Tansiyon 12.8

ayıpsın baba herzaman!!! bn herzaman yanınızda olruum yeah!!punk olabılırız ama hardcore un ve metalin gucu bi başka oluo!!!ayrıca zaten bnmde ses kısıldı orda bagırmaktan naaparsın ehehehhe!!!

basarılar kardesım oraya sızınle cosmaya gelicem defakto ve per-on adına basarılar dılerım hepınızı çok seviorum serhat ve fatıh optüm kardeslerım

Hepinize vermiş oldugu destekden dolayı cok cok cok cok tesekkürlerimi sunarım ve eklemek isterimki ;

Cok iyi bomba bir konser daha geliyor Stdüyo ''A 'dan Z 'ye'' (manajer) görüsmeler icinde suanda.
Bu konsere bütün dost ve rock müzik dinleyenleri bekleriz. :kaydim

Cok iyi eglenecegiz tahminimce ve Kurban gibi bir grupla birlikde sahne paylaşmak bizim icin cok önemli bir müessese.

Vermiş oldugunuz destekden dolayı hepücünüzün gözlerinden öperim kocaman :kicsalla
Herkezi seviyorum ve tekrar hatırlatırımki ;

''Kurban'' & ''Tansiyon 12,8'' Konseri

Kurbanın birleşmesinin ardındından Ankarada ilk sahnesinde bizimle birlikde calmayı kabul ettigi için onlara sevgilerimiz iletiyoruz.

Yer : Anatolia Showland / Ankara / Balgat

Saat : 20 : 00 kapı açılış

Fiyat : 17 YTL

Yaş sınırı : Yok

Stüdyo ' A dan Z ' ye katkılarıyla gercekleşecek bir konser.

27 sinde güzel bi Rock keyfi cekecegiz.. :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead

Hepinizi öbdüm gıdıkdan

Coi TD

biz izmiri yatırmadık!!! onlar sözünden döndü ben 2 defa gittim izmire konuştum izmir sözünden dönmeseydi eğer orada sahne alacaktık!!!!

SAYGILAR

''Kurban'' & ''Tansiyon 12,8'' Konseri

Kurbanın birleşmesinin ardındından Ankarada ilk sahnesinde bizimle birlikde calmayı kabul ettigi için onlara sevgilerimiz iletiyoruz.

Yer : Anatolia Showland / Ankara / Balgat

Saat : 20 : 00 kapı açılış

Fiyat : 17 YTL

Yaş sınırı : Yok

_______________________________________________________________________________________________________________________

Tansiyon 12,8 Konser

Arkadaslar bu pazar tunalı gölge'deyiz.

Tarih : 21 ocak

Yer : Gölge / Tunali

Giriş ücreti hakkında pek bişşgim yok daha fazla bilgi alınca buraya sizlere aktaracagim.
Öbdüm gidikdan.

Coi T.D

21 inde ve 27 sinde güzel bi Rock keyfi cekecegiz.. :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead

Hepinizi öbdüm gıdıkdan

Coi TD

Arkadaslar bu pazar tunalı gölge'deyiz.

Tarih : 21 ocak

Yer : Gölge / Tunali

GİRİŞ 8 YTL + 1 Bira....

KONSERLERİMİZ ARTARAK DEVAM EDİCEK,TARİHİ KESİNLEŞEN KONSERLERİ BURDAN SİZLERE ULAŞTIRCAZ......

Geri