Kafa Amplifikatör Kasası Tasarımı

Güzel çalisma, imrendim kasa ve ön panel isine benim yaptigim bariz mandalina kasasi :). Ampli üzerindeki her ayrintiyi Türkçe yazmaniz dahada bir güzel olmus.

Çok güzel olmuş. Bayaa bi jetgiller havası var :)
Sağolun, evet aynen resimde benzer formda bir ekran görülüyor. :) ( Jetgiller'e bayılırdım. )
jetsons-s2v1-04.jpg

Ciddiyim. Ar-ge ye başvurup içine destekleme alıp içine güzel bir crunch/clean lambalı kit koyarsanız ilk müşterisi benim.
İlk sayfalarda da belirttiğim gibi keşke elektronik kısmı imal edebilecek birisi ile ortak yapabilseydik bu işi. Fakat talip çıkmadı. Ticari olarak seri üretimi ise hiç aklımda olmayan bir şey. Yine de bakalım :) Almaya değer görülmesi bile yeter de artar, çok teşekkürler.

Güzel çalisma, imrendim kasa ve ön panel isine benim yaptigim bariz mandalina kasasi :). Ampli üzerindeki her ayrintiyi Türkçe yazmaniz dahada bir güzel olmus.
Mandalina kasası diyorsun ama içi dolu ve gerçek bir amplifikatör yaptın sen. Afife ise tamamen film stüdyosu dekoru. :)
Türkçe konusunda ise gerçekten takıntılıyım. Türkçe'nin sokakta, tabelalarda, TV'de ve radyoda katledilmesine ve hatta bu yolla zavallı İngilizce'nin de bu katliamdan payını almasına kızıyorum. Bu yüzden elektronik bir cihaz üzerinde de Türkçe yazıların normal olduğunu ve "Crunch" veya "Treble" kadar seksi göründüğünü düşünüyorum. Çok teşekkürler.

Mandalina kasası diyorsun ama içi dolu ve gerçek bir amplifikatör yaptın sen. Afife ise tamamen film stüdyosu dekoru. :)
Türkçe konusunda ise gerçekten takıntılıyım. Türkçe'nin sokakta, tabelalarda, TV'de ve radyoda katledilmesine ve hatta bu yolla zavallı İngilizce'nin de bu katliamdan payını almasına kızıyorum. Bu yüzden elektronik bir cihaz üzerinde de Türkçe yazıların normal olduğunu ve "Crunch" veya "Treble" kadar seksi göründüğünü düşünüyorum. Çok teşekkürler.
Sonunda benle aynı fikirde olan biri! Ben de Kafakıran'ın kontrollerini Türkçe yaptığımda başta çok tepki çekmişti "Anlayamıyoruz" diye :D

Arkadaş bu nedir, cnc sonrasını kaçırmışım yoğunluktan. Yahu bu harika birşey bunun kesinlikle bir miktar üretilmesi lazım, bu konuda benim üzerime düşen birşey varsa seve seve yaparım.

50'lilerin ve 60'ların - uzaysal - araba tasarımları gibi olmuş. Jetgillere benzemesi de bu silsile üzerinden. Bence çok güzel bir tasarım. Bu seriye bağlı kalmakla başka modifiyeler eklenip başka seriler de üretilebilir. Tamamen türkçe olması da ayrı bir güzellik katmış. Bazı alman amfilerden de (eski ya da günümüzde üretilen) almanca görmek mümkün. Bence bu tarz, daha özgün oluyor. Seri üretime geçebilecek gücü kendinizde görebiliyorsanız hiç vakit kaybetmeden girin derim. Ama, yurtdışına odaklı olun önce. Malesef, ülkemizde gıda ekonomisinden başka bir şeyin pazar payı yok. Fakir ülke. Eğitime, sanata, akla, ilme, hobiye para yok.

tescil kısmı kolay aslında.. değişik açılardan birkaç foto, formu doldur, imzala, ücreti yatır, türk patent ofisi'ne ilet, sonucı bekle.. tasdik edilirse itiraz süresini bekle.. o da dolunca tescil ücretini yatır ve voila.. elim alışık, kolaylıkla hallederim..

Geri