Turkrock Istanbul Moda Buluşması

'Forum Meydanı' forumunda hackeiommi tarafından 11 Haziran 2014 tarihinde açılan konu

1. Aslında yok böyle bir şey. @izzzyy ile cumartesi günü satt 15.00 gibi Moda Çay Bahçesi'nde hasbıhal edeceğiz. Gelmek, katılmak, tanışmak isteyen olur ise buyurun gelin diyoruz. Yani bir organizasyon, plan program falan söz konusu değil. Gelebilecek olanlar özel mesaj yoluyla iletişime geçebilirler. Duyurulur.

Hakan

2. Ahh sansa bak, aramizda 3500 km´den fazla yol olmasaydi iyi olurdu :)

3. Yazın ilerleyen günlerde İstanbul'da olma şansın varsa görüşebiliriz yine.

4. Aslinda fena olmaz, yazin geliyorum oralara, istanbul aktarmali olacak, yalniz olursam birseyler ayarlariz belkide (olursa ilerde sana burdan özel mesaj atarim).
    Simdiden söyleyeyim caylar senden yemekler benden :)

5. Umarım :)

6. Kutay_

Kutay_

696
    1,025
    9,605
    ayarlayabilirsem bende uğrayabilirim :)

7. Ben müsait olursam gelebilirim belki abi :)

8. Ben gelirim musait olursam

9. Herkesi bekleriz racon kesme niyetimiz var, bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayın :D

dream, hackeiommi, tunckk ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  10. Moda buluşması diye görünce dedim forum artık değişmeye başladı heralde. :D İzmir'li adam ne bilsin modayı.

SteelString bunu beğendi.
  11. Asil modadan izmirli adam anlar, malum havali memleket :)

patlakkulak bunu beğendi.
  12. Onu kendini uzaydan gelmiş sanan çarpık bacaklı kızlarımıza söylemek lazım. :D

Son düzenleme: 11 Haziran 2014
    tunckk, patlakkulak ve SteelString bunu beğendi.
  13. Haksizda sayilmazsin :)
    Bende izmirli sayilirim, yurtdisina tasinmadan önce orda yasiyordum....

14. seulb

seulb

80
    13
    105
    3500 km 17 saat yapıyor galiba. Nerdesin?:)

15. @edipjohn Moda insanın kendine yakışanı giymesidir.

Grundar ve edipjohn bunu beğendi.
  16. Güzel bir organizasyon, tee İzmir'de olunmayaydı gönül isterdi gelmeyi tanışmayı (@izzzyy 'den ödüm patlıyor o ayrı) . Eğer o saatte online olup bu başlığa bir caps gönderme ihtimaliniz var ise katılmış olalım biz de buradan :)

tunckk ve forbidden_city bunu beğendi.
  17. Pics or it didn't happen der kaçarım. :D
    İyi eğlenceler sizlere. :)

Beethoven ve hackeiommi bunu beğendi.
  18. Bazılarını el altından Cemil İpekçi'ye köle olarak satma niyetindeyiz, belli etme :D

edipjohn ve tunckk bunu beğendi.
  19. tunckk

tunckk

912
    1,173
    9,005
    Kötü şans, C.tesi günü annemi hastaneye götüreceğim kontrolleri var. Yoksa kesin gelirdim, sizlerle tanışmayı gerçekten çok isterim.

20. Isvecte yasiyorum, arabayla pek 3500 km yol 17 saatte pekte gidilmiyor, pratikle teori hep celisir :)

Bu Sayfayı Paylaş