Aylin Aslım

Aylin Aslım dedim mi önce bi düşün:
Bu insan okumuş hem de çok iyi bi üni de,bu insan kamera önünde kendini parçalamamış ünlü olcam diye ve kameraları kullanmamış gündemden düşmicem diye
Bu insan özgün davranmış,çalıntısız armağan ettiği şarkılarda da sezersiniz ki orjinallik kokuyo
Bu insan fiziksel olarak doğal ve sempati dışında gerçekten çok da çekici bi hatun
vb vb vb vb
eeeee şimdi yapın bakalım yorumlarınızı???
Aylin hep böyle kalman dileğiyle...

aylin aslımı çok beğeniorum bende hem şarkılarını yani hemde kendisini:) tanışmak istiorum onunla ama heralde böyle bi imkanım olsa da konuşamam..ah parçası süper izmire ne zman gelir acaba..

evet süper biri aylin aslım yeni albümü falan çıkacak mı acaba ya fanları cevap verebilirse çünkü albümü çıkalı çok fazla oldu sanırım artık çıkartması lazım yeni bi albüm

Bassçıları iğrenç yani gitara yeni başlamış aylin aslım da hadi gel sen de çal benle falan demiş galiba:D aylin aslım rock yerine ilk albümü gibi şarkılar yapsın bence....Hem daa güzel hem de farkı olur biraz..

ZZaLiMM demiş ki:
Bassçıları iğrenç yani gitara yeni başlamış aylin aslım da hadi gel sen de çal benle falan demiş galiba:D aylin aslım rock yerine ilk albümü gibi şarkılar yapsın bence....Hem daa güzel hem de farkı olur biraz..

bence de nerde ilk albüm nerde 2. albüm.....
hayırlısı....

walla i.ü. şenliklerinde seyrettim geçen sene...Canlı canlı gördüm yani benim için hiç içaçıcı değildi..Ama yine de araştırırım biraz daa...Ama sen de bi "mayın tarlası"nın basslarını biraz daa dikkatli dinle bayan bassçı olarak Buket Doran bayaı iyi bence...Ama Demir demirkan'dan kerem türkiyede 1 numaralılardan...

Tarkan Gözübüyüğe de tabi lafım yok abi kesinlikle...Ama ne biliyim sadece rock bass çok da fazla bişi ifade etmio melodik bass çok daa iyidir tabii yerine göre..."Muse"un bassçısı da çok hoşuma gider bknz"muscle museum"bass...Benim için melodi daa ön plandadır hız değil...Çünkü melodi yetenektir yaratıcılıktır,ama hız sadece çalışmadır...SAYGILAR...

ilk dinledimde bi konserde(hangi konserdi hatırlamıyorum)acayip detone oluyodu ve kulakları tırmalayan bi seesi vardı şimdi yavaş yavaş düzelio...... sanırım tecrübe diolar buna her nese sahnesi de güzel daha da ii olacak inş.

geçen sene okulumun bi kampüsünde bahar şenlikleri için gelmişlerdi...ses düzeni çoook berbat olmasna rağmen bu yüzden sinirleri bozulmasına rağmen devam ettiler ben onların yerinde olsam giderdim valla bu yüzden takdir ettim =))
aylin aslım'ın tarzi hoşuma gidiyor ama tayfasını pek bi itici buluyorum :S

Geri