere :!:

P.S. Bu arada biri Başar'ı kandırsın! :D Daha çok görmek istiyoruz Başar'ı Bonustrack programlarında! Ne de olsa abi kardeş Burak'la benziolar da :LOL:

Bende yılbaşı programı yapacakmısınız onu sormak istiyorum aslında :) bi yerlerde program yapıyorsanız eğer gelip çılgınlar gibi eğlensek yani bir yıla mükemmel girsek :)

Arkadaşlarım,
Yılbaşı içinde mahvolmuş durumdayız. Bir yandan 4 tane mekan Bonustrack olarak çalmamızı istiyor, bir yandan bana Alanya'dan otellerden teklifler geliyor. Ama ben büyük ihtimal burda kalmayı tercih edicem. ;) 1 haftaya kadar netleştiririz yılbaşını. Bana öyle geliyor ki koşturmaktan yine bişey anlayamıcaz yılbaşından. Yine kaça bölüncez acaba. :D

Ninsiannacım,
Olabilir valla hiç fena fikir diil. Yıl sonunda en iyi dinleyici beratı verebiliriz sana :D Bunu bir değerlendirelim. :D

Selam Herkese;

Tabi ki yine haftasonu harikaydınız...

Benim nacizane bir isteğim olacak, eğer ki hani zaman bulursanız ve yeni şarkılar yapacak olursanız, vonda shepard-searching my soul u şiddetle önermek istiyorum. Bu parça senin sesine çok yakışacak bir şarkı ve ayrıca eminim ki rahatlıkla onun kadar güzel söyleyebilirsin.

Başarılar
Görüşmek üzere.

Sevgili Sda,
Evet çok güzel parça gerçekten. Ally Mc Beal'de de vardı bu şarkı. Ama ah bir zaman bulup yapabilsek şu provayı çok şarkı var daha listede. Yaklaşık 30 tane. Bi de genellikle popüler ama kimsenin çalmadığı şarkılar listedekiler. Yapıcaz inşallah en kısa zamanda.
Çok teşekkürler önerin ve güzel sözlerin için.
Sevgiler...

aaa çok üzüldüm ben üstte çalışıyodum biran önce programım bitsinde gidip bonustrack dinleyim diyodum preşembeleri aman yaa çok üzüldümmm neyse sağlık olsun diğer mekanlara gelecez artık

Geri